PDA

Braktis arkiven dhe shih kt faqe n dizajn standard : ka keni t veshur momentalisht.


faqet : 1 2 [3] 4 5

mentor-de
10.11.2010, 13:27:25
flm shume jagi ...shume po me pelqejn

Jetmiri
12.11.2010, 21:41:53
Trenerka per me ba vrap.

sunrise
13.11.2010, 23:09:17
pantolla&bluze edhe qorapa :p

qendra
13.11.2010, 23:51:19
si gjithmon farmerka nje plus por me xhep se me duhet per cigare me pas edhe qerapa pa papuqe.

Jetmiri
15.11.2010, 02:06:25
Si me shkue mu skijat.

sunrise
15.11.2010, 11:46:27
ende ne pixhama jom valla :p

LOLO
15.11.2010, 16:42:42
Ternerka dhe ni maic me lule :)

Grasha_1
15.11.2010, 17:23:13
Pantolla te shtofit dhe kmish e jelek(si katunar)

JaGuArJa
17.11.2010, 09:07:07
farmerka te zeza, dhe gjoper te zi xxL :p

Xuki
17.11.2010, 10:09:26
Farmerka jo t zeza, por t kaltrta e t shlym pak, si mi pas bajt edhe babgjyshi jem, tani ni Polo-Xhemper, e do tesha t'ima!

LOLO
17.11.2010, 20:24:51
Ard1 ncuk vetem po marim errneke :p

Farmerka blue, maic te bardh dhe ni duks te zi! :)

sunrise
18.11.2010, 11:28:53
pantolla zi, kmishe bardhe e zi :), qizme zi !

LOLO
18.11.2010, 23:25:05
Farmerka blue, dhe ni xhemper te bardh, se u bo ftoht bre!

JaGuArJa
24.11.2010, 12:07:47
pantolla te zi, nje maic te perhimt me kurdel dhe nje gjomper te pemt me qizme te zeza

sunrise
24.11.2010, 15:17:44
nje fustan te zi te marum me vunice :)

Jetmiri
02.12.2010, 00:43:09
Jakne,patallona edhe ni bluze te gjelbert.

Apokalypse
02.12.2010, 09:43:32
Jeans, Poloshirt

Jetmiri
09.12.2010, 01:19:38
Ni maic,patallona dhe papuqe.

Jetmiri
17.12.2010, 00:27:02
Nalt si gjithemon kurgju,posht pixhame ...

Jetmiri
31.12.2010, 01:25:11
Nalt hiq,posht pixhama me lulekuqe.

trixi
31.12.2010, 01:27:21
Jetmir,me siguri i paske shti mu la trenerkat me maic........hahahaahahah

qendra
31.12.2010, 01:27:26
i VESHA PIXHAMET E JUVE NJE NATE TE MIRE SE IKA SHACI SPO ME LEN VEN E PO ME DUHET E E NDIGJU KLM E NJEVSHA MIR PER JU SE KUKU QKA KOKAN SHACAT;

trixi
31.12.2010, 01:28:29
i VESHA PIXHAMET E JUVE NJE NATE TE MIRE SE IKA SHACI SPO ME LEN VEN E PO ME DUHET E E NDIGJU KLM E NJEVSHA MIR PER JU SE KUKU QKA KOKAN SHACAT;
Naten e mire dhe gjume te ambel Qendra dhe Jetmir

Abetare
31.12.2010, 23:53:23
....aq bukur jam vesh sa kisha pas deshire mem pa e jo me ju tregu :D

trixi
01.01.2011, 01:09:34
Sikur per Bajram....Nje kat tesha ,kmish te kaltert dhe nje kravat.....hmmmmm

Jetmiri
02.01.2011, 23:16:55
Shume trash,se ftohft .

Abetare
03.01.2011, 08:41:56
Nje rrollke te zeze , nje fustan me vunice me ngjyren petrol ( e kalter e erret) dhe qizme te zeza ....

Gjiki
03.01.2011, 08:48:36
a bor je tu hjek a? a pe lshojn ujin bile? :D hahahaha

Abetare
03.01.2011, 09:03:40
a bor je tu hjek a? a pe lshojn ujin bile? :D hahahaha

Jo valla boren e kum hjek me schneeanzug veq qato s'po ma shlojne ujin ahahhaah

mentor-de
03.01.2011, 15:33:32
trenerka te zeza, ni fanull ngjyr hiri, coropa te zeza edhe ni unaz ngisht :) :p

Apokalypse
04.01.2011, 11:10:48
Casual...what else!?

sa mire... une sot smart casual :)

qendra
04.01.2011, 11:14:03
Ende ne pixhama jam edhe saba qajin tue e pije .

mentor-de
07.01.2011, 02:56:09
vallah pixhamat i hjeka kejt se diqka po mvjen zapollim ...shume nxet

gentelmeni
07.01.2011, 16:57:47
valla une jam i veshur me lekure

Apokalypse
12.01.2011, 13:45:47
Qizme, qizme , qizme, spo du maaaaa, pranver hajdeeeee ma shpejte breeeee :)

Abetare
14.01.2011, 08:03:49
Edhe une si zakonisht qizme te gata nje mini te kafte nje rollke te kafte me vija ...Me ka marr malli per mi dathe qizmet edhe mu ..Ah pranvera, pranvera ....

Jetmiri
14.01.2011, 22:41:59
Me trenerka dhe ni bluze me lesh:D

Yllza*
16.01.2011, 21:20:18
Bademantel....

mentor-de
17.01.2011, 00:25:49
kemishe... njana e pat nje kemish temen veshun mbrem ....e tash e vesha une qat kemish (:D)....(hmmm cfare arome)

Kaqa_ch
18.01.2011, 14:29:29
kule edhe ni xhemper me krrabza i marum dymar e njoprap :D

piknik
20.01.2011, 12:36:43
kule edhe ni xhemper me krrabza i marum dymar e njoprap :D


e me pa mujt veq iher me tpa nkule

un qizme deri ngu te llastikut se lire me i ble,mall kinezi ma

mentor-de
20.01.2011, 12:53:01
veq sa u patrova, tashi mundeni me dite se cka kom ..... :)

Jetmiri
22.01.2011, 00:07:06
Si kur kthehet njeriu nga mbremja:D,tash vec kepucat me mugojn,.

SUNSHINE_B
28.01.2011, 02:38:14
Sapo e tymosa nj cigare n ballkon... kam dhe jaknn vesh :)

mentor-de
28.01.2011, 18:59:20
Sapo e tymosa nj cigare n ballkon... kam dhe jaknn vesh :)


hej oj ti a ki shkreps? se edhe une pe tymosi ni cigare ....bile edhe jaknen pe marre, se uva uva :)

Abetare
02.02.2011, 19:17:02
A po ma qitni edhe mu naja Lm a naj Tawa a naja west a ?

Ah nime cka pasna veshun te kqyri ..qato si i kam pas dje i pasna kurgja te re jo :D :D

sunrise
03.02.2011, 10:43:50
ahh krejt patriotizem jom bo koheve te fundit :D...shall te zi, blluz te kuqe, pantolla te kuq dhe qimze te zeza edhe ato army :D

Jetmiri
06.02.2011, 15:01:35
Trenerka vec sa u ktheva nga fitnisi.

Jetmiri
11.02.2011, 00:05:45
shume cka se mraz.

Jetmiri
06.03.2011, 12:30:05
Trenerka se vec sa erdha nga bazeni:D

JaGuArJa
10.03.2011, 01:01:37
hollonka dhe ni maic te sarit, hiq spom ka hije veq spo ma nin se kerkush spom sheh ahahh

mentor-de
11.03.2011, 01:34:57
hollonka dhe ni maic te sarit, hiq spom ka hije veq spo ma nin se kerkush spom sheh ahahh


qysh bre bije ngjyse tnates me hellomka e me maic ?....nvend qe mju ndreq burrit me tjera tesha ...nejse nejse puna jote eshte :p


une e kom ni maic te bardhe tngusht dhe jeans blu..edhe pak e po ndrrohem ......

Jetmiri
12.03.2011, 02:58:57
Pixhama me lesh:D:p

Jetmiri
18.03.2011, 23:41:34
Nalt kurgju,posht ne shorce,ishalla ju femrat kur shikoni ketu cka kam shkrue e keni zemren e fort......:D

thellenza-II
19.03.2011, 16:19:58
hollonka, kemishe te gjat, dhe nje pollover i shkurte te beli dhe me mang te shkurta:)

Abetare
19.03.2011, 19:06:37
Trenerka Adidas se vec sa u ktheva nga vrapimi e po pres me mu lshu banjo ...

Jetmiri
30.04.2011, 08:48:26
Trenerka Nike:D

Jetmiri
04.05.2011, 01:06:38
Nalt hiq,posht qerapa:D

Frymori_
04.05.2011, 11:34:58
Jakne te pranveres ngjyre te zeze nje maice ngjyre kafe me disa vija te bardha dhe krem.. Pantolla te zij dhe te mbathura te veres. :) A po ju pelqej se si jam vesh.

Apokalypse
04.05.2011, 17:26:48
Jakne te pranveres ngjyre te zeze nje maice ngjyre kafe me disa vija te bardha dhe krem.. Pantolla te zij dhe te mbathura te veres. :) A po ju pelqej se si jam vesh.

E ku po jeton ti?

Abetare
04.05.2011, 19:53:45
Jakne te pranveres ngjyre te zeze nje maice ngjyre kafe me disa vija te bardha dhe krem.. Pantolla te zij dhe te mbathura te veres. :) A po ju pelqej se si jam vesh.

Paske shije vendas veq s'na tregove ku i ke ble cfare marke jan :D :D

Frymori_
05.05.2011, 15:34:41
Paske shije vendas veq s'na tregove ku i ke ble cfare marke jan :D :D


Vendase Lllaushase, haha firme nuk jan une njehere shikoj a me pelqejn ambin taman edhe a ndjehem komod ne to... edhe qmimin se kqyri fort a eshte firm a nuk eshte.

Me nje fjale nuk paguj emer por kualitet :) A shije na Drenicasit kemi si jo hahahaha

Apokalypse
05.05.2011, 16:45:21
Drenica krejt Dolce Banana ish :D

Jetmiri
05.05.2011, 16:51:10
Drenica krejt Dolce Banana ish :D

Te lutem mos ofendo Drenicen se i kam tezet qy,edhe te lutem mos dil prej teme,kalomir pa idhnime(nuk jan te gjithe njesoj,kalxo cka ki vesh e mos te vjen turp:D

Apokalypse
06.05.2011, 10:01:24
Te lutem mos ofendo Drenicen se i kam tezet qy,edhe te lutem mos dil prej teme,kalomir pa idhnime(nuk jan te gjithe njesoj,kalxo cka ki vesh e mos te vjen turp:D

Krejt Drenica Armani Turbo :D :D
Boll po na kallxon ti qe ski kurgje veq qorapa e trenerka :P

Jetmiri
06.05.2011, 10:12:50
Krejt Drenica Armani Turbo :D :D
Boll po na kallxon ti qe ski kurgje veq qorapa e trenerka :P

Ani,:D

Po me vjen sheg,qata nalt kurgju,posht trenerka edhe qerapa,
edhe spo ka cka me pas turp vec vet po jam ne at kohe,nuk po me shihni:D

Frymori_
06.05.2011, 10:48:13
Sot kam vesh nje maice ngjyre te kalter por te mbyllur eshtee perzier me pigment ngjyr hiri dhe ka nje mbishkrim perpara ku shkruan ruani ambientin ruani shendetin :D Ndersa ja kam pershtat pantollat ngjyr hiri por te mbyllur jan me disa gjepa anash dhe te mbathura qe kam ble ne Gentli pak publicittet po i bej haha. :D Oh edhe syzet i kam emprorio armani :D

Apokalypse
06.05.2011, 11:07:11
Sot kam vesh nje maice ngjyre te kalter por te mbyllur eshtee perzier me pigment ngjyr hiri dhe ka nje mbishkrim perpara ku shkruan ruani ambientin ruani shendetin :D Ndersa ja kam pershtat pantollat ngjyr hiri por te mbyllur jan me disa gjepa anash dhe te mbathura qe kam ble ne Gentli pak publicittet po i bej haha. :D Oh edhe syzet i kam emprorio armani :D

hahahaha, a po sheh Jetmir

Jetmiri
06.05.2011, 11:15:55
hahahaha, a po sheh Jetmir

E pash tash,tash po e di kush mi paska marr( rrobat e mia naten9,qe nuk pata cka me vesh sot ne mengjes,kesaj i thojn mos e vet se tkalxon vet.

Apokalypse
06.05.2011, 11:56:26
E pash tash,tash po e di kush mi paska marr( rrobat e mia naten9,qe nuk pata cka me vesh sot ne mengjes,kesaj i thojn mos e vet se tkalxon vet.

hahahah nice try me mohu vertetimin qe Drenica veshet me Armani Turbo :D

Jetmiri
06.05.2011, 12:10:27
Tash trenerka komplet,posht/nalt, me dal pak me marr energie:D

mentor-de
11.05.2011, 21:15:52
ni maic tbardh me do shkrola dhe pantolla tshkurt crem

Frymori_
12.05.2011, 09:42:00
Kepuca,pantolla ngjyre te zeze nje kemishe ngjyre kafe ne krahror i ka disa vija te bardha dhe rrethi i gjepit eshte i bardh :D Syzet mos ti harroj edhe frizuren pa Gell :D

Apokalypse
12.05.2011, 09:46:24
Kepuca,pantolla ngjyre te zeze nje kemishe ngjyre kafe ne krahror i ka disa vija te bardha dhe rrethi i gjepit eshte i bardh :D Syzet mos ti harroj edhe frizuren pa Gell :D

O zot o zot, a shkon e zeza me te kaften? kush t' ka lane me dale kshtu, ky eshte rast per Modepolizei :D

Frymori_
12.05.2011, 09:49:04
O zot o zot, a shkon e zeza me te kaften? kush t' ka lane me dale kshtu, ky eshte rast per Modepolizei :D


:D :D :D :D Veq me than ti pse :D

Apokalypse
12.05.2011, 09:52:40
:D :D :D :D Veq me than ti pse :D


Jo jo, das as mos u mundo mu nxjerr....das ist ein Nogo :D

Frymori_
12.05.2011, 09:53:47
Jo jo, das as mos u mundo mu nxjerr....das ist ein Nogo :D


A mos je ba kurreshtare te dish se qka kam veshur edhe nen !? :D :D :D Se qasaje po sjellesh me shume :D hi :D hi :D hi :D hi :D hi

Apokalypse
12.05.2011, 09:57:17
A mos je ba kurreshtare te dish se qka kam veshur edhe nen !? :D :D :D Se qasaje po sjellesh me shume :D hi :D hi :D hi :D hi :D hi

qe smujte mu duru edhe pak - po ku ke pase mu msu me flirt ti, n' livadhe po leje

Frymori_
12.05.2011, 10:01:21
qe smujte mu duru edhe pak - po ku ke pase mu msu me flirt ti, n' livadhe po leje


Jo une te lanme e kisha ama ti fillove te beheshe kurreshtare.... :D Dhe thash ta heku pak kurreshtjen. Shyqyr tash e ruaje. Une nuk Flirt me askend sepse nuk jam I martuar si ti... Qdo e i martuar qe bisedon siq ti qe ben ketu Quhet Flirt. Pra une jam Free Man e ti nuk je Free Women je e zene ke edhe femij per te rritur dhe per deri sa je ne forume te ndryshme je duke ber FLIRT zonje. :D :D :D :)

Apokalypse
12.05.2011, 10:17:16
Jo une te lanme e kisha ama ti fillove te beheshe kurreshtare.... :D Dhe thash ta heku pak kurreshtjen. Shyqyr tash e ruaje. Une nuk Flirt me askend sepse nuk jam I martuar si ti... Qdo e i martuar qe bisedon siq ti qe ben ketu Quhet Flirt. Pra une jam Free Man e ti nuk je Free Women je e zene ke edhe femij per te rritur dhe per deri sa je ne forume te ndryshme je duke ber FLIRT zonje. :D :D :D :)

Oooo moralisti, kush t' ka faj qe je mbete pa grua?

Une i kam te gjitha - ti ke mbete me gjete nuse onllajn :D

Frymori_
12.05.2011, 10:41:11
Oooo moralisti, kush t' ka faj qe je mbete pa grua?

Une i kam te gjitha - ti ke mbete me gjete nuse onllajn :D

Po ti kishe te gjitha nuk kishe kerku shoqerim neper onlajna... Po mos u shit frajere tash... Kishe une e bukuroshe.

Apokalypse
12.05.2011, 10:44:31
S' po te rrihet a...

Qe sa vite jam ketu, ty paskam mbet te te arsytohem cfare bej...

Hajt se jam ma easy tash, a pe don ni lionad se t' kam nguc pak po tash duhem me i kthy punes, a don a jo? Ste luti.

Frymori_
12.05.2011, 10:47:34
S' po te rrihet a...

Qe sa vite jam ketu, ty paskam mbet te te arsytohem cfare bej...

Hajt se jam ma easy tash, a pe don ni lionad se t' kam nguc pak po tash duhem me i kthy punes, a don a jo? Ste luti.


Une kthehem vetem kur kam kohe teper teper te lire dhe kohe te pavlere kycem ketu prandaj u ktheva.

tu rrit ndera per limonade :D por nuk e pranoj :D :D :D Une nuk kam mbet por thjesht ta rikujtova. :P :D :D

Apokalypse
12.05.2011, 10:48:42
Une kthehem vetem kur kam kohe teper teper te lire dhe kohe te pavlere kycem ketu prandaj u ktheva.

tu rrit ndera per limonade :D por nuk e pranoj :D :D :D Une nuk kam mbet por thjesht ta rikujtova. :P :D :D

ani de se krejt hyme qahshtu, cka po mendon qe veq ti din ta ndash kohen a..

ani mos e prano, edhe ashtu veq perveti e qita :D

Frymori_
12.05.2011, 10:51:03
ani de se krejt hyme qahshtu, cka po mendon qe veq ti din ta ndash kohen a..

ani mos e prano, edhe ashtu veq perveti e qita :D


Jo krejt nuk hyn qashtu... sa e kam pa veq une hy qashtu ju tjert hyni me i pa loverat :D :D :D :D :D :D E kur si gjeni i pritni... :D
Ani te baft mire pra ty e ishalla tkalon.

Apokalypse
12.05.2011, 10:53:09
Jo krejt nuk hyn qashtu... sa e kam pa veq une hy qashtu ju tjert hyni me i pa loverat :D :D :D :D :D :D E kur si gjeni i pritni... :D
Ani te baft mire pra ty e ishalla tkalon.

po bre ti Mr. Perfect, qe je mbet pa gru :D

Frymori_
12.05.2011, 10:56:47
po bre ti Mr. Perfect, qe je mbet pa gru :D

Ma mire pa GRU :D se me kan njeri deshtak si ju tu u ndrru.


Sa i perket temes Kam garderoben e punes. :)

Apokalypse
12.05.2011, 10:57:54
Ma mire pa GRU :D se me kan njeri deshtak si ju tu u ndrru.


Sa i perket temes Kam garderoben e punes. :)

Kujdes nga spekulimit se idhnona! Kush ndrron e kush jo, ska mbet ceshtje mbi te cilen ti ke drejt te gjykosh, katunar - se tash me shum i mbrojta tjert se veten.

Frymori_
12.05.2011, 11:00:44
Kujdes nga spekulimit se idhnona! Kush ndrron e kush jo, ska mbet ceshtje mbi te cilen ti ke drejt te gjykosh, katunar - se tash me shum i mbrojta tjert se veten.


Mua me vje inat te me quajn qytetar se po te me therrasin Katundar ndjehem krenar. Te Faleminderit.

Kujdes u shtoj te tjereve aq sa te tjeret me kushtojn mua. Prandaj te keqen prite me te keqe , te miren prite me te mire.

Nuk spekulova asgje thjesht ashtu si eshte thash.

Prap ne teme harrova te tregoj qe kam edhe kravaten sot :D bile eshte ngjyre e kuqe :D Ka logon e firmes.

Apokalypse
12.05.2011, 11:07:23
Mua me vje inat te me quajn qytetar se po te me therrasin Katundar ndjehem krenar. Te Faleminderit.

Kujdes u shtoj te tjereve aq sa te tjeret me kushtojn mua. Prandaj te keqen prite me te keqe , te miren prite me te mire.

Nuk spekulova asgje thjesht ashtu si eshte thash.

Prap ne teme harrova te tregoj qe kam edhe kravaten sot :D bile eshte ngjyre e kuqe :D Ka logon e firmes.

Hahahah, po punojke per VIPA-chips.

Tregohu sa te duash i kulturuar, une ta nxeri yndyren :D

Frymori_
12.05.2011, 11:09:41
Hahahah, po punojke per VIPA-chips.

Tregohu sa te duash i kulturuar, une ta nxeri yndyren :D


Nuk kam i vjamosur sa ti qe te me nxjerresh yndyren. Jam tip sportist pa vjam. :D

Jam i veshur me Vipa-CHips sa per ti ber qefin ksaj.

Apokalypse
12.05.2011, 11:12:42
Haaahahahaha ky eshte vipa-chips-flips i keq.

Frymori_
12.05.2011, 11:14:21
Haaahahahaha ky eshte vipa-chips-flips i keq.


Deshira jote ishte qe te shijoje vipa-chips-flips te keq por sta ka kerku dhami :D

Apokalypse
12.05.2011, 11:15:02
hahahah sma ka kakit se se du prodhimin e lige hahahahahaha

Frymori_
12.05.2011, 11:16:48
hahahah sma ka kakit se se du prodhimin e lige hahahahahaha


Edhe dhelpra kur nuk ariti ta mbrrij kalaveshin e rrushit tha nuk eshte i mire :D Keshtu edhe puna yte ketu hahahahahhahahahaha..


Kam veshur te njejtat tesha 3 here ne ditje nuk ndrrohem.

Apokalypse
12.05.2011, 11:18:09
Edhe dhelpra kur nuk ariti ta mbrrij kalaveshin e rrushit tha nuk eshte i mire :D Keshtu edhe puna yte ketu hahahahahhahahahaha..


Kam veshur te njejtat tesha 3 here ne ditje nuk ndrrohem.

Veq dheplra eshte dhelper, mos harro.
Si ndrron, se rrogen 200 euro, hahahahaha

Frymori_
12.05.2011, 11:19:31
Veq dheplra eshte dhelper, mos harro.
Si ndrron, se rrogen 200 euro, hahahahaha


Jo bre ty ti japim fale se spo te dilkan as per tatuazh me 200 euro ne muaj :D hahahhahahahaha

JaGuArJa
18.05.2011, 10:54:09
ni thes te kompirav :D

JaGuArJa
25.05.2011, 16:44:53
Frymor, qka n'dreqin ke dal prej teme ??
A je gjykats a qka o puna jote? ..ja trego qka ke veshur, si i perket pyetja e temes, ja mos zgat ktu ligjerata per historija monotone..se mendon njeri qe o diqka interessant dhe e humb kohen me gjera te kota!
Kur kyqesh ketu e kur jo, ose kur kyqet dikush ketu e kur jo esht sen privat dhe zgedhje e secilit indivit individualisht sipas deshires/ mundsis dhe vullnetit tij...........ska nevoj per imazhe negative, nese je pesimist ne jet kurr nuk mund te arritsh diqka..as virtualisht e as realisht...pamja e jetes optimiste, nuk lejon shkrime te tilla sikur ato me nalt..e per ndryshe kisha thon, shko haje nej qokollad ndoshta te ndreqet disponimi dhe pamja e jetes vertet me rondsija te ndryshta, se sikur ato qe i ke permend......thjesht me thon, as nej gru e keqe nuk kish diskutu per keto gjera qe i ke shkru, e leje ma nej mashkull.....ose ndoshta po, t'ish kon prej tjetres an..who knows :p

-- kqa keni veshur? ..vazhdoni ...un hala ne thes :p

PeAcE

mentor-de
16.06.2011, 00:48:46
trenerka (adidaska) tzeza, dhe ni maic (dieselk) tbardhe nr: M

qendra
16.06.2011, 07:19:09
Ende po rij me pixhamakuptohet te veres jo dimrore....

LOLO
16.06.2011, 07:35:29
Fustan te gjate kame veshur sod, me nipal sandalle dhe nje shami qe kam lidhe floket :)

mentor-de
16.06.2011, 16:23:56
Fustan te gjate kame veshur sod, me nipal sandalle dhe nje shami qe kam lidhe floket :)


per ku je nis oj e gezume aq heret ? ( me pelqejn femrat kur veshin fustana te gjate)

JaGuArJa
16.06.2011, 17:12:47
na Shqipet veshmi shpesh fustana, ma fllad veres :D :D mos po na ki inati tash Mentor?

- hollonka te zeza dhe nje gjys fustani/bluz/maic spi bi nfije qka o, te zez me fija e per tjeter dath, se mrena jam :p

Yllza*
16.06.2011, 23:23:58
Momentalisht e veshur gati lakuriq (m'pelqej qikjo thanje e burrit tem :D). Nejse gati per me flejt...

mentor-de
16.06.2011, 23:43:54
Momentalisht e veshur gati lakuriq (m'pelqej qikjo thanje e burrit tem :D). Nejse gati per me flejt...

cka dmth fjala lakuriq? ishalla jo ashtu se qysh po mendoj une :p

une i kam do pantolla te shkurt, nalt skam seeenn hiq ( hmm gjysme lakuriq pi bje me sap :p )

Frymori_
16.06.2011, 23:47:09
1 moment ta qoj jarganin te kqyri qka kam vesh :D

mentor-de
16.06.2011, 23:59:43
sna tregove frymor :D:D :D se qikat kan qejf me dit.. mos me keq kupto :p

beni-1
17.06.2011, 00:01:30
nje pale gacica me falni kesi breg dashta me thane se gabova dhe nje maice.

Jetmiri
17.06.2011, 00:29:29
Pigjamat jam ka i lypi,po spo i gjaj,se jam ftohf e po narth se na i kan nal nxemjet,e tash vec qasi kam vesh qe lahen neper bazena,e nalt kurgju,:D

Frymori_
17.06.2011, 10:39:18
sna tregove frymor :D:D :D se qikat kan qejf me dit.. mos me keq kupto :p


o mento-s me allg :D hahahah oo mkish pas zane gjumi pashaZoten tu dasht me kqyr se qka kam vesh :D Ama tash u vesha valla...

Edhe keshtu jens edhe kemishen e bardh me jake me vija :D

Apokalypse
17.06.2011, 10:40:32
sa e zhyta maicen

qendra
17.06.2011, 10:50:02
Veq sa dola nga banjoja hala sjam vesh( sallamadi) thojn turqit

Frymori_
17.06.2011, 10:51:27
sa e zhyta maicen


Deshe ata veshe temen :D se mu mka hije edhe pa maice krejt me nejt e ti asht dro tut gjin :D hahahah

Apokalypse
17.06.2011, 10:56:44
Deshe ata veshe temen :D se mu mka hije edhe pa maice krejt me nejt e ti asht dro tut gjin :D hahahah

Hahaha mos te jesh aq i sigurt ;)

qendra
17.06.2011, 10:59:19
Kjo edhe ndihmen e dikuj se pranon ,a ankohet qe e ka zhyt majicen .....


jo un u vesha vallah se shaci ke ka me hi me hitha ...

LOLO
17.06.2011, 17:45:55
Farmerka dhe nje duks :D

Jetmiri
17.06.2011, 20:32:19
Mantelbande,se po du me shkue me ba ni dush,sa te nxehet uijt :D

LOLO
17.06.2011, 20:35:33
Mantelbande,se po du me shkue me ba ni dush,sa te nxehet uijt :D

Mos me thuj me ardh, se nuk vi jo :D :D

Jetmiri
17.06.2011, 20:57:55
Mos me thuj me ardh, se nuk vi jo :D :D

Ma mire spo te tham me ardhe,se jam i zorshem ne mazash:D

LOLO
17.06.2011, 20:59:51
Ma mire spo te tham me ardhe,se jam i zorshem ne mazash:D

Qyre more, une i thash nuk vi, e tahs ky kishe po thom dicka ahhahahahhahhaha

Jetmiri
20.06.2011, 21:50:53
Shume trash,se si ftohft pom vjen,na erdhe koha e dimrit midis vere.

JaGuArJa
21.06.2011, 14:55:16
ni fustan te larum

Jetmiri
22.06.2011, 19:11:43
Trenerka dhe kanatjere me lara:D:p

LOLO
23.06.2011, 19:05:27
Farmerka dhe nje kemish te gjon!

Jetmiri
27.06.2011, 12:38:43
Trenerka dhe nalt kurgju:D

LOLO
01.07.2011, 17:46:37
Pantolle te shtofit te kalter, rryp boj kafe si dhe maic te kaltert te mbyllt!

Frymori_
01.07.2011, 19:33:50
Minifund :D se jam rrezit e po me rrin cullaku i kamve mire :D hahaha

Edhe nje maice normale

LOLO
01.07.2011, 19:44:11
Minifund :D se jam rrezit e po me rrin cullaku i kamve mire :D hahaha

Edhe nje maice normale

nuk u veshshe me bikini dades? :D

Frymori_
01.07.2011, 19:51:16
nuk u veshshe me bikini dades? :D


Jo se po ju baj konkurenc juve :D

LOLO
02.07.2011, 09:39:04
Jo se po ju baj konkurenc juve :D

Mu jo, se une kshtu ashtu krejt vjam jom, si balen mo :D

Trenerka dhe ni maic te gjon :-)

Frymori_
02.07.2011, 13:35:31
Mu jo, se une kshtu ashtu krejt vjam jom, si balen mo :D

Trenerka dhe ni maic te gjon :-)


tjerave qyy :D

Qetash jam veq me jenss maice qorap :D edhe po du me ec.

LOLO
02.07.2011, 18:11:25
tjerave qyy :D

Qetash jam veq me jenss maice qorap :D edhe po du me ec.

ku i le kepucet??? :D

Une minifund edhe bikini nalt :D

Pellumbi2011
02.07.2011, 18:21:44
xhinsi dhe i mai...(maic ne gjuhe serbe) dhe i.....bluz te bardhe V....

Jetmiri
03.07.2011, 01:17:07
Trenerka te kalterta....

Pellumbi2011
03.07.2011, 01:35:47
Trenerka te kalterta....


Ne gjuhe shqipe "trenerkat" quhen tuta te kaltra


Pershendetje ty :)

LOLO
03.07.2011, 09:19:44
Nje t'shirt dhe nipal pantolle!

Gjiki
05.07.2011, 10:18:34
ni darsme shqiptare me 500 musafir, cili osht dhandrri?
ai me trinerka hahahahaa

Ursi ma tregoj ket vic be nanen huuu :D

Frymori_
05.07.2011, 10:28:34
Jens framerka a qysh ju thojn katunaret e qytetaret te fshin kapak jo shume nje maice te gjelbert me do vija ngjyr hiri dhe te zeza :) shume mire po me rrin :)

Jetmiri
06.07.2011, 00:54:36
Trenerka kuq e bardhe:D

mergimtarja
07.07.2011, 10:29:40
Trenerka kuq e bardhe:D


Hahahaha shife ne trenerka kauboi....kontrast me ate ne foto!? hehe

une nje fustan Vere me lula e ngjyra shume deri ne fund kembeve!


mergimtarja
ps. une i dua fustanat! Grasha thote;kjo e ktyneherit hahahaha
ps.Moda po thone kete Vere.....

LOLO
07.07.2011, 10:53:56
Farmerka dhe nje maic :)

Mergimtarja shume bukur qenke veshur, ashtu me pelqen dhe mua te vishem! :)

Frymori_
07.07.2011, 11:39:29
Sot po nxen dielli kam vesh nje pare jense te shkurta deri mbi gjunje :) patika edhe nje maice normale :D me nje mbishkrim pas shpines.... Nju Jork. :D

mentor-de
08.07.2011, 00:26:15
une deri tashi i pata veshur do jeans qe flaken ma kan sot...jjaaa mo nuk veshi jeans kit zheg.....e tashi do pantolla te shkurt i kom vesh edhe mdoket me qata du me flejt...

Jetmiri
08.07.2011, 01:11:58
[quote=mergimtarja;718400]Hahahaha shife ne trenerka kauboi....kontrast me ate ne foto!? hehe

une nje fustan Vere me lula e ngjyra shume deri ne fund kembeve!


mergimtarja

Pa trenerka/fitnis edhe kauboj nuk shkon,duhet e ba ushtrime per kauboj:D,
Pixhama kuq e zi....

Frymori_
08.07.2011, 09:51:33
the juniform :D

mergimtarja
08.07.2011, 10:39:18
O i keqe po keqe je vesh ne kete te ftohet!..

Une jame veshur per pune.Kuqe e zi!??? si ai me larte ne pishama


mergimtarja

Frymori_
08.07.2011, 12:33:16
mergimtarja sa mire po te rrin :D gjithe qeshtu rri veshun.Une spo kallxoj se qka kam veshe.

LOLO
08.07.2011, 19:57:11
farmerka gjemper :)

Jetmiri
09.07.2011, 23:36:56
Nalt kurgju,
posht patallona te shtofit:D

mentor-de
17.07.2011, 14:21:44
sa mir po mrrikan do pantolla qe i kom ble ni dite, veq pak te gjat kokan po ndasht pi pervjeli...:)

JaGuArJa
20.07.2011, 13:07:20
ni fustan (edhe pse po bie shi pika pika) :D

e ti?

Jetmiri
24.07.2011, 19:05:51
Trenerka kuq e kaltert:D

Frymori_
25.07.2011, 10:59:57
Shume zjem a... :D Pantolla dhe nje kemishe te bojgjake eshte e kombinume kemisha.. :D

Gurke
25.07.2011, 13:09:18
Jeans dhe t-shirt...

LOLO
25.07.2011, 16:21:01
Fustan te gjate!

mentor-de
26.07.2011, 00:32:23
pixhame tgjata, ska nata e ftoft tybe...

Jetmiri
26.07.2011, 12:26:45
Pixhamat kuq e zi:D

LOLO
26.07.2011, 15:31:41
Farmerka te zeza, maic ngjyr blue te qelt, dhe kemish kocka kocka!

Frymori_
26.07.2011, 22:08:31
Pantolla te shkurt te veres dhe maice tishert apo si i thoni ne gjermani....

JaGuArJa
07.09.2011, 09:44:46
ni fustan bardh e zi te shkurt me balerina (pritova me math te nalta) :p

e ti?

Apokalypse
07.09.2011, 10:21:11
olivgruen kombiniert mit elementen in schwarz

Gjiki
07.09.2011, 10:33:15
Farmerka te zeza, maic ngjyr blue te qelt, dhe kemish kocka kocka!

LOLO e vesh kete kmishen me kocka si shpesh se kur ti kruhet shpinda, veq i thot sekretarit, kruma qaty: rendi i tret, kocka numer 5 pi poshtit :D

LOLO
07.09.2011, 14:17:45
LOLO e vesh kete kmishen me kocka si shpesh se kur ti kruhet shpinda, veq i thot sekretarit, kruma qaty: rendi i tret, kocka numer 5 pi poshtit :D

Ti si sekretari im e din mas miri hahaha

Andrra
12.09.2011, 14:46:53
...vetem se fustani im sht ngjyr kuqe ;)


http://i52.tinypic.com/2dw8008.jpg

JaGuArJa
12.09.2011, 15:00:27
Jeans dhe ni maic XXL mdoket :D shum cool

http://pic.tradeage.com/casual-kamera-m%C3%A4dchen-lang%C3%A4rmelige-shirts-druck-f%C3%BCr-frauen-lustig-baumwoll-t-shirt-rundhals-wei%C3%9F-1686302.jpeg?w=160

Jetmiri
13.09.2011, 22:47:24
Trenerka, kuq e zi.

Frymori_
05.10.2011, 19:53:09
Pantoll me gjepa sport jan dhe nje maice edhe kjo sport eshte e zez me nja 3 kater qkrola te bardha

mentor-de
05.10.2011, 23:02:56
pantollat i kam pervjel kemishen e hjeka krejt se spo munda me marre frym (kum hanger shume) ni qorap mbath kurse tjetren spo di e ku pasna lon....

prishtinasi-pp
07.10.2011, 13:19:03
zzzzzzzzzzzzzzz

Fantastiku
07.10.2011, 17:08:15
asni sen te hajrit :D

Frymori_
08.10.2011, 11:42:29
Xhamadanin vija vija se kogja ftoft sot prej qe ka fillu shiu... Pantollat i kam pa vija jan kadife :P

Jetmiri
20.10.2011, 01:31:12
Si mu kan tu u rrezit ne plazh:D

Frymori_
20.10.2011, 09:06:52
gjemper te zij edhe i ka do vija horizontale nje te bardh nje te zez ma te holl nje te kuqe ma te g jan tani nje te zez ma te gjan tani te kuqe tani te zeze tani ne fund krejt te bardh :D edhe Framerka apo Farmerka spo di qysh ju thon Jeans :D Puma... Harrova jaken e vjeshtes qe e kam ngjyr hiri e mbyllt ama eshte ne varese :)

LOLO
20.10.2011, 09:24:09
une jom ende ner jorgan :D

Frymori_
20.10.2011, 09:25:51
une jom ende ner jorgan :D


Laptopin mbi jargan a... formule e mire me u mbrojt prej virusave :D Me pas kane bjondine kisha thane ama zeshkane je bre ju ka prek edhe juve virusi i bjondinave.

LOLO
20.10.2011, 09:28:30
Laptopin mbi jargan a... formule e mire me u mbrojt prej virusave :D Me pas kane bjondine kisha thane ama zeshkane je bre ju ka prek edhe juve virusi i bjondinave.

jo laptopin mbi tavolin vallahin :D

Frymori_
20.10.2011, 09:30:15
jo laptopin mbi tavolin vallahin :D

Aj aj zor me kap me kete fantazin teme se qysh munet me ndodh ti ner jargan laptopin ne tavolin a mos e ke mlu edhe tavolinen :D

LOLO
20.10.2011, 09:34:06
une e mbulume me jorgan, rat ne krahun e majt, ni krah te shplut, tavolinen afer shtratit e po shenoj.. a ta rraplloj o bjond :p :D

Frymori_
20.10.2011, 09:38:27
une e mbulume me jorgan, rat ne krahun e majt, ni krah te shplut, tavolinen afer shtratit e po shenoj.. a ta rraplloj o bjond :p :D


Ehhhhh po Zeshkane ma rraplloj :D Khuu sa thjesht paska kane... :D Cakat 2 here ne muri bam bam flasim me te cakatne se 1 muri nermjet jemi hahahahahahahhaha

LOLO
20.10.2011, 09:39:23
Ehhhhh po Zeshkane ma rraplloj :D Khuu sa thjesht paska kane... :D Cakat 2 here ne muri bam bam flasim me te cakatne se 1 muri nermjet jemi hahahahahahahhaha

tak tak tak :D

Frymori_
20.10.2011, 09:40:45
tak tak tak :D

tak tak tak :D dil ne ballkon :D

mentor-de
20.10.2011, 13:18:41
i kum vesh do pantolla te kalter, ni maic te bardhe (pa firm) edhe ni gjomper ngjyr te kaft permi...

Frymori_
20.10.2011, 14:37:05
i kum vesh do pantolla te kalter, ni maic te bardhe (pa firm) edhe ni gjomper ngjyr te kaft permi...


Valla bre djal per msysh koke veshe... bane 1 shej dikun neper fytyr me do gaca te shkymta :D ndaj msyshit

LOLO
20.10.2011, 14:38:38
tak tak tak :D dil ne ballkon :D

jo, se jom ne kombilizon :D

Frymori_
20.10.2011, 14:39:35
jo, se jom ne kombilizon :D


Pak te ngusht e paske kete kombilizonin tyben... a spate ma te gjan a :D Allahile me mentorin ke dikun a.

LOLO
20.10.2011, 14:41:47
Pak te ngusht e paske kete kombilizonin tyben... a spate ma te gjan a :D Allahile me mentorin ke dikun a.

jo tybe skesh kun me mentorin, po nshpi tu i bo punt :)

Frymori_
20.10.2011, 14:43:24
jo tybe skesh kun me mentorin, po nshpi tu i bo punt :)


Eh qashtu le djalit mos ja turbullo ndjenjat me ja ba koktell se po i perzihen me te shpreses e mos po qellojn tuat ma te forta e harron shpresen ahahhahaha. :D

LOLO
20.10.2011, 14:45:12
Eh qashtu le djalit mos ja turbullo ndjenjat me ja ba koktell se po i perzihen me te shpreses e mos po qellojn tuat ma te forta e harron shpresen ahahhahaha. :D

jo dades mos u tut, se une e keqe po, e trash po, tybe as frrc zemra si bon per mu :p :D

Frymori_
20.10.2011, 14:46:29
jo dades mos u tut, se une e keqe po, e trash po, tybe as frrc zemra si bon per mu :p :D


Eh mire...

Edhe qka po sillni veq qesajde bre ka te deshnet e te veshnet ncncncncn

LOLO
20.10.2011, 14:47:29
Eh mire...

Edhe qka po sillni veq qesajde bre ka te deshnet e te veshnet ncncncncn

ti a une? :p :D

Frymori_
20.10.2011, 14:48:19
ti a une? :p :D


ti valla edhe ec veshu mos te shoh desh ma ktu veq me kombilizon :P

LOLO
20.10.2011, 14:51:24
ti valla edhe ec veshu mos te shoh desh ma ktu veq me kombilizon :P

Po vesh jom, sjom desh qy :p :D

mentor-de
21.10.2011, 13:08:43
Valla bre djal per msysh koke veshe... bane 1 shej dikun neper fytyr me do gaca te shkymta :D ndaj msyshit


jo ato teshat e reja pi lo kur dal me lolon takim :D

Frymori_
21.10.2011, 20:21:18
jo ato teshat e reja pi lo kur dal me lolon takim :D


Eh qashtuu edhe hekurosi mire qe me ju dallu vija ne nje km larg :D

JaGuArJa
24.10.2011, 11:06:48
Farmerka, ni maic te zez dhe ni gjomper me vija qel

LOLO
24.10.2011, 20:04:02
Farmerka, xhamper dhe ni duks!

mentor-de
24.10.2011, 20:08:27
...dheze moj koftorrin :p

une pizhama te zeza kom vesh me arusha :)

LOLO
24.10.2011, 20:15:47
...dheze moj koftorrin :p

une pizhama te zeza kom vesh me arusha :)

Pse me dhez koftorin? :p :D

mentor-de
24.10.2011, 20:22:22
Pse me dhez koftorin? :p :D


po paske vesh xhamper mbi xhamper :D

LOLO
24.10.2011, 20:24:08
po paske vesh xhamper mbi xhamper :D

Po kshtu vishem gjith qy :p

Frymori_
24.10.2011, 21:18:26
Jam me trenerka qysh kam ardh nga vrapimi :)

mentor-de
24.10.2011, 21:20:34
Jam me trenerka qysh kam ardh nga vrapimi :)

a edhe ne ks boni vrapime a ?? cudi :D...sa vet tkan perqesh sot? :p

ec more ndrroj ato tesha qy

Frymori_
24.10.2011, 21:22:14
a edhe ne ks boni vrapime a ?? cudi :D...sa vet tkan perqesh sot? :p

ec more ndrroj ato tesha qy


Eh njeri me kan perqesh ne fillim se tash jo Ama ne fillim ku shifsha udhetar u nalsha deri kalojshin edhe pastaj fillojsha prap se ashtu mentaliteti jo tash i kemi kalu evropiant :D


sa te pushoj pak qy i ndrroj teshat.

LOLO
24.10.2011, 22:43:33
Jam me trenerka qysh kam ardh nga vrapimi :)

lum dada per ty :D

JaGuArJa
25.10.2011, 12:53:05
qe qe kishe po miret me sport ky vrap-njeri :D

- hollonka te zeza, ni maic XXL, balerina me kurdel, dhe gujen kur dal jasht ..

Frymori_
25.10.2011, 20:10:01
lum dada per ty :D


Lum bafsh me pas kjane edhe ti kishim nga bashk :D


Jagi Jagi Jagi qka po xhelozon gru qe po munem me vrapu :D hahahah. Dil edhe ti kush ste ndal Yhhh.Tash jam shume thjesht pantolla me rrypa :D dhe nje bluze me vija vija eshte M

JaGuArJa
26.10.2011, 15:22:18
oh Gott...ani M ....edhe un muj me hy ne M me dasht :D :D veq qysh me dal tani hahahah

Frymori_
26.10.2011, 15:30:25
oh Gott...ani M ....edhe un muj me hy ne M me dasht :D :D veq qysh me dal tani hahahah


Bolll Haaat po dokesh :D

JaGuArJa
26.10.2011, 16:58:33
Bolll Haaat po dokesh :D

ani ktu jam kon n'deti pa i kreh flokt :D :D

sot e kam vesh ni Blluz me farmerka

Yllza*
26.10.2011, 17:49:42
Farmerka, nje maic t'zeze edhe nje xhemper t'kuq (bordeaux). I kom lidh flokt edhe nuk jom ly (se jom qu vone) e krejt po m'pyesin a jom smut :D.

mentor-de
26.10.2011, 20:46:23
ni xhomper tzi me patent gjyksin qel... jeans tkalter njanen ane e kam pervjel se isha me biciklet.....

Frymori_
26.10.2011, 22:12:58
ni xhomper tzi me patent gjyksin qel... jeans tkalter njanen ane e kam pervjel se isha me biciklet.....

Ani djalo qeshtu veshu ti dimrit po ku ke pa dimrit me biciklete me gjamper hajt kallxom :D

mentor-de
26.10.2011, 22:39:14
Ani djalo qeshtu veshu ti dimrit po ku ke pa dimrit me biciklete me gjamper hajt kallxom :D

kesh dej te fanta me ja marre videon se lolo mvjen sonte mas darke :)

Frymori_
26.10.2011, 22:54:05
kesh dej te fanta me ja marre videon se lolo mvjen sonte mas darke :)


A spo ke qka i lshon veq dv-dija a ;P ncncncncn

JaGuArJa
01.11.2011, 15:51:12
Farmerka, nje maic t'zeze edhe nje xhemper t'kuq (bordeaux). I kom lidh flokt edhe nuk jom ly (se jom qu vone) e krejt po m'pyesin a jom smut :D.

Oh Gott, das kommt mir bekannt vor :D :D was hsch? bisch nd zwg? heheheheh

un sot i kam vesh do hollonka nje maic apo fustan spi bi nfije..me gjepa perpara, dhe me pyeti ni shoqe ktu, tha..a extra e ke kep a..? h.. jo valla veq taman pom bon :D xxL kuptohet se ndryshe mrrok zhegi :D dhe do qizmice te zeza..flokt i kam fenirat ne mengjes, dhe pom rrin si kasht :D super a

mentor-de
01.11.2011, 21:02:59
jagi bash po me pelqejka friza jote sot :D

une ni maic te bardhe e kom vesh (nuk eshte e hekurosne mire, se po shtrehna ne krevet) edhe ni par jeans tmiiiiire, qorapa re zeza

Jetmiri
02.11.2011, 13:11:00
Nalt kurgju:D,

posht trenerka:D

JaGuArJa
02.11.2011, 13:12:48
ani qka po ciritesh :D :D

..un tesha kam vesh, dhe sot jam vonu 30min.per pun spata koh mu ly..mtha njona si fmi po dokesh.. ahaa shit day

Jetmiri
03.11.2011, 13:25:57
Hala ne pigjama jam:D:D

JaGuArJa
03.11.2011, 13:28:02
jeans, maic te gjat :D dhe kpuc te ''nalta'' (feeling like a banderr today) :D

Yllza*
03.11.2011, 14:29:32
Oh Gott, das kommt mir bekannt vor :D :D was hsch? bisch nd zwg? heheheheh

un sot i kam vesh do hollonka nje maic apo fustan spi bi nfije..me gjepa perpara, dhe me pyeti ni shoqe ktu, tha..a extra e ke kep a..? h.. jo valla veq taman pom bon :D xxL kuptohet se ndryshe mrrok zhegi :D dhe do qizmice te zeza..flokt i kam fenirat ne mengjes, dhe pom rrin si kasht :D super a

Hahahahahahaaaaaaa, hahahahahahahaaaaaaaa qe u knaqa tu kesh. Ani SI KASHT :D :D :D

shyqyr qe mu kan rrit t'mijat sa me i lidh e me bo ni bisht t'vogel.

p.s. bin nd so zwg gsi, aber es gaht wieder...

Nime se gati harrova, kam vesh jeans nje bluze t'kalter edhe nje shall t'kalter...

Xuki
03.11.2011, 14:47:15
Hahahahahahaaaaaaa, hahahahahahahaaaaaaaa qe u knaqa tu kesh. Ani SI KASHT :D :D :D

shyqyr qe mu kan rrit t'mijat sa me i lidh e me bo ni bisht t'vogel.

p.s. bin nd so zwg gsi, aber es gaht wieder...

Nime se gati harrova, kam vesh jeans nje bluze t'kalter edhe nje shall t'kalter...


a nuk pate ku me vjerr shallin, q t'ka mbet n'qaf aaa? :D

un me do patika Adidas, do pantolla t zi pa mark, qoropa t zeza me nj vi t portokallt, tani nj maic t mbrendshme e zez, ni xhemper polo e kaltrt me do kuaj dukatit! :D

Jetmiri
07.11.2011, 12:59:55
Trenerka posht e nalt:D

JaGuArJa
07.11.2011, 13:09:06
qysh i paske vesh trenerkat edhe nalt, vet tu paska bo njona kam si rollk :D hehehe e njoni krah jasht....one-shoulder trenerk :D

- ni fustan e kam vesh sot :p

Pellumbi2011
08.11.2011, 22:15:26
njerez si une nuk veshin cfaredo :)

mentor-de
08.11.2011, 22:20:55
une i kom ble do pantolla te kaft dhe ni xhamper me patent me vija vija per bajram :) fort mire po me bin..

Pellumbi2011
08.11.2011, 22:31:12
une i kom ble do pantolla te kaft dhe ni xhamper me patent me vija vija per bajram :) fort mire po me bin..

t'i gezosh dhe i shqyefsh me shendet te plote, Tol Toli

mentor-de
09.11.2011, 00:14:11
t'i gezosh dhe i shqyefsh me shendet te plote, Tol Toli

faleminderit shume pllum...e ti cka blejte per bajram?:p

mentor-de
09.11.2011, 00:45:46
Ve mos ju trego kush t'i ka pagu n fund... :D
...se po xhelozojn pahiri. ;)

jo rrushe nuk ju tregoj....
... flm shume, kan qen prej rroges tpare, do te kujdesem per to :)

LOLO
09.11.2011, 11:36:38
Kapuq te zi, maic te bardh e njo me krah te gjat me pulla te gjoksi te zeze dhe farmerka si kule plus shallen sa me majt qafen nxeht! :)

JaGuArJa
09.11.2011, 11:54:29
pantolla te kaft xxL dhe maic te zeze xxL me nje jelek xxL permi :D veq kpucat taman

sunrise
09.11.2011, 18:36:29
njerez si une nuk veshin cfaredo :)

mbesim me shprese qe nima beson keshtu :D


une vesh jom kshtu si zakonisht me fund e bluz krejt kuq&zi :D

Pellumbi2011
09.11.2011, 19:45:01
mbesim me shprese qe nima beson keshtu :D


une vesh jom kshtu si zakonisht me fund e bluz krejt kuq&zi :D


ne kostume i veshur rri zakonisht, edhe ne banjo per bese. Te tjeret i ruajne per ndonje dite feste.

Stina_
10.11.2011, 12:03:46
Jetmir , na qenke kureshtar .:P

Pasi ke pyetur do t prgjigjem , pr momentin e veshur kam qlluar me itjane/dimi ... hahahhahahahah ! :)

Grasha_1
10.11.2011, 12:27:11
Edhe keto tShqiperise po vishkan dimi.
Une jam i veshur sikur nAvatar

Pellumbi2011
10.11.2011, 16:56:13
faleminderit shume pllum...e ti cka blejte per bajram?:p


Une bleva shume artikuj ushqimor, veshembathje dhe zbukurim. Faleminderit qe pyetet.

LOLO
10.11.2011, 22:12:18
tani jam ne pixhame, te poshtmet i kam plu dhe te zez me kocka, e te nalten maic per trupi te zeze.

Jetmiri
10.11.2011, 22:58:12
Une bleva shume artikuj ushqimor, veshembathje dhe zbukurim. Faleminderit qe pyetet.

Ti (Pellumb edhe Mentor,a Stina ,ju paska trullov:Dqe po bani pyetje e pergjigjie ne kete teme,:p

Nalt kurgju se po kam vap,
e posht trenerka me numer 9:D

Stina_
11.11.2011, 11:28:09
Ti (Pellumb edhe Mentor,a Stina ,ju paska trullov:Dqe po bani pyetje e pergjigjie ne kete teme,:p

Nalt kurgju se po kam vap,
e posht trenerka me numer 9:D

Hahahah , un nuk i kam habitur jo ... vet jan habitur .

Heee , mos u habite edhe ti ?

mentor-de
11.11.2011, 13:41:17
Hahahah , un nuk i kam habitur jo ... vet jan habitur .

Heee , mos u habite edhe ti ?

veq nga kurrshjta hina me dite se cfare tesha i ka vesh stina....se po thojn ka vesh tesha treja :p :D

Jetmiri
11.11.2011, 21:20:07
Hahahah , un nuk i kam habitur jo ... vet jan habitur .

Heee , mos u habite edhe ti ?

Jo,jo,po ty kush te habiti?qe nuk paske tregue cka ki veshum:D

Trenarka,se edhe pak du me shkue me ba vrapim.

LOLO
11.11.2011, 21:21:29
Ni fustan mini, hollopka via via, ni xhemper vesh se uva :D

Grejzi
11.11.2011, 21:31:02
Ni fustan mini, hollopka via via, ni xhemper vesh se uva :D

Keshilla jeme: Mos rrini lakuriq ne shpi. Por.. edhe nese rrini, mos mbani qen afer. :D :p hahahaha

LOLO
11.11.2011, 21:32:39
Keshilla jeme: Mos rrini lakuriq ne shpi. Por.. edhe nese rrini, mos mbani qen afer. :D :p hahahaha

ahhahahhahahhah lakuriq nuk jam.. dhe qent si du hic ahhahhahah :p

Stina_
13.11.2011, 12:13:10
veq nga kurrshjta hina me dite se cfare tesha i ka vesh stina....se po thojn ka vesh tesha treja :p :D

Hee , si po t duken rrobat e reja , ore Mentor ?

A m jan prshtatur hi me elegancn time ? :D

prishtinasi-pp
13.11.2011, 14:05:21
Kurgjo, se veq sa u qova prej gjumi :D:p

Xuki
13.11.2011, 15:44:22
ni maic dhe trenerka......se moti jam qu prej gjumi hahaha

JaGuArJa
14.11.2011, 14:41:59
farmerka te kalterta, nje maic xxl te zeze me nje shkrim nto, dhe nje gjomper altrosa ..te holl permi xxxl :D :D flokt du mi rru krejt se ma hongren shpritin :p

Xuki
14.11.2011, 15:31:14
farmerka te kalterta, nje maic xxl te zeze me nje shkrim nto, dhe nje gjomper altrosa ..te holl permi xxxl :D :D flokt du mi rru krejt se ma hongren shpritin :p


Jaguare....po m'doket ia paske marr pahiri teshat burrit! hahaha