PDA

Braktis arkiven dhe shih kėtė faqe nė dizajn standard : Njė lindje kemi pėr t'uruar...


28.02.2006, 21:45:00
Shume urime per ty

Shume urime per ty

Shume urime per ty

Gezuar 2 vjetori i lindjes e mira e embla Sibora

Me rastin e 2 vjetorit te lindjes nga zemra i deshiroj vajzes se qiftit Nushi dhe Valja ditelindje duke i deshiruar rritje te mbare shendet harmoni ne jeten e saj ..urritesh me prind dhe paq shume e shume fat,,te gjitha te mirat te percjellshin ne kete bote..


te don teta Si-era``

Gjilani2000
03.03.2006, 10:13:00
urime e u rrit sa Nushi /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

RrezjaDiellit
03.03.2006, 11:38:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Gjilani2000 afishoj me 2006-03-03 10:13 :
urime e u rrit sa Nushi /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>


hahahahhahha

Proverbi
03.03.2006, 13:40:00
Pha ēfare emri sa i mire, Sibora.

E gezofte kete emer te bukur Sibora, poashtu e gezofte edhe ditlindjen e saj Sibora.
I deshiroje rritje te shpejte, jete te gjate dhe te lumtur.

Tung

SMOOTH
03.03.2006, 15:08:00
Urime ditelindjen Sibore's dhe i uroj jete te gjate dhe me plot shendet dhe lumturi!

SMOOTH

Grejzi
03.03.2006, 15:14:00
Urime vogelushes Sibora ditelindjen dhe u rrite me gezime. Nushi dhe Valja, ia pasket dhane vogelushes kete emer shume-shume te bukur. /forum/images/smiles/icon_smile.gif

Valja
03.03.2006, 21:20:00
Si-era
Real Man
Gjilani 2000
Proverbi
SMOOTH
dhe
Grejzi


Tė gjithėve ju falenderoj pėr urimet dhe shkrimet e juaja.
Gjithashtu kėrkoj edhe falje qė nuk jam pėrgjegjur menjėherė, ngase ka ditė qė nuk i kam vizituar kėto faqe.
Kjo ēenka njė befasi e bėrė nga Siera, nuk e kam pritur.Tė faleminderit Mikja ime.

Ashtu pra,vogėlushja jonė Sibora ,tani mbushi dy vite.E ėmbėl,e menēur dhe e bukur si ėshtė( mė duket mua ashtu),por unė prap mbi tė gjitha e ēuaj : Diamanti im .Me tė vėrtetė e pamatur ēenka dashuria ndaj fėmiut tėnd.Ėshtė gjėja mė e vlefshme qė kam nė jetėn time,dhe mbushja e ēdo zbraztire nė jetė,e cila vetėm me anėn e tyre po e marrka kuptimin e duhur tė saj.Por ēka ėshtė interesant,Sibora jonė,vetėm nė vitin 2008 ,mund ta festoj ditėlindjen e saj tė vėrtetė,sepse momentalisht tė gjithė kan rėnė nė dilemė duke mos ditur kur tia urojnė Ditėlindjen,mė 28 Shkurt apo 1 Mars??!!!.Sidoēoftė janė tė mirseardhura tė gjitha fjalėt dhe urimet e mira,pa marrė parasyshė datėn.

Me nderime ndaj jush
ju pėrshėndesim:
Sibora e vogėl dhe mami i saj Valja.

Marjeta
03.03.2006, 21:38:00
Te nderuar Nushi &amp; Valja !

Ne ditelindjen e vajzes suaj Sibora ! I Deshiroj nje Jete te Gjate , plot me Dashuri , Limturi dhe Argetim !

Zoti e Bekoft !

*MARJETA*

Mario*
03.03.2006, 21:41:00
Sibora

U rritsh dhe Zoti te ruajt nga cdo e keqe.

/forum/images/smiles/icon_smile.gif

Valja
03.03.2006, 21:54:00
Marjeta
dhe Mario

Ju falenderoi pėr fjalėt e mira,dhe urimet drejtuar vajzės sonė.
Do dėshiroja, gjithė atyre qė njė ditė vendosin tė bėhen prindėr tju gėzohen zemrat me gjėnė mė tė shtrenjėt nė Botė, fėmiun.

Kėtė dėshirė e kam dhe pėr ju,por kuptohet veq e veq /forum/images/smiles/icon_smile.gif .
Me nderime
Valja

Poediseja
03.03.2006, 22:07:00
Shume e nderuara Valja, shume i nderuari Nushi

Ky lajm per mua eshte nje gezim i madh - nuk e kam ditur qe dashuria e juaj eshte kurorezuar me gjejen me te bukur qe njeriu mund te deshiroje: me nje femije!


Ngase une jam aq e marre per femijet dhe e dashuruar ne t'a, ndiej nje gezim te madh per kete lajm (te vonuar). Ndiej kete gezim te madh sidomos per njerez qe i cmoj. Edhe pse nuk Ju njoh mire, prej momentit qe ju kam pare se bashku, e kam ditur qe Ju jeni njerez te vecante dhe qe pa problem mundem te ju mbylli ne zemren time.

Jeni nje cift i mrekullueshem. Kete e kam pare qemoti. Mirepo, me nje femije prane, jeni nje cift perfekt!


Me shume respekt per Ju dhe deshirat me te mira per Ju,
Poe

Valja
03.03.2006, 22:23:00
Poedise e dashur

Ka kohė qė nuk tė kam takuar kėndej pari.Mė vjen mirė qė ndigjoj diē edhe nga ti.
Tė falenderoj nga zemra, dhe poashtu edhe ty tė dėshiroj qė njė ditė tė bėhesh njė mami e dashur dhe e lumtur me fatin tėnd.E vėrteta ėshtė se edhe unė para kėsaj kohes sė "mamit" isha e marrė pas fėmijėve,e sidomos atyre qė jan pak mė tė vequar nga tė tjerėt,atyre qė jan mė tė "gjallė" apo mė mirė tė them " me temperament" ,i dua shumė fėmijėt e zgjuar e qė nuk tė lėnė tė qetė me pyetjet e tyre,ata janė tė epur pėr dituri, e mua ma vjedhin zemrėn menjėhere.Aq i kam dashur fėmijėt e vegjėl dhe bebet,saqė tė gjithė frigoheshin se kjo do jet njė Omen i keq,e vet do mbetem pa ta.Tė gjitha kėto ishin gjepura!!!.Ja fati mė buzėqeshi me njė fėmij tė mrekullueshėm,tė cilėn e kam Jetė.

Tė pėrqafoj mike e dashur.
nga Valja

Poediseja
03.03.2006, 22:57:00
E dashura Valja,

Kur i lexova kėto rreshta e pashe vetėn duke shkruar tė njejtat gjėra ashtu sic unė i ėndėrroj nė 3 vite e gjysmė /forum/images/smiles/icon_smile.gif

Besoj se do kem edhe unė atė ndjenjė tė "papėrshkruar" sic e ke tani ti.


Me respekt
Poe

Valja
03.03.2006, 23:17:00
Poe e nderuar

Hajde bonu gati,ēka po pret ma?,edhe a e din ēka ?,pėr ēdo pyetje qė e ke pasjtaj rreth fėmijėve,mundesh lirisht me mė pyet mua ose Si-erėn, tani mundemi me thanė se jemi mami me "pėrvojė pune" ,hahahahaha... ani sidomos Siera,se unė pak fillestare,dhe me fėmiun e parė kėnaqesh duke bėrė eksperimente, bėnė pak ēka thot mjeku,pak ēka thonė halla e tezja, bile bile edhe gjyshet i pyesim,e ma shumė ēka tė thotė vetė nėna jote,por sa ta mbyllish derėn e shtėpisė, nga gjithė ato kėshilla ose do ta bėsh njė mix tė mrekullueshėm,ose e bėn krejt tė kundėreten e tyre,pra ashtu siq ta don loqka e zemrės tande e si ta merr mendja ty.
Seriozisht e kam, gutu,e ta hapim tani njė faqe nė kėtė forum me tematikė :Nėnė e fėmijė,bile na shkon dita tuj bisedu pėr fėmijėt tanė,se edhe ashtu momentalisht nuk jam tuj ditė me ba tjera biseda,ska ma mbramje rinore,e takime verore .... kan kaluar ato ditė,tani kam ditė pak ma me stres por janė tė mrekullueshme.

Tė pėrshėndetė njė mami e lumtur
Valja

Aurora
03.03.2006, 23:30:00
Shume Urime per lindjen e vajzes.

I uroj jete te gjate, dhe gjithe te mirat... krejt omel, omel siq thojne te na.

Poediseja
03.03.2006, 23:33:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Valja afishoj me 2006-03-03 23:17 :
Poe e nderuar

Hajde bonu gati,ēka po pret ma?,edhe a e din ēka ?,pėr ēdo pyetje qė e ke pasjtaj rreth fėmijėve,mundesh lirisht me mė pyet mua ose Si-erėn, tani mundemi me thanė se jemi mami me "pėrvojė pune" ,hahahahaha... ani sidomos Siera,se unė pak fillestare,dhe me fėmiun e parė kėnaqesh duke bėrė eksperimente, bėnė pak ēka thot mjeku,pak ēka thonė halla e tezja, bile bile edhe gjyshet i pyesim,e ma shumė ēka tė thotė vetė nėna jote,por sa ta mbyllish derėn e shtėpisė, nga gjithė ato kėshilla ose do ta bėsh njė mix tė mrekullueshėm,ose e bėn krejt tė kundėreten e tyre,pra ashtu siq ta don loqka e zemrės tande e si ta merr mendja ty.
Seriozisht e kam, gutu,e ta hapim tani njė faqe nė kėtė forum me tematikė :Nėnė e fėmijė,bile na shkon dita tuj bisedu pėr fėmijėt tanė,se edhe ashtu momentalisht nuk jam tuj ditė me ba tjera biseda,ska ma mbramje rinore,e takime verore .... kan kaluar ato ditė,tani kam ditė pak ma me stres por janė tė mrekullueshme.

Tė pėrshėndetė njė mami e lumtur
Valja
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>


locka jem: e kam zgjedh profesionin me te mire per ni nane te mire: edukatore.

Une kete shkolle e boj me motivim nr. 1: per mu ba ni nane sa ma e mire.

Besoj se do t'ia arrij. Kur kam parasysh qellimin, athere vertete motivohem /forum/images/smiles/icon_smile.gif


Te perqafoj dhe gezohem tejmase qe je nje mami e lumtur.....

gentelmeni
04.03.2006, 06:17:00
Sibores se vogel i uroje nje jete te lezetqme dhe shpresoje qe do te ndjek hapat e Babit dhe Mamit.

Pra Urime dhe Valja mos harro se msitnia me takon mua /forum/images/smiles/icon_lol.gif

Shendet Ty dhe Nushit dhe harmoni si gjithnje.


genti

Valja
04.03.2006, 18:50:00
@ Gentelmeni
Shumė tė faleminderit( po tė them unė nė vend tė Siborės).
E sa pėr hapa tė babit dhe mamit,ishalla i ban nja tre-katėr fish ma tė mirė,sepse dihėt gjeneratat e reja duhet me pėrparu pak,nisu nga ne,ma merr mendja se jemi pak mė mirė se sa prindėrit tanė,ata pėrpara nuk kan dijt se ēka ėshtė kompjuteri,e neve tash na u kėputėn gishtat tuj shkru,hahahaha....
Shpresoj nė njė ditė tė afėrt edhe ty Genti tė mund ti kthejmė urimet dhe fjalėt e mira.Hajt de bonu tash pak ma serioz,se ty te ka mbetė reni!!!! :-) :-)

Tani tė pėrshėndes
Valja

imported_Angjelina
04.03.2006, 19:55:00
Hajde Urime Urime edhe ishalla rritet me vllezer e motra /forum/images/smiles/icon_wink.gif

Feni-X
04.03.2006, 20:10:00
Pėrshėndetjet mė tė ngrohta pėr Siborėn dy vjeēare nga xhaxhi Feni-X /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif ( eh sa po mė duket vetja i madhė) ....
Lutem bukur qė Siborėn ta percjellė njė Fat i mirė gjatė tėr jetės, me plot dashuri,shėndet dhe fisnikėri ...
U rritėsh me babė dhe nanė Sibora ime e dashur /forum/images/smiles/icon_smile.gif ... ( ėshtė ky njė urim nga ana ku vie unė) ...
Ndėrsa pėr Valjen dhe Nushin kam njė porosi : ... Mbase Sibora ka mbushur dy vjeēe,atėherė Asaj i duhet edhe njė vėlla i vogėl ....sa mė shpejtė pėrvishjuni punės dhe plotsojani vajzės kėtė dėshirė /forum/images/smiles/icon_smile.gif


Nderime ..:- )

*ylli
04.03.2006, 22:35:00
Urime ditelindja Sibora,
te deshiroj nga zemra rritje te shpejt e te lumtur, me plote dashuri ne prani te prindeve.

Te ne thone:

"Kur i lind nje cifti vajze, e paska dasht burri - gruan fort "

Kete e dijm te gjithe pjesmarresit e forumit, se Nushi eshte njeri shume i dashur, mirpo edhe e dijm se e ka pas shume veshtir te gjej kompromise me nje feministe te flaket si Valja.

..per kete mencuri, qendrueshmeri dhe force meriton Nushi respekt t'vecant.

Sibora,
ma se shumti po gezohem qe ja ke vjedh mamit dashurine e Nushi't.

Valja mos u hidhero,
kur te don burri ma pak po e din rezultatin nalt nga e thena. Duhet te pajtohesh me kete rrokade ndjenjash.

..deshiroj te shfrytzoj rastin e te i pershendes prindt e tu, te cilet fuqimisht na binden, na mesuan dhe na deshmuan se mund te egzistoj nje relacion bashkeshortor edhe ne koherat e sotme moderne ku secili lufton ta ngop egoizmin e vet.

Respekt per feministen Valja dhe Nushin atdhetar e poet.

*ylli

Valja
04.03.2006, 23:17:00
@Angelina

Mė gėzuan fjalet e mira,por mė "friguan" pak ata shumsi i fėmijėve mė pas.Ta shohim se ēka ka rezervu e ardhmja ende per ne.Unė i mirėpres.

Tė falenderoj shumė
Valja

Valja
04.03.2006, 23:25:00
Pėr xhaxhin Feni-x

Pėr urimet e mira,e fjalėt e zgjedhura,drejtuar Siborės sė vogėl dhe ēapkėne,mami i saj tė falenderon shumė.Noshta njė ditė kur tė rritet do tia tregoji kėta rreshta tė kėsaj faqeje,dhe me siguri do mė pyes se kush jeni veq e veq,dhe besoj se do ēuditet se dikur ka qenė e mundur edhe nė mėnyrėn virituale tė gjesh shokė e shoqe tė mira,tė takosh njė shoqėri qė ta do tė mirėn.Tė falenderroi nga zemra.

P.S Sa pėr njė vėlla tė vogėl qė po e lypka Sibora nuk e paskam dijt,bre qe sa ka fillu t`mė thotė diē or nuk e kuptojsha se ēka po don,hahahaha..

Me nderime Valja

Valja
05.03.2006, 00:34:00
Pėr *yllin

Pasiqė Sibora e vogėl ende nuk din shkrim e lexim( edhepse tėrė muret e banesės i ka mbushur me zhgarravina dhe rrumbullaka),dhe babi Nushi nuk ka kohė( sepse i duhet tė punoj mė shumė kur tani unė kujdesem pėr vogėlushen tonė,dhe ende nuk mund ti rikthehem punės sime) vendosa ta marrė tė drejtėn unė qė ta kthej pėrgjigjėjen dhe tė falenderohem shumė pėr urimet.

-o ylli unė nuk e ditkam se po thojkan ashtu nga ana e juaj,ndoshta ėshtė e vėrtetė,por bre gjithėmonė mua mu ka dukur se unė e dua Nushin shumė,deri nė pakufi,veq tash sibmas Siborės dhe jo Siborit po del qė fjal jote sipatė,hahahahaha...
-Pash Zotin a u anku Nushi ndonjėherė prej meje a?,tregoni more,se ndoshta mė duhet tė ndryshoj pak, /forum/images/smiles/icon_smile.gif ,por unė jo qė jam feministe e fortė,por thjeshtė jam krenare qė jam femėr dhe ngase i dij vlerat e mia,por kurrė nuk i nėnēmoj tė tjerėt.
-Sa pėr Siborėn,hiq mos ke dert se ka dy vite qė ja ka rrėmby zemrėn babit tė saj,se edhe ashtu ėshtė vajza e babit,por mua mė ka ra mė mirė,ata tė dy po e duan njėri-tjetrin,e unė po i dua tė dy bashkė.

Edhe njėherė shumė faleminderit nga mami krenare
Valja

Valja
07.03.2006, 20:16:00
2 fjalė pėr atė qė e nisi kėtė faqe dhe na i la "kėmbėt e arushės " nė dorė.

Teta Si-erės.

Ku humbe dhe mė nuk po dukesh kėndej pari?
Tani po tė drejtohem ty duke tė falenderuar nga zemra qė sė pari tė ka ra ndėrmend pėr datėlindjen e Siborės tonė.Po tė kishim diku kėtu afėr me siguri do tė befasonim me njė vizitė tė shkurtė( ose kishit ardhė tė gjithė e tė festonim sė bashku) dhe Sibora do falenderohej me njė pėrfaqim tė duarve tė saja tė vogla dhe njė buqetė me lule.
Sidoqoftė ne tė duam shumė.

Shibola ( ashtu e quan vehten) dhe mami Valja

Fatonb
01.09.2006, 15:37:00
Dje mbas dite ka lind arioni

pra i uroj dardit lindjen e djalit , ishte gzu pa mase /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif


dhe keshtu thash tju njoftoj ne forum

Fatonb
01.09.2006, 15:37:00
latina_girly


Anėtar qė nga: 23.07.2001
Afishime: 5651
Vendbanimi: Gjakov-Prishtin-Zvicerr
Afishuar me: 01.09.2006 15:31
--------------------------------------------------------------------------------
URIME o Dardi, dhe bebit i uroj rritje te shpejt me prind dhe jet te gjat dhe te lumtur...


nderimet e mija

latina


PS: o dardi, kqyre djalin mir se po shkrihet

Maraklia
01.09.2006, 15:47:00
Dardi,
urime djalin,
ishalla rritet me prind e nuk te ngjan ty,po ta kalon dy here me shume... /forum/images/smiles/icon_lol.gif

gentelmeni
01.09.2006, 17:23:00
O urime o bali Dard.

Mire paske punue /forum/images/smiles/icon_lol.gif

Qunit i uroje jete te gjate dhe me te mire se babi i tij dhe inshalla behet plake me mjekerr.

freeStar
01.09.2006, 17:39:00
Urime urime /forum/images/smiles/icon_smile.gif ..

Ms-Exclusive
01.09.2006, 18:35:00
urime /forum/images/smiles/icon_smile.gif

Poediseja
01.09.2006, 19:00:00
Urimet e mia dreq i amel /forum/images/smiles/icon_smile.gif Ishalla e trashegon humorin tond te shkelqyshem.

E-ndriti
01.09.2006, 20:05:00
Me lot te gzimit e prita lajmin e gzushėm pėr lindjen e ditlindjės se djalit te vetėm e tė mirėnjohur Dardit!

Ne sheshin skenderbeu jan tubu qindra mijėra njerz pėr kėtė lajm tė g`zushėm, nuk pati as protesta nga vetvendosja sepse ata u pajtuan se ky eshte prodhim vendor!

Dardi ende nuk ehste ne gjendje te mirė pas lindjes se kishte dhembje por mjeket than ky lind si burrat , keshtu qe ngy ky mashkull patriot pritet tė lindin edhe nja 15-16 meshkuj trima!

Urime

Luli`79
01.09.2006, 20:20:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
E-ndriti afishoj me 2006-09-01 20:05 :
Me lot te gzimit e prita lajmin e gzushėm pėr lindjen e ditlindjės se djalit te vetėm e tė mirėnjohur Dardit!

Ne sheshin skenderbeu jan tubu qindra mijėra njerz pėr kėtė lajm tė g`zushėm, nuk pati as protesta nga vetvendosja sepse ata u pajtuan se ky eshte prodhim vendor!

Dardi ende nuk ehste ne gjendje te mirė pas lindjes se kishte dhembje por mjeket than ky lind si burrat , keshtu qe ngy ky mashkull patriot pritet tė lindin edhe nja 15-16 meshkuj trima!

Urime
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

/forum/images/smiles/icon_lol.gif /forum/images/smiles/icon_lol.gif /forum/images/smiles/icon_lol.gif


Urimin po e percjell me te qeshura ..

Gzuar per shum mote /forum/images/smiles/icon_smile.gif

Grasha_1
01.09.2006, 23:38:00
Ishalla eshte me fat edhe bahet ma burre se Baba

PRISHTINALIA
02.09.2006, 14:33:00
urime urime e ishalla rritet me prind edhe ishalla bahet ma i mir se baba i vet Dardaleci /forum/images/smiles/icon_lol.gif

Proverbi
02.09.2006, 14:37:00
O sa lajm i mire, na paska lind nje Dardalec i vogel /forum/images/smiles/icon_lol.gif

I uroi Arionit te vogel, shendet, rritje te mire dhe shendosh, dhasht Zoti te rritet i lumtur me standarde shume me te mira se sa prindet e tij.

Lumturi dhe gezime.

Dardi
02.09.2006, 22:29:00
ajajajaja edhe Dardi u bo Babi ....

Ju pershendes te gjitheve dhe ju faleminderoj per urimet .

me 30.08.2006 ne ora 19:05 minuta zoti me fali nje femije(Arion-nin),sdi cka te them me shume vetemse ky ishte gezimi me i madh ne jeten time /forum/images/smiles/icon_smile.gif

Dardi

p.s hajt tung ,shkoj ta shoh pak djalin se u merzita !!

Gjiki
03.09.2006, 00:27:00
u bona babgjysh edhe unė, djalit tem i lindi djal /forum/images/smiles/icon_lol.gif

urime evlad, u rrit i madh sa babgjyshi /forum/images/smiles/icon_lol.gif

Laloshe
03.09.2006, 12:00:00
Urime lindjen e djalit, ishalla e ke me fat e gezim!

Pershendetje nga Laloshja /forum/images/smiles/icon_smile.gif

imported_Angjelina
03.09.2006, 12:48:00
Dardi!


Me vjen shum mir se jete jote tani eshte perfekt! Urime lindja e djalit! Shpresoj se eshte shendosh e mir! Me vjen shum mir qe je ba babi edhe ishalla te rritet djali me moter e vllezer /forum/images/smiles/icon_smile.gif


Te pershendes shum!

Marjeta
04.09.2006, 02:54:00
I nderuar Dardi,

Urime ne lindjen e djalit tuaj !

Arionit te vogel i deshiroj jete te gjate e te lumtur, dhe te rritet me perkujdesjen dhe dashurine e prinderve te tij !


http://img179.imageshack.us/img179/3843/s462577f22b7529c8et7.gif

mafi'oze
04.09.2006, 10:05:00
urime urime...
ishalla bohet plak me musteqe /forum/images/smiles/icon_smile.gif

SMOOTH
04.09.2006, 11:39:00
Urime Dardi, u rritsh bebja me babe dhe me nene...

SMOOTH

Tifozi
04.09.2006, 17:33:00
-Urime njeri qe te ka Lind Djale paqte fatebardhesi dhe lumturi ne jete bashke me prinderit e tij dhe me fare e fisine e tije

Qofte perher ne Rrugen e Krijuesit Allahut...


selam

Fantastiku
16.09.2006, 16:18:00
Urime edh enga Unė mikl i dashun. Me tona tė mirat!

gentelmeni
17.09.2006, 06:02:00
Dardi,,
a po dihet se qfar drejtimi don me e marre.

Mos rastesisht e ka menen me u marre me politike

Zefi
11.09.2007, 13:25:00
Familja e Presidentit Rugova ėshtė shtuar edhe pėr njė anėtar

Prishtinė, 11 shtator -

Familja e Presidentit Ibrahim Rugova kėto ditė ėshtė shtuar edhe pėr njė anėtar. Gjatė natės mes tė dielės dhe tė hėnės (mė 9 shtator), nė Klinikėn e gjinekologjisė nė Prishtinė - Mendimit, djalit tė madh tė Presidentit Rugova, i ka lindur njė vajzė, na njoftoi familja. Pas njė vit pikėllimi gjatė 2006-shit, kur u shua jeta e Presidentit Rugova, me njė martesė dhe me lindjen e njė fėmije, viti 2007 solli gėzime pėr familjen Rugova. Mbesa e Presidentit Rugova ėshtė pagėzuar me emrin Eva, me dėshirėn e babait. Pėrndryshe, Presidenti Ibrahim Rugova gjatė vizitave tė shpeshta nėpėr vendet e Evropės Perėndimore dhe nė SHBA, ka pagėzuar me qindra fėmijė tė bashkatdhetarėve tanė, kryesisht me emra ilirė. Por, emri i tij mė i dashur ka qenė Arian pėr djem dhe Ariana pėr vajza, me tė cilin ka pagėzuar me dhjetėra fėmijė.

p.s. Urime, urime edhe nga une.

mo
11.09.2007, 13:28:00
jo more.... shumė interesant!

na rrofsh more zefi

aipedine
11.09.2007, 14:24:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Zefi afishoj me 2007-09-11 13:25 :
Familja e Presidentit Rugova ėshtė shtuar edhe pėr njė anėtar

Prishtinė, 11 shtator -

Familja e Presidentit Ibrahim Rugova kėto ditė ėshtė shtuar edhe pėr njė anėtar. Gjatė natės mes tė dielės dhe tė hėnės (mė 9 shtator), nė Klinikėn e gjinekologjisė nė Prishtinė - Mendimit, djalit tė madh tė Presidentit Rugova, i ka lindur njė vajzė, na njoftoi familja. Pas njė vit pikėllimi gjatė 2006-shit, kur u shua jeta e Presidentit Rugova, me njė martesė dhe me lindjen e njė fėmije, viti 2007 solli gėzime pėr familjen Rugova. Mbesa e Presidentit Rugova ėshtė pagėzuar me emrin Eva, me dėshirėn e babait. Pėrndryshe, Presidenti Ibrahim Rugova gjatė vizitave tė shpeshta nėpėr vendet e Evropės Perėndimore dhe nė SHBA, ka pagėzuar me qindra fėmijė tė bashkatdhetarėve tanė, kryesisht me emra ilirė. Por, emri i tij mė i dashur ka qenė Arian pėr djem dhe Ariana pėr vajza, me tė cilin ka pagėzuar me dhjetėra fėmijė.

p.s. Urime, urime edhe nga une.
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

URIME URIME

Pa_dorza
11.09.2007, 14:27:00
o per hajr o zef qe KOKA SHTUE FARA E RANKOVIQIT

opusdeji
11.09.2007, 14:34:00
S'ka qi dy a tre muaj qė janė martuar a?
Nusja paska pas ardhė e marume, a mos din najkush bre mos ish pernjimend i mendimit a jo?

rtk99
11.09.2007, 14:36:00
Urime, urime, urime, dhe rrnoft sa malet e Tomorrit.

Paqet jete te lunter ne familje, i ishalla i gete babgjyshit te vet, e e njefe ggjithe bota perparimtare, u befte princes e shqiptarve.

trixi
11.09.2007, 14:49:00
Urime,Urime,Urime....familja RUGOVA,ndersa foshnjes se vogel jete te gjate dhe te lumtur ne Kosoven e Pavarur.


Me urime Trixi

grepi
11.09.2007, 14:55:00
baca Zef

qysh ja kishin lan emrin ?? sigurisht Hajrije Rugova !!

grepi, dora vetė

irmE
11.09.2007, 15:10:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
grepi afishoj me 2007-09-11 14:55 :
baca Zef

qysh ja kishin lan emrin ?? sigurisht Hajrije Rugova !!

grepi, dora vetė
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

auu grepi -ju lutem ju lutem- emri hajrije eshte musliman s'bon kerqysh

irmE
11.09.2007, 15:12:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
rtk99 afishoj me 2007-09-11 14:36 :
Urime, urime, urime, dhe rrnoft sa malet e Tomorrit.

Paqet jete te lunter ne familje, i ishalla i gete babgjyshit te vet, e e njefe ggjithe bota perparimtare, u befte princes e shqiptarve.
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

ku ku rtk mo bre mos e nem qiken mi nga gjyshit po i keq o kon me pa ata, kjo qik e mu dok ashtu gjynah

Surki
11.09.2007, 15:16:00
Qy qy ju paska shtu shqiptarve edhe nje KOSOVARE aaaaaa upsssssssss.
A mfalni nje DARDANE wwaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.

Smoki
11.09.2007, 15:19:00
Urime ishalla rritet e lumtur

Po cka ka lidhje kjo me Politik se???


ps.Tema bartet tek forumi per Pershendetje dhe Urime

flm. per mirekuptim
Smoki

gentelmeni
11.09.2007, 16:24:00
Paska lind edhe nji hajn me teper.

Gurthemeli
11.09.2007, 16:48:00
Zef zeza perhajr kumaria,si duket ky zefi ja paska pre kerthizen!
A paten than se familja e rugoves u shprengul per amerik qka u ba tash kjo pjell en prishtin qy?

<font class=editedby>[ Ky afishim u ndryshua nga: Gurthemeli mė 2007-09-11 16:55 ]</font>

JaGuArJa
11.09.2007, 16:54:00
ani ishalla rritet aj fmi..veq per dit shqiptart shumzohen..me zon tash me qel per secilin ka ni them..si zen forumi..

PeAcE

tarasi
11.09.2007, 19:00:00
I uroj po ashtu Sabri Limanit me tė shoqen Aferditen nga kerēova, lindjen e vajzes sė tyre tė pagezuar me emrin Medina!
U rrit me prindė dhe me fat pėr tėrė jetėn!

Desara
11.09.2007, 19:30:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Gurthemeli afishoj me 2007-09-11 16:48 :
Zef zeza perhajr kumaria,si duket ky zefi ja paska pre kerthizen!
A paten than se familja e rugoves u shprengul per amerik qka u ba tash kjo pjell en prishtin qy?

&lt;font class=editedby>[ Ky afishim u ndryshua nga: Gurthemeli mė 2007-09-11 16:55 ]&lt;/font>
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

Cfare fjalorthi.....turp.......cka nuk mban kjo toke..??????

Desara
11.09.2007, 19:30:00
Heh Baca Zef edhe une uroj ga zemra qe ajo vogelushe te kete jete te gjate e te lumtur.

gentelmeni
12.09.2007, 01:26:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Desara afishoj me 2007-09-11 19:30 :
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Gurthemeli afishoj me 2007-09-11 16:48 :
Zef zeza perhajr kumaria,si duket ky zefi ja paska pre kerthizen!
A paten than se familja e rugoves u shprengul per amerik qka u ba tash kjo pjell en prishtin qy?

&lt;font class=editedby>[ Ky afishim u ndryshua nga: Gurthemeli mė 2007-09-11 16:55 ]&lt;/font>
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

Cfare fjalorthi.....turp.......cka nuk mban kjo toke..??????
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>
avokate e rugoviqit /forum/images/smiles/icon_lol.gif

Angelina
12.09.2007, 19:03:00
Uime edhe nga une


p.s. Oh kuku per juve te politika, se send nuk dini veq gjith diten me nejt ne Forum edhe me na lodh!

Litta
14.09.2007, 08:45:00
uuu sa miiiire, edhe ni shqipetare ma shume n'bot /forum/images/smiles/icon_smile.gif
engjellushes t'vogel eves i uroj jete te gjat e te lumtur, me plotesimin e gjitha enderrave e deshirave qe ka me i pas /forum/images/smiles/icon_smile.gif

Eva Rugova! uRiMe UrImE!

http://zangygraphics.com/other/pic1.gif

Xuki
14.09.2007, 12:39:00
Urimeeeeee! Voglushes i dėshiroj shumė fat nė jetė.......se turlifar budalle mbanė kjo tokė!!!


....hajt ishalla sė shpejti lind edhe njė Ibrahim i vogėl e bahet i madh si babgjyshi i tij! /forum/images/smiles/icon_smile.gif


Xuki /forum/images/smiles/icon_smile.gif

Gurthemeli
14.09.2007, 15:56:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Desara afishoj me 2007-09-11 19:30 :
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Gurthemeli afishoj me 2007-09-11 16:48 :
Zef zeza perhajr kumaria,si duket ky zefi ja paska pre kerthizen!
A paten than se familja e rugoves u shprengul per amerik qka u ba tash kjo pjell en prishtin qy?

&lt;font class=editedby>[ Ky afishim u ndryshua nga: Gurthemeli mė 2007-09-11 16:55 ]&lt;/font>
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

Cfare fjalorthi.....turp.......cka nuk mban kjo toke..??????
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>
O Desara a ka mundesi me ta ,,fut,,nje pyetje?

LORENI
14.09.2007, 21:47:00
Urime Zef Qiftelia,

Fara e keqe shtohet shpejt si hithat
,

Belle
15.09.2007, 13:27:00
Kemi per t'kźnun
Si hy mbi tokė,
Kem' per t'zotnue
Pa dhimbė mbi shokė,

Kemi me shkelun
Mbi rrashtė t'Shqyptarvet,
Tue ląnė mbas krahit
Burrnķn e t'Parvet.

Pa lodhė na menden
Per dhé e gjuhė t't'Parit,
Kem per t'kźnė ēmue
Prej zogjsh s'Shqyptarit.

S'ka per t'ngranė palla
Pse t'digjet ara
Ase mos t'gjindet
Kund rrushit fara.

qka te them ..ka fol fishta para 100 vitesh...