Kthehu   DForum > Biznesi/Business
> Biznesi dhe lekėt / Business und Geld

Libri24.com - Bota e diturise

Pergjigje
 
Opcionet e temes Pamje
  #1  
Vjetėr 05.06.2009, 10:49:19
ILLYRIA-ARBERIA-ALBANIA ILLYRIA-ARBERIA-ALBANIA ėshtė jashtė linje
i/e posaregjistruar
 
Anetar prej: 23.06.2002
Postime: 2
Standard Kerkoj pune ne Zvicer , Gjermani , Austri , vende nordike

Pershendetje, quhem Arlind dhe jam 34 vjec. Kerkoj pune si teknik, Picaberes , ndihmeskuzhinier , kamajer , mirembajtes dhe cdo lloj tjeter pune serioze . Jam shqiptar (Durres) dhe banoj ne Milano te Italise me karte te rregullt. Kam banuar dhe ne Greqi per 15 vjet ku pata dhe nje eksperience 10 vjecare vjecare si : Teknik ne fushen ellektronike , instaluese etj , picaberes ne picari italiane (furre me dru) dhe ndihmeskuzhinier ne nje restorant grek (suflaqe).Jam diplomuar per elektronike.
Njoh 4 gjuhe : shqip, greqisht, anglisht , italisht . Jam serioz ne pune dhe i gatshem te ndryshoje vendbanim per shkak te punes.

U largova nga Greqia se u martova me nje shqiptare ne Itali. Por po shoh se dhe ketu gjendja eshte edhe me e keqe sesa ne greqi.Keshtu dua te nderroj serisht vend dhe atje ku te shkoj po pata mundesine ti shnderroj kartat e deritanishme me ato te vendit te ri.
Nqs nga ju shqiptaret banues ne Zvicer , Gjermani , Austri keni mundesine te me ndihmoni me gjetjen e ndonje vendi pune, shume falemindeirt
Ju faleminderit .

arlindc@hotmail.com
Mit Zitat antworten
Pergjigje

favorit leximi

Opcionet e temes
Pamje

Rregullorja
Nuk lejoheni tė krijoni tema tė reja.
Nuk lejoheni tė pergjigjeni nė shkresa.
Nuk lejoheni tė ngarkoni shtojca.
Nuk lejoheni tė editoni shkresat tuaja.

BB-Code ėshtė an.
Fytyrat janė Hapur
[IMG] Codi ėshtė an.
HTML-Code ėshtė jo aktiv.
Shko te


Koha nė GMT +1. Tani ėshtė ora 16:02:56.


Mundėsuar nga: vBulletin Versioni 3.7.4 (Albanian-Shqip)
©2000 - 2015, Jelsoft Enterprises Ltd. ( Albamatrix.com )

Te gjitha te drejtat jane te rezervuara!
Ndalohet kopjimi dhe shumefishimi i permbatjes se ketij forumi ne cdo medium!

Alle Rechte vorbehalten.
Vervielfältigung im Ganzen oder in Teilen ist ohne ausdrückliche Genehmigung von AlbamatriX GbR jeglicher Form auf jedem Medium verboten.