PDA

Braktis arkiven dhe shih këtë faqe në dizajn standard : Urime martesa...


Anduena
19.12.2005, 14:14:00
Miredita Zemrushe,

te uroje me ket Leter Lumturi, Dashuri per Ardhemrijen tende!

Ishallah Zoti ju trashigon dhe gjdo gje ju hec mbar!

Ne Kenagjegje kam mendu shum per ty, dhe ende spo muaj me besu se je be Gruja e dikuajt. Spo muaj me besu se tash ja ndis per ty nje Hap i ri i Jetes. Por besoj qe ka pas shum Fat "Burri yte hihi" se i ka ra Hise nje Njer aq i mire ne Zemer!

Dhe mos harro jetoj Enderat e tuja, dhe mos e endero Jeten!

Edhe nje.. hihi ishallah e ke ngre Kamben zhage oj Moter se vaj Halli per ty!

Mpuucc Mpuucc Mpuucc

Gjilani2000
19.12.2005, 14:36:00
Njomzës...
edhe unë i urojë t'gjithë të mirat, trashegim dhe lumturi me shumë voglusha /forum/images/smiles/icon_smile.gif

Fatonb
19.12.2005, 14:56:00
Kush urime martesa /forum/images/smiles/icon_smile.gif


veq me te mira


pershendetje

fatonb

primavera
19.12.2005, 19:42:00
Jete te gjate,dhe me plot hare.
Qofshi perjetesisht te lumtur.
Nga zemra
Primavera

adea
19.12.2005, 20:53:00
shum urime edhe prej meje, u trashigofshit dhe gjdo te mire /forum/images/smiles/icon_smile.gif

adea,,,

bardha
19.12.2005, 21:28:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
adea afishoj me 2005-12-19 20:53 :
shum urime edhe prej meje, u trashigofshit dhe gjdo te mire /forum/images/smiles/icon_smile.gif

adea,,,
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

Prano edhe urimet e mija .

Nje jete te gjat plot dashuri e begati .

bardha

freeStar
20.12.2005, 07:19:00
oooooohhhhhhh alles gute edhe prej meje .. und euch eine schöne Zukunft zusammen /forum/images/smiles/icon_smile.gif ..

Liridona
20.12.2005, 17:17:00
Auch ich wünsche euch beiden von ganzen Herzen alles gute....

Und deine feier war einfach SPITZE ehrlich besser hätte es wirklich nicht werden können.....

Schön das es euch gibt /forum/images/smiles/icon_wink.gif

Gruss Liridona &amp; Co

Meni
20.12.2005, 19:20:00
një jetë të gjatë dhe të lumtur bashkëshortore.

shëndet, Meni

Kema
21.12.2005, 08:54:00
Çikjo Njomza mu ka dok shumë e sjellshme!
Të uroj fat, lumturi dhe shumë dashuri, në jetën bashkshortore!

Kema

Proverbi
23.12.2005, 16:29:00
Urimet e mia per martesen e nderuara Njomza.

Te uroi shendet, lumturi dhe gjitha te mirat te prifshin ne jete.

AmazInG
23.12.2005, 16:54:00
edhe un pota uroj Martesen e ishalla boheni ni katun nveti .. /forum/images/smiles/icon_smile.gif

Mario*
24.12.2005, 14:37:00
Njomza, pranoni edhe urimet e mia te perzemerta! /forum/images/smiles/icon_smile.gif

Fantastiku
24.12.2005, 15:03:00
Njomza,

Urime martesa dhe të dëshiroj shumë lumturi, gëzime, fat, shëndet, euros dhe të gjitha të mirat në jeten bashkshortore.


PS: ishalla si ki vjehrrin e shtirë /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

SMOOTH
28.12.2005, 13:06:00
Se di pse, veq shume jam gezuar kure e lexova kete... sikur te martohet dikush i afert!

Urime Njomza dhe shendet ne jeten bashkshortore...

SMOOTH

mergimtarja
29.12.2005, 15:30:00
Urime martesa e nderuar Njomza e gjithe te mirat.
U trashigofsh e paqe fatbardhsi ne jeten e Re.

ps. ah moj po ne Kangjegje isha...bukur ishte mi te perqafoj ..urimeeeeeeee urimeeeeeeeee e dhurata te pelqejjjjjjjjjjjj !!!!

LOQKI
31.12.2005, 12:34:00
Njomza Urime Martesa

Paqi shendet, lumturi dhe shum dashuri me nje kerr Femijë.

LOQKI

Njomza
03.01.2006, 14:15:00
Ohhh flm te gjithve per urimet tuaja. Sot e kam diten e pare te punes pas pushimit dhe ishte kenaqesi e veqante t'i lexoje rreshtat e thurur nga ju /forum/images/smiles/icon_smile.gif Flm...

Anduena, te flm tani edhe virtualisht per urimet tua. Me keni gezuar shume qe ishit aty ne ate mbremje dhe krijuat nje atmosfere vertet fantastike. Te flm ty dhe familjes tende. E pash qe ishe e emocionuar gjate tere kohes, ... saqe ja arrite te me nxjerrish ca pika loti (....shtriga ni here, qy, ....hahaha. Tash po keshi apet ) por e ke pa edhe vete qe tani jam po ajo qe me ke njof deri tani dhe te premtoj se keshtu do te mbetet /forum/images/smiles/icon_smile.gif Edhe me ne fund vertet e kam ngreh kemben *zhaaaaaaaaaag* se me ndrydhke kepuca, hahaha.

Gjilan2000, faleminderit prej teje. Te pershendes dhe te uroj gjithashtu gjdo te mire:)

Fatonqe, kusho te faleminderit shume. Liebe Grüsse zurück.

primavera, kolege e nderuar, flm shume nga ti. Gjdo te mire te deshiroj gjithashtu.

Adea, motrushe te flm shume edhe ty. Kalofsh mire motrushe.

bardha, faleminderit shume. Miresi dhe lumturi paq dhe ti bashke me familjen tende.

Masta-kojshija, ... te falenderoj per urimin tend. Kalofsh bukur dhe ti.

Liridona, flm shuuuuuuuuuume nga ti dhe motrat tua per te gjitha qe i bete qe ajo mbremje te jete e paharruar /forum/images/smiles/icon_smile.gif Vallezimi juaj ende po permendet, ... /forum/images/smiles/icon_wink.gif Ju kthefsha per te mire, moter

Meni, te falenderoje per urimin tend. Qofsh i rrethuar nge e mira ne jete.

Tezja nga Istogu, te flm nga zemra per urimin tend dhe po e ngrehi "komen" *zhaaaaaaaaaaaaaaag* deri ne Basel dhe bile virtualisht po t'i le "lugte ne qafe" siq thone tek ne . Hajde perhajr /forum/images/smiles/icon_wink.gif

Kema, te falenderoj per fjalet e mira dhe urimet. Qofsh i gezuar dhe i lumtur me familjen tende.

Proverbi, flm shume edhe prej teje. Te prifte e mbara gjithashtu.

Amazing, te faleminderit per urimet tuja, Nje katund ? Nje mahalle e vockel mjaftone njehere /forum/images/smiles/icon_wink.gif

Mario, faleminderit kojshi /forum/images/smiles/icon_smile.gif Te pershendes gjithashtu

Fantasia, te deshiroj edhe ty lumturi dhe gjitha te mirat ne jete.
Vjehrrin ?? Hahaha, kam pas fat , ... /forum/images/smiles/icon_wink.gif

SMOOTH, te gezoft Zoti /forum/images/smiles/icon_smile.gif Faleminderit shume per urimet tua. Tek ne thone : Njef'sha t'miren /forum/images/smiles/icon_wink.gif

HaNa, vielen lieben Dank für Deien Glückwünsche und das wunderschöne Gedicht. Einen schöneren Leitfaden gibt es, glaube ich, kaum... Alles Glück dieser Welt wünsche ich Dir, moter /forum/images/smiles/icon_smile.gif

mergimtarja, paq dhe ti gezime dhe miresi ne jete. Te flm, ...

LOQKI, te faleminderit per urimet. Te deshiroj gjithashtu gjdo te mire dhe vetem lumturi, ty, familjes tende dhe ne veqanti vogelushes /forum/images/smiles/icon_smile.gif

Ju pershendes te gjithve edhe ne emer te burrit tim dhe ju flm shuume.

F.

Liridona
26.06.2006, 00:23:00
Urime Martes MOTRA jone e DASHUR-JET te Gjat e te LUMTUR bashkshortore!!!!

Ich liebe Schwester wünsche dir die herzlichsten Glückwünsche und alles Liebe und Gute dieser WELT für Euren gemeinsamen Lebensweg mit hoffentlich viel LIEBE,GLÜCK,ERFOLG,ZUFRIEDENHEIT und vorallem GESUNDHEIT..

In meinen Augen warst du bis jetzt was ich an Bräuten gesehn habe einfach die hübscheste Braut....Du sahst einfach Traumhaft aus. /forum/images/smiles/icon_wink.gifFür dich......


Was Ihr euch ersehnt seit einiger Zeit,
Es wurde heute Wirklichkeit
Den schönsten Traum,er wurde wahr
Ihr zwei seid jetzt ein Ehepaar
Die Liebe sollt Ihr sorgsam plegen,
Seid frohgelaunt bei Wind und Regen
Vermeidet Kümmernis und Leid
Habt füreinander immer Zeit
Seid sparsam,häuslich und bescheiden
Helft Hetzt und den Stress vermeiden
Tragt stets zusammen alle Sorgen
Denkt auch gemeinsam an Morgen
Und haltet Treue Jahr für Jahr
Ihr seid einfach das schönste Ehepaar


Te pershende

Motra jote e Dashur /forum/images/smiles/icon_smile.gif
http://img140.imageshack.us/img140/5294/beimirhastduimmer8ac.jpg
[/quote]


<font class=editedby>[ Ky afishim u ndryshua nga: Liridona më 2006-06-26 01:22 ]</font>

Fatonb
26.06.2006, 00:33:00
Gjithashtu i uroj martesen

shendet lumturi edhe nje kerr femij /forum/images/smiles/icon_smile.gif

u trashigofshin


fatonb /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

Liridona
26.06.2006, 00:44:00
Faton flm shum per urime dhe Ishallah edhe ti sa ma shpejt na bon nje Darsem /forum/images/smiles/icon_razz.gif

<font class=editedby>[ Ky afishim u ndryshua nga: Liridona më 2006-06-26 01:02 ]</font>

prishtinasi-pp
26.06.2006, 00:48:00
Ani Liridon

Veq e mira e smires u kan me kape Motren e Dhanderin perdore e me ardh me na njohftu me ta


Qishtune u kan mir

Luli`79
26.06.2006, 00:49:00
Liridona...


Ne urim marrim pjes une edhe Herrni.. troç,. Ishalla me kollajllak dhe me bereqet...


/forum/images/smiles/icon_lol.gif

Liridona
26.06.2006, 00:55:00
Luli´79 heheh Flm per Urim /forum/images/smiles/icon_wink.gif

Liridona
26.06.2006, 00:57:00
prishtinasi-pp

Hajt se mir boll e kan punt te dyt skan lidhje me internet.... /forum/images/smiles/icon_wink.gif

quiksilver
26.06.2006, 01:05:00
ishalla qiftit te ri u prin e mbara
e kane fat e lumturi ne jete

edhe ty liridona te uroj fat e lumturi ne jete e ishalla martohesh edhe ti ma frik /forum/images/smiles/icon_wink.gif

Liridona
26.06.2006, 01:10:00
[quote]
quiksilver afishoj me 2006-06-26 01:05 :
ishalla qiftit te ri u prin e mbara
e kane fat e lumturi ne jete

edhe ty liridona te uroj fat e lumturi ne jete e ishalla martohesh edhe ti ma frik /forum/images/smiles/icon_wink.gif
quiksilver flm prej teje shum per Urim

Tan ma bojshen dje ishallahe ka ngre kamen zhag amo un perveti po ja la renin motrav se e kom edhe 2 perpara /forum/images/smiles/icon_wink.gif amo kysmetit nuk munesh me ju ik nashta martohna une perpara /forum/images/smiles/icon_wink.gif

freeStar
26.06.2006, 01:17:00
Urimeeeeeeeeeeeeeeeeee edhe prej meje .. kenn ich mittlerweile ne gewisse Zeit hi hi .. alles gute für die Zukunft .. ene te fala zu Hause

afimi /forum/images/smiles/icon_smile.gif

Liridona
26.06.2006, 01:26:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
mR_moRina afishoj me 2006-06-26 01:17 :
Urimeeeeeeeeeeeeeeeeee edhe prej meje .. kenn ich mittlerweile ne gewisse Zeit hi hi .. alles gute für die Zukunft .. ene te fala zu Hause

afimi /forum/images/smiles/icon_smile.gif
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>
hehe ja du kennst uns in der Tat schon ne gewisse gute zeit vallah...danke dir vielmals Per Urime.....Bis die Tage mal doku kaniher dreq /forum/images/smiles/icon_wink.gif

tungi edhe ti SHUM TFALA motrav e vllaut /forum/images/smiles/icon_wink.gif

imported_Angjelina
26.06.2006, 01:34:00
Urime Liridona edhe njeher prej meje , kshtu publikivisht /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif


Cdo te mira pe motren tende shum te Bukur /forum/images/smiles/icon_wink.gif


Te pershendes gjithashtu edhe ty edhe motren tjeter /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

Liridona
26.06.2006, 01:45:00
[quote]
Angjelina afishoj me 2006-06-26 01:34 :
Urime Liridona edhe njeher prej meje , kshtu publikivisht /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif


Cdo te mira pe motren tende shum te Bukur /forum/images/smiles/icon_wink.gif


Te pershendes gjithashtu edhe ty edhe motren tjeter /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

hahaha süsse danke dir vielmals!!!!privativisht dhe publikivisht ma ke uru martesen e motres e kur don me ma uru live-isht hahha /forum/images/smiles/icon_wink.gif


Neser kysmet e boj tfala motres prej teje se tash gjynah me qu /forum/images/smiles/icon_wink.gif


te Pershendes Shum SiS

Dardi
26.06.2006, 01:51:00
Urime edhe nga une ,i deshiroj cdo te mire ne jete .


p.s a i keni vnu kusijat me uje mu nxe /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

Liridona
26.06.2006, 02:15:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Dardi afishoj me 2006-06-26 01:51 :
Urime edhe nga une ,i deshiroj cdo te mire ne jete .


p.s a i keni vnu kusijat me uje mu nxe /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>


Flm per urim /forum/images/smiles/icon_wink.gif

Marjeta
26.06.2006, 02:35:00
E nderuar Liridona ,

Me kenaqesi jua uroj martesen e motres tuaj
Dhe i deshiroj jete te gjate e te lumtur bashkshortore ...!

Zoti i Bekofte

Liridona
26.06.2006, 03:04:00
[quote]
Marjeta afishoj me 2006-06-26 02:35 :

E nderuar Liridona ,

Me kenaqesi jua uroj martesen e motres tuaj
Dhe i deshiroj jete te gjate e te lumtur bashkshortore ...!

Zoti i Bekofte


FLM shum per urimen tende!

Te pershendes

Liridona

mafi'oze
26.06.2006, 08:04:00
edhe pse spe njof...
auch von mir alles gute...
macht das beste draus...
das leben ist viel zu kurz...

es grüsst
mafi'oze

Njomza
26.06.2006, 08:44:00
Pas urimeve live, pasojne dhe ato virtuale ketu, ...

(Me duket si dje kur hapem temen per urimin e fejeses te Arianes, ... )

Qiftit te ri i uroj shendet, jete te lumtur bashkeshortore dhe qdo te mire ne rrugetimin e tyre te perbashket.

U trashegofshin !

Pershendetje, F.


Ps. MOtrat e Arianes i pergezoj per organizim shume te bukur te kenagjegjit. Vertet ka qene kenaqesi e veqante dhe nje atmosfere qe i ngjante atyre ne atdhe !

Liridona
27.06.2006, 00:17:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
mafi'oze afishoj me 2006-06-26 08:04 :
edhe pse spe njof...
auch von mir alles gute...
macht das beste draus...
das leben ist viel zu kurz...

es grüsst
mafi'oze
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>


ich danke dir auch für deinen eintrag hier....selbst wenn du mich oder meine sis nichts kennst man wünscht trotzdem jedem das Gute oder /forum/images/smiles/icon_wink.gif

Xuki
27.06.2006, 00:23:00
Hajde përhajr.....e ishalla bahet një katund prej tyne!

Ju uroj jetë të gjatë dhe të lumtur......me tona t'mirat.


Xuki /forum/images/smiles/icon_smile.gif

Liridona
27.06.2006, 00:28:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Njomza afishoj me 2006-06-26 08:44 :
Pas urimeve live, pasojne dhe ato virtuale ketu, ...

(Me duket si dje kur hapem temen per urimin e fejeses te Arianes, ... )

Qiftit te ri i uroj shendet, jete te lumtur bashkeshortore dhe qdo te mire ne rrugetimin e tyre te perbashket.

U trashegofshin !

Pershendetje, F.


Ps. MOtrat e Arianes i pergezoj per organizim shume te bukur te kenagjegjit. Vertet ka qene kenaqesi e veqante dhe nje atmosfere qe i ngjante atyre ne atdhe !

</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>


Pershendetje Shoqja jone e Dashur...

Edhe mu me duket se dje eshte hap tema se ja kemi uru fejesen Linditis(jo arianes /forum/images/smiles/icon_wink.gif amo ishallah edhe kjo sa ma shpejt e gjan Fatin e Vet)

Me vjen shum mir se je kan per organizim tone shum te knaqne por per me te thon te drejten na keni shyhretu ti me motrat mbremjen e qikav se edhe kanagjegjin e dua t`ju Falenderoj SHUM per te gjithat qe e keni ba per neve.Ket shyhret ska me harru kurr ne jeten time....

Danke Dir nochmal für alles und grüss mir deine schwestern von mir ganz herzlich und ein grosses DANKESCHÖN auch an die /forum/images/smiles/icon_wink.gif


Te pershendes-KISS-

Liridona
27.06.2006, 00:29:00
[quote]
Xuki afishoj me 2006-06-27 00:23 :
Hajde përhajr.....e ishalla bahet një katund prej tyne!

Ju uroj jetë të gjatë dhe të lumtur......me tona t'mirat.


Xuki /forum/images/smiles/icon_smile.gifHajrpaq e FLM shum....../forum/images/smiles/icon_wink.gif

E_LEZETshmja_CH
27.06.2006, 00:32:00
Hyra edhe une me lon nje Urime edhe pse nuk i njeof personat...

I deshiroj harmoni familjare dhe fat ne te gjithat sferat e jetes.Gjitheashtu edhe ty Liridona te pershendes.Lezetja

Liridona
27.06.2006, 00:54:00
[quote]
E_LEZETshmja_CH afishoj me 2006-06-27 00:32 :
Hyra edhe une me lon nje Urime edhe pse nuk i njeof personat...

I deshiroj harmoni familjare dhe fat ne te gjithat sferat e jetes.Gjitheashtu edhe ty Liridona te pershendes.Lezetja


Flm shum edhe prej teje per Urim gjithashtu te Pershendes edhe une ty /forum/images/smiles/icon_wink.gif

tungiii

Turkish-girl
27.06.2006, 01:06:00
OOOOOOOOOOO
Urime urime martesen dhe u trashegofsh me shume te mira /forum/images/smiles/icon_smile.gif

Liridona
27.06.2006, 01:21:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Turkish-girl afishoj me 2006-06-27 01:06 :
OOOOOOOOOOO
Urime urime martesen dhe u trashegofsh me shume te mira /forum/images/smiles/icon_smile.gif
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>


SLM Güzelim /forum/images/smiles/icon_wink.gif naber??

Cok tsk erderim

kendine iyi bak

gürüsurüs

sdi a kom shkru mir amo besoj se e kupton /forum/images/smiles/icon_wink.gif

Laloshe
27.06.2006, 12:09:00
Alles Gute auch von mir (unbekannterweise)

Qiftit te ri ju deshiroj fat dhe lumturi ne jet....


llalloshja /forum/images/smiles/icon_lol.gif

Grasha_1
27.06.2006, 12:16:00
Urime per kete qift qe nukl po i njoh veq ishalla:

Njeri tjetrin e rrespektojne
..................e kuptojne
...................e dashurojne
Njeri tjetrin kurr nuk e tradhetojne

Liridona
27.06.2006, 21:01:00
Laloshe/Grasha flm edhe prej juve shum per Urime

Ju pershendes shum

Liridona

Desara
27.06.2006, 23:00:00
Urime urime..qiftit te ri jete te gjate e te lumtur.

Liridona
28.06.2006, 22:25:00
flm shum edhe prej teje /forum/images/smiles/icon_wink.gif

te pershendes

"Casa"
28.06.2006, 22:31:00
hajt urime edhe prej ishalla ni ekip futbolli e bojn /forum/images/smiles/icon_lol.gif

krejt te mirat ne jete /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

Liridona
29.06.2006, 02:04:00
Danke dir auch ür alles /forum/images/smiles/icon_wink.gif

Grasha_1
08.08.2007, 09:27:00
Urime ,urime,urime

Ishalla trashegoheni, dhe kaloni jete te lumtur bashkeshortore.

Angelina
08.08.2007, 13:42:00
Tifoz, koka martu /forum/images/smiles/icon_smile.gif ?Hajde per hajr edhe gjithat te mirat per ty!

Nje jete te lumtur te gjat edhe me plote gezim te deshiroj tani me nusen tende /forum/images/smiles/icon_smile.gif

Pershendetje

Angelina

latina_girly
08.08.2007, 13:46:00
Urime dhe jete te gjate dhe te lumtur bashkeshortore!

gjitha te mirat ne jete, uron


llatinka /forum/images/smiles/icon_wink.gif

juvel_mann
08.08.2007, 13:48:00
Tifoz_
urime martesen, dhente Zoti te keni shume shendet, dashuri, kuptueshmeri dhe te trashegoheni.

Aihiiii, nime edhe nje beqar ma pak...
Tifoz, a don me ardhe mo naper Albachatparty? Haj tybe, zguxon prej Xhenarit /forum/images/smiles/icon_lol.gif /forum/images/smiles/icon_lol.gif

çdo te mire ne jete ju deshirojjeto dhe lejo te jetohet

ninnela
08.08.2007, 23:20:00
Shume urime per ty

Paqi mbaresi,shendet ,fat dhe lumturi ne jete

Respekt NINNELA

Artisti_79
09.08.2007, 12:54:00
Tifoz, urime martesa nipqe... Ishalla na trashigoheni e fat e lumturi

Tuta
11.08.2007, 14:57:00
Urime Urime jet te lumtur dhe plot femije te shendosh /forum/images/smiles/icon_smile.gif

elton
11.08.2007, 15:07:00
Tifozi akoke Zezu a mosomakeq sidoqoft urime u trashegofshi ju prift embara ne qdo hap

Marjeta
13.08.2007, 23:49:00
http://img405.imageshack.us/img405/9609/cidd899e935e07d4b74a46dpt8.gif


Urime!

Dashuria dhe gezimi I dites se marteses tuaj
qofte gjithmone ne zemrat tuaja…
Gjithmone ne jeten tuaj.

Zoti ju bekofte.

Fantastiku
14.08.2007, 13:05:00
URIME URIME. Ju deshiroj shendet, fat e lumturi. U trashigofshi me femi te shndosh.
Dajko um vjen keq qe nuk kam mujt me ardh ne dasem. Per fat shume te keq nuk kam mujt asesi me kone ne KS ne ate kohe kur ke bere dasmen ti. Deshira ka qene shume e madhe me kone ne mesin e juaj por nuk pata kurrfar mundesije. Boma hallall.

Edhe nje here Urime nga zemra!

PS: kur te jesh perseri ne D ljm. Du me ndegju prej teje si kaluat ne dasem.

milliondollarbaby
14.08.2007, 14:37:00
Opaaaaa... edhe ti a? /forum/images/smiles/icon_razz.gif

URIME MARTESA! Ishalla plaki bashk. /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif
Ju deshiroj qdo te mir dhe shum tifoza te vogjel... /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif /forum/images/smiles/icon_smile.gif


pershendetje
qika mamit /forum/images/smiles/icon_smile.gif

Feni-X
14.08.2007, 16:37:00
Urime Tifozi martesen


Ju uroj jete te lumtur me plot ngjyra /forum/images/smiles/icon_smile.gif

p.s:
Pse more nuk thirre ne dasem, nc nc nc .