PDA

Braktis arkiven dhe shih kėtė faqe nė dizajn standard : Hallet e perditshme...?!?!


latina_girly
18.05.2007, 12:32:00
ktu dojm me ja nis me bo llaf per halle t'perditshme. per shemull secili prej nesh ka probleme apo halle, e ktu e kemi rastin me fol apo me kuvenu per to...

un po ja filloj e para:

e kom ni problem, sot mu ka thy thoni i gishtit mesem edhe spo di qka me bo... a ka kush naj ide? /forum/images/smiles/icon_frown.gif

Xuki
18.05.2007, 12:47:00
Po e kam ni ide t'mirė!! Thej edhe tė tjerėt!! /forum/images/smiles/icon_lol.gif


Halli jem ėshtė:

Pramė deri nė orėt e vona ia kam lypė Jam_Jamit msn-in e nuk ma dha....se taktikat e mia ishin vjetru. A din dikush me ma tregu ni taktikė moderne? /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

latina_girly
18.05.2007, 12:49:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Xuki afishoj me 2007-05-18 12:47 :
Po e kam ni ide t'mirė!! Thej edhe tė tjerėt!! /forum/images/smiles/icon_lol.gif


Halli jem ėshtė:

Pramė deri nė orėt e vona ia kam lypė Jam_Jamit msn-in e nuk ma dha....se taktikat e mia ishin vjetru. A din dikush me ma tregu ni taktikė moderne? /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

/forum/images/smiles/icon_lol.gif /forum/images/smiles/icon_lol.gif qe dada, provo qishtu:


thuj se nuk je ka e don msn-in e saj edhe thuj se nuk t'intereson hiq, amo bash hiq. ateher thuj se ki tjera qika en msn se jon ma t'mira se ajo edhe thuj se nuk ki me luftu mo per to /forum/images/smiles/icon_lol.gif /forum/images/smiles/icon_lol.gif prite ateher kur ta jep vet, pa ja lyp hiq /forum/images/smiles/icon_wink.gif


PS: flm per kshill per thoj, amo hiq s'em ki nimu, shejtoni iher. sha kom vujt mi rrit, e ti thu mi thy edhe tjert, ncncncn /forum/images/smiles/icon_lol.gif

Xuki
18.05.2007, 12:54:00
Aaaahhh ti e ke knaqė, shumė mė ke ndihmu....po ato me marrė met fortė ajo emrin ma harron e leje ma me ma dhanė msn-in!!

Vnoje pra ni thu t'pllastikes...ose preje thonin e gitshtit t'madhė tė kamės dhe ngjite me ngjitės qyy!!

milliondollarbaby
18.05.2007, 13:01:00
Une jam tu mendu a mi ngjyros floket apo jo...

E kam ngjyren shum t'mir (spo livdona, ashtu esht /forum/images/smiles/icon_razz.gif ) edhe po me dhimben, se masanej kurr ma se baj ket ngjyr, e ne anen tjeter po kam qef me ndryshu pak...

qka thuni ju? /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

elton
18.05.2007, 13:02:00
Une kisha than maje ngjyren naturale enese ike ngjyros doj her ateher mos ja qkoq ngjyrosi

latina_girly
18.05.2007, 13:05:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
milliondollarbaby afishoj me 2007-05-18 13:01 :

Une jam tu mendu a mi ngjyros floket apo jo...

E kam ngjyren shum t'mir (spo livdona, ashtu esht /forum/images/smiles/icon_razz.gif ) edhe po me dhimben, se masanej kurr ma se baj ket ngjyr, e ne anen tjeter po kam qef me ndryshu pak...

qka thuni ju? /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

ngjyrosi e tranou krejt, s'je as e para e as mrama /forum/images/smiles/icon_lol.gif /forum/images/smiles/icon_lol.gif


un e kom ni hall tjeter se osht ka em mundon shum qe njo 10min. mesa jeme, beba, nuk osht ka em lajmrohet en tilifun... /forum/images/smiles/icon_razz.gif garant e ka harru en qant najkun /forum/images/smiles/icon_lol.gif

_UniQue_
18.05.2007, 13:33:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
milliondollarbaby afishoj me 2007-05-18 13:01 :

Une jam tu mendu a mi ngjyros floket apo jo...

E kam ngjyren shum t'mir (spo livdona, ashtu esht /forum/images/smiles/icon_razz.gif ) edhe po me dhimben, se masanej kurr ma se baj ket ngjyr, e ne anen tjeter po kam qef me ndryshu pak...

qka thuni ju? /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

une t'kisha thon mos i ngjyros se veq i prish edhe kur ja fillon niher mi ngjyros.. duhesh gjdo here prap me i ngjyros /forum/images/smiles/icon_smile.gif

edhe un e kom ni problem, neser kom me hjec shume.. e spo di qfar kepuca mi math.. a mi math te mshelta e te nalta.. apo pak si te qelta dhe te nalta ...

ps: koha nuk esht aq e mire dhe ato te qeltat duken ma te bukura,

hajt qka me kishit thon ju?

latina_girly
18.05.2007, 13:50:00
un kisha thon te msheltat te nalta, masi te ulta nuk ke qit me zgjedh... ma mir te ulta, se munesh me hec ma kallaj /forum/images/smiles/icon_wink.gif

Dredhza_20
18.05.2007, 13:59:00
kisha thon te thellta, mshelta e te nalta..ose rrafsh per toke te mshelta..

- ..skam halle tybe, me ja nis tash mu gajlu per halle te perditshme, tranohet njeri..

PeAcE

Sternschnuppe
18.05.2007, 14:05:00
i kam la sot flokt e nuk po me rrin /forum/images/smiles/icon_rolleyes.gif

_UniQue_
18.05.2007, 14:08:00
flm per ndihma /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

sterni /forum/images/smiles/icon_lol.gif ket problem edhe une shume shpesh e kom...

e kom edhe ni dert, mi ka pre frizerka floket para dy dite... e sa mire u dukshin kur i fenerati ajo... e kur po provoj vet.. nuk po me dalin aq mire,edhe pse krejt si ajo po i fenerati... /forum/images/smiles/icon_frown.gif ... pse esht kshtu??

Litta
18.05.2007, 14:08:00
halli jem osht qe edhe njo 2 ore e gjys kam me punue e s'po kalon koha hiq /forum/images/smiles/icon_eek.gif

Sternschnuppe
18.05.2007, 14:13:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
_UniQue_ afishoj me 2007-05-18 14:08 :
flm per ndihma /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

sterni /forum/images/smiles/icon_lol.gif ket problem edhe une shume shpesh e kom...

e kom edhe ni dert, mi ka pre frizerka floket para dy dite... e sa mire u dukshin kur i fenerati ajo... e kur po provoj vet.. nuk po me dalin aq mire,edhe pse krejt si ajo po i fenerati... /forum/images/smiles/icon_frown.gif ... pse esht kshtu??
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

a nuk ki naj tip per mu a?

e sa per ty, kete problem e kam edhe une gjithe. besoj se edhe ka lidhje pak shamponi e produktet qe i perdor frizeri, ndoshta edhe feni.
a ke vrejt se kur ti lan frizeri flokt, masanej sa mire te rrin e sa mire ju vjen era. kam ndegju se shamponat qe i blejm ne shitore nuk jan te mire se kan shume silikon e te frizeri jo.
eshte veshtir me i fenirat flokt vet, a sa mire te ishum ne kosove. atje per 5 euro me i fenirat flokt, mu knaq krejt.

Dredhza_20
18.05.2007, 14:17:00
Sterni, qe ni tip: Mos i laj ma tjeter her /forum/images/smiles/icon_lol.gif

PeAcE

_UniQue_
18.05.2007, 14:17:00
po bre sterni, ne kosov fanzai.. nja 5 here vetem per qef jom shku mi fenirat /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

valla me vjen keq por nuk kom nje tip per ty /forum/images/smiles/icon_frown.gif .. se nuk e di qfar flokesh i ki dhe si ki qef me te nejt.. une p.sh. kur i laj floket... i la mu ter keshtu nga ajri e nuk i mbaj me peshkir .. por edhe kjo nuk me ndihmon shume... achso, edhe spülung nuk perdori kurr se ti lepit floket diqysh.. ma mire balsam...

es ist immer glücksache.. entwerder gelingen sie gut oder katasrofal /forum/images/smiles/icon_frown.gif

latina_girly
18.05.2007, 14:18:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Lita afishoj me 2007-05-18 14:08 :

halli jem osht qe edhe njo 2 ore e gjys kam me punue e s'po kalon koha hiq /forum/images/smiles/icon_eek.gif

</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

lumja ti, deine sorgen will ICH haben... un kom me punu deri en 17.30... /forum/images/smiles/icon_frown.gif

Sternschnuppe
18.05.2007, 14:22:00
sonte kam me shku ne ni party e spo di cka me vesh /forum/images/smiles/icon_rolleyes.gif

ah cfare gajlesh /forum/images/smiles/icon_lol.gif

latina_girly
18.05.2007, 14:23:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Sternschnuppe afishoj me 2007-05-18 14:22 :
sonte kam me shku ne ni party e spo di cka me vesh /forum/images/smiles/icon_rolleyes.gif

ah cfare gajlesh /forum/images/smiles/icon_lol.gif
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

hahahahah eben Sterni, per qata e hapa qet tem se e dita se ma shum halle kan femnat se meshkujt /forum/images/smiles/icon_lol.gif


veshe ni fun t'shkurt pa hollohopke /forum/images/smiles/icon_lol.gif

Dredhza_20
18.05.2007, 14:39:00
/forum/images/smiles/icon_lol.gif edhe ni qant te madhe se jan HOT !!

PeAcE

Sternschnuppe
18.05.2007, 14:40:00
shihe kto qysh bejn hajgare me mu /forum/images/smiles/icon_lol.gif oj qika per nime e kam
jam ra ne hall, spo di cka me vesh /forum/images/smiles/icon_lol.gif

nimomni de, qyyyyy

Dredhza_20
18.05.2007, 14:43:00
o far frizura di me ndreq dhe hiq s'pritoj..ti kisha ndreq flokt, e Unique te kish tregu qka me vesh..veshe be ni fustan,koha e mir. Ose si tha Unique, ni fun pa ollohopka ..(far fjale ollohopka..a o be shqip')

PeAcE

Sternschnuppe
18.05.2007, 14:45:00
/forum/images/smiles/icon_lol.gif /forum/images/smiles/icon_lol.gif hollohopka

ose shqip qorapa te gjata /forum/images/smiles/icon_rolleyes.gif

Apokalypse
18.05.2007, 14:45:00
S-Schnuppe,

Zur Zeit sind doch RöhrenJeans, kombiniert nit luftigen farbigen Oberteilen Trend. Dazu Schuhe offene Schuhe mit Absatz und nur ein Accesoir, sonst wirkt es too much. Vielleicht ein Outfit für dich ?

Auf Partys geh' ich nach Möglichkeit nicht zu overdressed, fühl mich immer ein wenig unwohl.

Have Fun heute Abend /forum/images/smiles/icon_smile.gif

Sternschnuppe
18.05.2007, 14:47:00
oh danke Apoka, war sehr hilfreich. hast recht. hab kein bock auf rock heute abend. danke nochmal /forum/images/smiles/icon_smile.gif

Dredhza_20
18.05.2007, 14:50:00
hättest auch vorher sagen können, dass du keinen bock auf einen rock hast /forum/images/smiles/icon_lol.gif rübenjeans kan nis me dal prej mode, veshi do farmerka me high heels dhe nje bady pa krah /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

PeAcE

Apokalypse
18.05.2007, 14:51:00
Nichts zu danken Schnuppe /forum/images/smiles/icon_smile.gif Ich muss morgen auf eine Hochzeit und hab'immernoch keinen Plan, was ich anziehen soll.
Es muss festlich sein und seriös aber nicht spiessig und und und..

Hilfeeeee /forum/images/smiles/icon_lol.gif

Dredhza_20
18.05.2007, 14:56:00
Apoka dir steht glaube ich rot:

http://www.tikimama.com/images/dress.jpg

PeAcE

Dredhza_20
18.05.2007, 14:58:00
http://www.watters.com/images/products/fullview/1642_1.jpg

ose qeshtu diqka, ma i mir se aj tjetri

PeAcE

Apokalypse
18.05.2007, 14:59:00
hahahahah Dredhza, po qysh ja paske qellu oj shtrig, ani pa me njoft hiq!
Dieses Kleid gefällt mir sehr ama nuk kam ksi /forum/images/smiles/icon_frown.gif

Cakall, nuk me kujtohet..

Xuki
18.05.2007, 15:00:00
Ooo nuk po muj me qu e-mailaaaa.......ēka me boo bree???

Apokalypse
18.05.2007, 15:09:00
Xuki Thirre UserHelpDesk, nese keni ne pune /forum/images/smiles/icon_wink.gif

Poediseja
18.05.2007, 15:11:00
oj dredhze, qatij fustanit t'bardhe emri jem pi shkrun me t'madhe.
A blehet ai sen more edhe ku?

Xuki
18.05.2007, 15:12:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Apokalypse afishoj me 2007-05-18 15:09 :
Xuki Thirre UserHelpDesk, nese keni ne pune /forum/images/smiles/icon_wink.gif
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>


ēka me bo, qė qaj UserHelpDesk jam vet! /forum/images/smiles/icon_frown.gif

po mė doket qė e rregullova serverin!!

Flm shumė Apokalypse!

Dredhza_20
18.05.2007, 15:22:00
Apoka, ma mur mendja qe te rrin e kuqja /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

Poe.e gjeta ne google se di ku mundesh me ble, sigurisht ka ksi modele ne Mango ose Zara..

PeAcE

Dredhza_20
18.05.2007, 15:45:00
tash e kam ni hall, po me dhem lukthi, njerz a dini qka me bo kundra?

PeAcE

Skifteri
18.05.2007, 15:49:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Dredhza_20 afishoj me 2007-05-18 15:45 :
tash e kam ni hall, po me dhem lukthi, njerz a dini qka me bo kundra?

PeAcE
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>,...ha hudėr ! /forum/images/smiles/icon_lol.gif

Dredhza_20
18.05.2007, 15:52:00
jo huder nuk ha edhe me dit qe jam tu dek, e me shnosh /forum/images/smiles/icon_razz.gif ma mir po duroj pra /forum/images/smiles/icon_razz.gif

PeAcE

18.05.2007, 15:56:00
pse moj jo? a din sa e shnetshme osht hudra? e per me balancu aromen, qe mos me t'marre ere krejt trupi, se zakonisht nuk ndalet ne goje... han pak magdanoz (parsley) edhe t'hjeket. ama per bark se di a ndihmon... varet per cka po t'dhemb... n'dac me t'dhane keshilla, kallzo bash qysh po t'dhemb, per intervalet e dhimbjes, sa po zgjasin, cka ke hanger etj /forum/images/smiles/icon_lol.gif

latinka, ka ngjites per thojt e thym

latina_girly
18.05.2007, 15:59:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Jam ajo qė jam afishoj me 2007-05-18 15:56 :


latinka, ka ngjites per thojt e thym
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

e di bi, po un i kom thojt e mi e nuk po kom qef mi ngjit hiq... nejse, e gjeta ni zgjidhje, edhepse pak e hidhur, po jom ka i prej ton, le tem rriten apet ton nisoj... /forum/images/smiles/icon_frown.gif

Dredhza_20
18.05.2007, 16:01:00
jo moj kam honger drek..se kam per to /forum/images/smiles/icon_razz.gif pom dhem tan diten qe 2 dit..ndoshta o sebet nervozes lidhje skam pse, veq um myti..hudren sun e ha be, se m'shtin me vjell ajo er veq me ni..e le ma me honger..yyyy

PeAcE

Skifteri
18.05.2007, 16:01:00
,... e paske me dek pra, sa gjynah ! /forum/images/smiles/icon_lol.gif


Dredhx, seriozisht ha kepė, e bjerė pėrmys, shnoshesh ! /forum/images/smiles/icon_lol.gif

Dredhza_20
18.05.2007, 16:05:00
/forum/images/smiles/icon_lol.gif ani ani kep kam me honger per dark, te mushta me huder /forum/images/smiles/icon_razz.gif flm.

PeAcE

18.05.2007, 16:05:00
jo moj asi t'ngjit se ata s'muj mi duru, po ka ngjites per thojt natyral kur te qahen... po tash e kuptova qe ty tu ka thy e s'ki cka me ngjite /forum/images/smiles/icon_lol.gif sorry
merrja naj koleges naj lime t'thojve sa mos me tu gervisht neper tesha e sene sa je n'pune e kur t'shkojsh n'shpi i rregullon per qejf...
edhe mu po me thehen shpesh ne pune koheve te fundit e po m'duhet mi shkurtu krejt... duhet me kane fare mungese vitaminash...
pardje shkova kishe me caktu kohen per manicure, e kur i pashe krejt cubel mu dasht me shty edhe nja 10 dite derisa t'me rriten pak

ty dredhza shpresoj qe t'kalon... se s'paske pshtim prej neve /forum/images/smiles/icon_smile.gif

<font class=editedby>[ Ky afishim u ndryshua nga: Jam ajo qė jam mė 2007-05-18 16:19 ]</font>

Angelina
18.05.2007, 16:21:00
Sternschnuppe: veshe nje baby doll se te kan hije... nje pale high heels se jan sexy(peep toos e zeza) edhe nje paar jeans /forum/images/smiles/icon_biggrin.gife vetmi hall qe e kam eshte se spo kam asnje hall!

Skifteri
18.05.2007, 16:30:00
Tezja Angjelinė, mos i ha fjėltė a ? ti ke thanė; deri sa tė pavarėsohet Shqipėria e Veriut, Ēamėria t'i bashkohet Shqipėrisė Emė, si dhe tė krijohet Shqipėria Natyrale unė hall/e kam me pasė ! Po nuk ta zė pėr tė madhe jo, po bėnė vap e madhe nė Afrikė tanimė ! /forum/images/smiles/icon_lol.gifSkifteri, i freskueshėm ! /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

Angelina
18.05.2007, 16:34:00
/forum/images/smiles/icon_lol.gif /forum/images/smiles/icon_lol.gif Skifter ..une fjalen ta kum dhan veq ti mu nuk po me beson se pjesn tjeter te shqipries e kam 1 A, ska nevoj hiq atu naj gutachter me kqyr.... bashkimit nuk i kam dal une ne rrug /forum/images/smiles/icon_razz.gif

Eliza_
18.05.2007, 16:38:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
milliondollarbaby afishoj me 2007-05-18 13:01 :

Une jam tu mendu a mi ngjyros floket apo jo...

E kam ngjyren shum t'mir (spo livdona, ashtu esht /forum/images/smiles/icon_razz.gif ) edhe po me dhimben, se masanej kurr ma se baj ket ngjyr, e ne anen tjeter po kam qef me ndryshu pak...

qka thuni ju? /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

Xemlushe, une te kisha than mos i ndrysho se shum hije te kishin ashtu, you look cute /forum/images/smiles/icon_wink.gif


Une i kam ndryshu ngjyren e flokve dhe te shumteve ju pelqynen /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif mirpo spo di tash kam ra ne hall a me ju besu... a veq rrafsh po ma bajn /forum/images/smiles/icon_rolleyes.gif

edhe perpara i kam pas mir, qka po' m thuni me bo, a me i lan qeshtut a me i bo qysh i kam pas ??/

Skifteri
18.05.2007, 16:41:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Angelina afishoj me 2007-05-18 16:34 :
/forum/images/smiles/icon_lol.gif /forum/images/smiles/icon_lol.gif Skifter ..une fjalen ta kum dhan veq ti mu nuk po me beson se pjesn tjeter te shqipries e kam 1 A, ska nevoj hiq atu naj gutachter me kqyr.... bashkimit nuk i kam dal une ne rrug /forum/images/smiles/icon_razz.gif
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>,... mė kėtė postim me ke ēitė nė hall ! /forum/images/smiles/icon_lol.gif

Litta
21.05.2007, 09:28:00
halli jem sot osht qe u smue dikush e nuk po e di hala a i ka kalue...

latina_girly
21.05.2007, 09:30:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Lita afishoj me 2007-05-21 09:28 :

halli jem sot osht qe u smue dikush e nuk po e di hala a i ka kalue...

</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

nese e ki fjalen per mu: ncuk, bile qtash mu ka nal edhe zoni /forum/images/smiles/icon_lol.gif /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

Litta
21.05.2007, 09:31:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
latina_girly afishoj me 2007-05-21 09:30 :
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Lita afishoj me 2007-05-21 09:28 :

halli jem sot osht qe u smue dikush e nuk po e di hala a i ka kalue...

</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

nese e ki fjalen per mu: ncuk, bile qtash mu ka nal edhe zoni /forum/images/smiles/icon_lol.gif /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>


mire qe kallxove se kesh tu tranue /forum/images/smiles/icon_razz.gif

Anduena
22.05.2007, 10:37:00
Hmm..

Halli im me i madhe kur te fillon Dita eshte:

- Kur te me cingeron Sahati per me u zgju ne Mengjes

- Qka me vesh per Pune

- Dhe me qka me ben Shefi me se shumti nervoz.....

Kissssssssss

Sternschnuppe
22.05.2007, 20:21:00
me ka sos sot dielli ne ftyr e jam ba e kuqe /forum/images/smiles/icon_frown.gif

cka me bo?

Grasha_1
22.05.2007, 20:29:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
latina_girly afishoj me 2007-05-18 12:32 :
ktu dojm me ja nis me bo llaf per halle t'perditshme. per shemull secili prej nesh ka probleme apo halle, e ktu e kemi rastin me fol apo me kuvenu per to...

un po ja filloj e para:

e kom ni problem, sot mu ka thy thoni i gishtit mesem edhe spo di qka me bo... a ka kush naj ide? /forum/images/smiles/icon_frown.gif
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

Nese don me i ruejt thonjet, duhet me hanger peme sa me shume, se nga mungesa e vitaminave thonjet thehen.

elton
22.05.2007, 20:31:00
Sternschnuppe
me ka sos sot dielli ne ftyr e jam ba e kuqe :(

cka me bo?

Qka idole diellit perpara ti met sos ja un kam nej nerhije

Sternschnuppe
22.05.2007, 20:33:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
elton afishoj me 2007-05-22 20:31 :

Sternschnuppe
me ka sos sot dielli ne ftyr e jam ba e kuqe /forum/images/smiles/icon_frown.gif

cka me bo?

Qka idole diellit perpara ti met sos ja un kam nej nerhije
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

tash u bo, une deshta kshill e jo kritike.

elton
22.05.2007, 20:36:00
Sternschnuppe
me ka sos sot dielli ne ftyr e jam ba e kuqe /forum/images/smiles/icon_frown.giftash u bo, une deshta kshill e jo kritike.

Lyu me naj creme qy tjera her ruju sorry shaka

Asterix
22.05.2007, 23:08:00
Sot lajmruen se ka me u kon nxet mbi 27 grad e me diell, e une e bona gati margarinin me u ly, por tan ditėn me mjegull e vranėt. /forum/images/smiles/icon_frown.gif

Kalova nji mbramje tė mir me nji shoqe se kam mendu se nuk e kam pa 3 vjet, por kur bisedum, nuk ishim pa 18 muej, e u bo nji knaqėsie mrekullueshme. /forum/images/smiles/icon_smile.gif

Litta
23.05.2007, 08:40:00
halli jem sot osht qe po pritoj me shkrujt ne forum...

_UniQue_
23.05.2007, 09:11:00
halli jem esht sot, qe e morra ni denim per qe nuk jom kon e lidhun n'kerr e deka prej inatit /forum/images/smiles/icon_lol.gif

Dredhza_20
23.05.2007, 10:22:00
ti mart t'ligat Unique..ski qka bon /forum/images/smiles/icon_wink.gif

Halli jem o sot, qe nuk e di qysh e boj aksham me shku ne shpi, zheg be hiq sun kam fjet..

PeAcE

Asterix
23.05.2007, 10:39:00
Unique, nuk e paske shtrenjt 30 euro, tjera here lidhu se... pe din. /forum/images/smiles/icon_smile.gif

Jam idhnue me edukatoreshėn se punon me mue, qe dy jav nuk i flas e u bo me plas idiotja. /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif . Nji dit kisha harrue me i math kėpucat, e kam shkue me papuēe, e kish lajmrue menjiher direktorin dhe i kishte than se po e lishoj radion nė autobus, e ēe 7 muj se punon me mue e kurr nuk e kam ndal radion, tani drejtori patronit e patroni po mė thot mue. E ka harrue se un ēdo dit nė mbramje e zbres para shpijes vete, kshtu i fitonte nga 30 minuta. Kur mė tha patroni ashtu, i bona telefon edukatrises, me ardh nė shkoll me vetur se nuk e ēoj ma nė shpi, u tranu dhe i ra pishman, por tash une pa muzik 4 or nė dite kur e kam budallaqen, por ajo shkon nė shpi 30 minuta ma von, dhe duhet me e marr veturen deri te shkolla, dhe nuk pe lo me pi cigare (kur nuk ka nxansa). /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

Kaloni mir e mos u nervozoni. /forum/images/smiles/icon_smile.gif

Litta
24.05.2007, 12:19:00
halli jem sot osht, qysh me nejt deri ta krye punen kshtu me ket maic qe i kom zhyt me ngjyr te zez tu e ndrrue ngjyren e kopierer /forum/images/smiles/icon_eek.gif

Xuki
29.05.2007, 15:41:00
Nuk po di bre ēka boni Lita me qat maicė?? /forum/images/smiles/icon_frown.gif

Sternschnuppe
29.05.2007, 17:08:00
halli jem qe dicka po don mem ra apet ni flam
po me grith ni fyte.

halli jem i dyte, po e ndjej veten dyqysh merzitshem.

Angelina
29.05.2007, 18:48:00
keshilla ime e pare nisja pi caj ose merr vitamina vepro profilaxerisht /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

keshilla e dyt: Dil jasht me njerz me shoqeri , mos rri vetum mos u isolo!


Halli jem eshte se jam unt edhe mesa ime qe spo rrin rahat spo di cka mi ba me qit jasht ftoft!

"Casa"
30.05.2007, 10:48:00
jam ftoh bre /forum/images/smiles/icon_frown.gif

Karrameli
30.05.2007, 12:10:00
me duhet me formatizue frizuren me bo 24 karatshe..

elton
30.05.2007, 13:57:00
Ado mi qit Antivirus ajo

Litta
31.05.2007, 09:12:00
halli jem sot osht, qysh me kthye mbremjen pram apet...

"Casa"
04.06.2007, 15:48:00
o njerez kam ngel sdi cka tboj

_UniQue_
04.06.2007, 15:49:00
ku ke ngel more? /forum/images/smiles/icon_eek.gif

"Casa"
04.06.2007, 15:53:00
/forum/images/smiles/icon_lol.gif

jo ne provime por ne vendosje me risiko /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

_UniQue_
04.06.2007, 15:59:00
aha /forum/images/smiles/icon_lol.gif e ndosht pra, nuk te koka aq tragjike /forum/images/smiles/icon_razz.gif

oo une e kom ni hall: qe sot esht koha shume e mire.. dhe me shume qef isha gjind momentalisht ne bazen apo ne liqe tuj u rrezit e tuj e pi ni red bull te freskt... por jom ne zyre /forum/images/smiles/icon_frown.gif

Nositi
04.06.2007, 16:19:00
...nuk t`i di permasat se ta kisha pru nje xhakuzi ne zyre /forum/images/smiles/icon_lol.gif

Grejzi
04.06.2007, 17:57:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Nositi afishoj me 2007-06-04 16:19 :

...nuk t`i di permasat se ta kisha pru nje xhakuzi ne zyre /forum/images/smiles/icon_lol.gif
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

Hejj..Sigurohu njehere se ku ka mi vjerre teshat, se per xhakuzi bahet kollaj /forum/images/smiles/icon_lol.gif /forum/images/smiles/icon_lol.gif

Litta
13.06.2007, 10:36:00
halli jem sot osht qe s'po me punohet hiq, kshtu qe e mbyta forumin /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif /forum/images/smiles/icon_razz.gif

Asterix
13.06.2007, 10:50:00
Lita, sherri pėr patronin se aj ti pagun orėt e forumit. /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

Litta
13.06.2007, 10:56:00
ahahaha, eee po, a po merr lakmi edhe ti a? /forum/images/smiles/icon_razz.gif

Asterix
13.06.2007, 11:16:00
Po qysh jo, ta gjej edhe un nji patron shka mi pagun orėt e forumit. /forum/images/smiles/icon_razz.gif

Alexandra
13.06.2007, 11:22:00
Asterix pse a spo ti pagun askush a ahhaha

Litta
13.06.2007, 11:24:00
/forum/images/smiles/icon_lol.gif
halli jem i sotit pak um kaloj, flm a &amp; a /forum/images/smiles/icon_smile.gif /forum/images/smiles/icon_wink.gif

Alexandra
13.06.2007, 11:25:00
Lita gezohem shpresoj se gjithnji te shoh duke qeshe /forum/images/smiles/icon_smile.gif

Asterix
13.06.2007, 15:57:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Alexandra afishoj me 2007-06-13 11:22 :
Asterix pse a spo ti pagun askush a ahhaha
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

Jo tyben askush, bile une po e paguj internetin. /forum/images/smiles/icon_frown.gif ēe nji vit e gjysėm gati, asnji mij euro smi kan pague Kosova .de. /forum/images/smiles/icon_frown.gif ) e tije a tkan pagu !?

Litta
14.06.2007, 10:40:00
halli jem sot, hmmm...., shume nxeht beeee

Angelina
14.06.2007, 12:11:00
e kam nje hall edhe po tutna, ne ketu momente me vyn shum fattttttttttt..

Dredhza_20
14.06.2007, 12:13:00
..ich drück dir die Daumen!! Viel Glück!

PeAcE

Angelina
14.06.2007, 13:43:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Dredhza_20 afishoj me 2007-06-14 12:13 :
..ich drück dir die Daumen!! Viel Glück!

PeAcE
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>


danke und ich dachte schon, woher dieses glück...pshtova sot /forum/images/smiles/icon_smile.gif

elton
14.06.2007, 15:39:00
Apshtove mir bile Angi se bash mbone merak hihihihi

Alexandra
14.06.2007, 16:03:00
une jam lodhe kurfar halli tjeter skam, ter diten me ka qa djali /forum/images/smiles/icon_frown.gif

elton
14.06.2007, 16:06:00
Ani se bahet djal i Zoti qy mir taka ba hihihihi

Alexandra
14.06.2007, 16:07:00
ēfar miri qe syt po me mbyllen e smuj bi ne gjume se duhet darken me pregadit. mos kofsh gru /forum/images/smiles/icon_lol.gif

elton
14.06.2007, 16:08:00
Ec moj bane Darken kedasht fmi tash duroi hihihihi

Alexandra
14.06.2007, 16:08:00
elton nuk kam dasht une po sme pytke burri /forum/images/smiles/icon_lol.gif

elton
14.06.2007, 16:10:00
Aty sedi tybe

5min lezet e perjet kjamet dome than a hahahaha

Alexandra
14.06.2007, 16:14:00
elton ja ke qellu /forum/images/smiles/icon_lol.gif

elton
14.06.2007, 16:15:00
Pi pershtatet se sedi une sjam i provum

Alexandra
15.06.2007, 10:28:00
elton kur te provohesh flasim /forum/images/smiles/icon_smile.gif

halli im eshte Asterixi qe spo ja pagujka askush internetin /forum/images/smiles/icon_lol.gif

Asterix
15.06.2007, 11:35:00
Bile, moj Xandra, as tak spo ja bojn. /forum/images/smiles/icon_lol.gif

Hallin e kam , qysh e prej nga kam mendu se Xandra jeton nė Spanj. !?

Alexandra
15.06.2007, 12:55:00
Astrix ndoshta shkakuj psojdonimit tim.

Halle po kem mjaft po mire qe spo lodhemi.

Dredhza_20
15.06.2007, 13:34:00
halli jem o, se po pritoj per gjethqka, kurgjo spom doket intersant dhe krejt pa lidhje..life sucks!

PeAcE

elton
15.06.2007, 13:35:00
Dredhza ike ment te muaji i mjalti per at ike harru gjitha qy

Halli jem asht se pom dhem kryt

Dredhza_20
15.06.2007, 13:37:00
Pije ni tablet ose ma shum uj, t'men! /forum/images/smiles/icon_smile.gif

PeAcE

elton
15.06.2007, 13:42:00
Dredhza_20
Pije ni tablet ose ma shum uj, t'men! :)

Pita Tablet Magnesium po spom men uj popi saqe Gogsim pom qon mfalni per ket shprehje veq me ik te mezgerei

Alexandra
15.06.2007, 13:52:00
elton bjer pusho te kalon dhimbja kres.

Litta
20.06.2007, 10:07:00
...interesant moreee... sot s'pasna hiq hall /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

Asterix
20.06.2007, 10:11:00
Hallin e kam se nesėr kam pas me u nis pėr nė vendlindje e tani po nisem me 26 qershor nė mbramje e vetėm 5 dit me rrug /forum/images/smiles/icon_frown.gif

Litta
20.06.2007, 10:19:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Asterix afishoj me 2007-06-20 10:11 :
Hallin e kam se nesėr kam pas me u nis pėr nė vendlindje e tani po nisem me 26 qershor nė mbramje e vetėm 5 dit me rrug /forum/images/smiles/icon_frown.gif
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

hajt se kryesore me shkue po shkon /forum/images/smiles/icon_wink.gif

Asterix
20.06.2007, 10:23:00
Mir e ke, por shum shkurt bre. /forum/images/smiles/icon_frown.gif

Litta
20.06.2007, 10:24:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Asterix afishoj me 2007-06-20 10:23 :
Mir e ke, por shum shkurt bre. /forum/images/smiles/icon_frown.gif
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

boll jon 5 dit boll... ti shkon tani dikur apet atje...

Asterix
20.06.2007, 10:31:00
5 dit me rrug /forum/images/smiles/icon_frown.gif
po ndoshta nė tjetrin vit, e pak ma tepėr.

_UniQue_
20.06.2007, 11:24:00
une e km ni hall, qe sa u ktheva nga vendlindja e tash ketu hiiiiiq nuk po me rrihet.. kuku vetem gjuhen gjermane me degju dhe mi pa keto faca po bohna nervoz dhe po me shkon n'nerva /forum/images/smiles/icon_rolleyes.gif

Asterix
20.06.2007, 22:37:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
_UniQue_ afishoj me 2007-06-20 11:24 :
une e km ni hall, qe sa u ktheva nga vendlindja e tash ketu hiiiiiq nuk po me rrihet.. kuku vetem gjuhen gjermane me degju dhe mi pa keto faca po bohna nervoz dhe po me shkon n'nerva /forum/images/smiles/icon_rolleyes.gif
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

Kliko nė www.unique.be (http://www.unique.be) dhe puno me buzqeshje e mos rri ashtu e mrrolt qy. /forum/images/smiles/icon_smile.gif

Litta
21.06.2007, 12:21:00
halli jem sot osht qe jom kon pram deri vone ne bazen, e sot ne mengjes krejt llom e kisha trupin, kshtu qe jom vonue per pun se nuk me dilki gjumi e tash syt po me mbyllun /forum/images/smiles/icon_eek.gif

Poediseja
21.06.2007, 13:23:00
spo di qysh mu pershendet mas miri prej kolgve t'punes javen e ardhshme kur t'a la punen...s'jam gjate ktu per me ba naj apero, amo edhe diqysh duhet me ja ba...

Litta
21.06.2007, 13:25:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Poediseja afishoj me 2007-06-21 13:23 :
spo di qysh mu pershendet mas miri prej kolgve t'punes javen e ardhshme kur t'a la punen...s'jam gjate ktu per me ba naj apero, amo edhe diqysh duhet me ja ba...

</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>


po ti i sheh nashta apet ata, veq thuj "tung se shkova e shihum na" /forum/images/smiles/icon_smile.gif

Poediseja
21.06.2007, 13:25:00
po jo, se pe la punen krejt ktu...

Dredhza_20
21.06.2007, 13:26:00
halli jem o sot, qysh mi majt syt qel deri ne 6 .. deka per gjum

PeAcE

Litta
21.06.2007, 13:28:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Poediseja afishoj me 2007-06-21 13:25 :
po jo, se pe la punen krejt ktu...

</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>


po apet mas lehti osht me bo kishe kthehesh apet e harroje n'qat moment qe s'ki me u kthye mo atje

Litta
21.06.2007, 13:28:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Dredhza_20 afishoj me 2007-06-21 13:26 :
halli jem o sot, qysh mi majt syt qel deri ne 6 .. deka per gjum

PeAcE
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>


hajt shko mshefu e mbylli tinza dikun /forum/images/smiles/icon_wink.gif

Asterix
21.06.2007, 18:46:00
Dredhza, a tka dal gjumi tani apo hala po t`mshelen syt !? /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

Sternschnuppe
22.06.2007, 11:42:00
u qova ne mengjes, deshta me pi ni kafe sikur gjthe,
pe qeli dollapin, kafe ska /forum/images/smiles/icon_frown.gif
oh cka po me pihet ni kafe, por shitorja eshte larg me shku me ble /forum/images/smiles/icon_frown.gif

Angelina
22.06.2007, 11:52:00
stern, sa me ki mu cdo deshir qe e shpreh ka me u mundu me ta plotzu /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif /forum/images/smiles/icon_smile.gif

http://www.delicates.de/shop/catalog/images/113034.jpg

Te baft mire /forum/images/smiles/icon_smile.gif

Sternschnuppe
22.06.2007, 11:55:00
/forum/images/smiles/icon_lol.gif /forum/images/smiles/icon_lol.gif

faliminderit engel, tash vetem kallxoma edhe trikun
qysh me qit prej kompjuterit ne filgjan /forum/images/smiles/icon_lol.gif

Angelina
22.06.2007, 11:56:00
Hmm das nächste mal /forum/images/smiles/icon_lol.gif /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif ..nganjeher imagjinata eshte ma intesive sesa perjetimi /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif ather mbylli syt edhe perbi ajr /forum/images/smiles/icon_lol.gif /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

prishtinasi-pp
22.06.2007, 14:08:00
Buk me ba , marova /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

Litta
22.06.2007, 15:32:00
halli jem sot qe nuk mujta me fol ma shume me prishtinasin /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

Litta
28.06.2007, 12:46:00
halli jem per sot osht qe um paskan hup krejt forumistat, qe s'di sa nuk e pash kerkanin knej /forum/images/smiles/icon_eek.gif
nashta dojn me ma bo ni surpriz e jon nis per te une ne austri /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

Grasha_1
25.01.2010, 23:37:24
Kur e pyetshin baben tem shoket:
qysh je?
Ky ju thoshte: jam pa qef!!!
Po qka t`miren kije more burre?
Vallahi ni buke spo m`del, e dy sun po i ha!

Edhe une hall tjeter spo kam, veq u myta tu hanger edhe tu ba sefa.
Ngate zot

LOLO
26.01.2010, 07:46:45
Hall tjeter skom, perveq se po plakna bre :D

Abetare
26.01.2010, 08:09:34
...Lolushe se ke shoqe mjafte heheheheh mus t'a nin se bahet mire .... ahahaha

trixi
26.01.2010, 08:21:49
http://www.youtube.com/watch?v=Bsq9yO4Uny4

eh deeeeeeee

LOLO
26.01.2010, 08:25:39
...qy qy une spo plakna veq vjet pom ikin, e shoqet pom plaken :(

Grasha_1
26.01.2010, 10:38:30
Valla zemren me ta kput qito dyja,ani po plakmi qikat e reja hale pa i mush te dyzetat.

Rren more ish teksti i asaj kanges qi po e knon Mahmut Ferati

Halle halle eshte kjo jete
me ni hall si gjen dy vet

Qe keto LOLO edhe Abetarja e paskan hallin e njejt,te dyjat e paskan hallin e pleqerise.

trixi
30.01.2010, 00:26:28
E mora nje sms (mesazh) ne telefonin tim dhe po e lexoj nje numer i panjohur,shkruante nese don ta shohesh edhe njehere ne JET Nenen time,hajde se ajo po ik nga kjo jet.......ehhhhh Nafije,Nafije......thash po qfar paska ndodh......e marr ne telefon menjehere dhendrrin e saj i cili ma kishte derguar kete sms,e me thot eja sa ma shpejt se kjo i ka ditet e numruara.....kane konstatuar kancerin ne mushkeri dhe ne fazen e fundit......ata banojn afer 30 km larg meje por ka disa vite qe nuk ishim pa dhe nje muaj para vitit te ri u takuam ne qytet dhe me mori ngryk Nafija sepse me ka konsideruar sikur djal te vetin,Nafija ka vetem nje vajz te martuar dhe nuk ka asken tjeter ne jet.......ehhhhhh thash sa e veshtir......une edhe ashtu me vaj ne buz sepse prej se me ka vdek nena ime....keto rastet e vdekjeve shume rand po i perjetoj.......shkova duke fshir lotet shkalleve deri ne banesen e saj.......O Zot nuk kishte mbetur as 30-40 kg. ishte zbehur dhe dobesur aq shume per vetem dy muajt e fundit,nuk mundi as te ngritet e as te leviz nga shtrati....e perqafova ngrohtsisht duke i deshiruar sherim dhe fjale te embla.......ndersa ajo me peshperiste ngadale afer "trix" e mban mend amanetin tim para sa vitesh......ehhhh ne nje kohe te mire me pat thene ,une ketu nuk kam askend afer dhe ta laamanet qiken time qe te kujdesesh sikur per motren tende (vetem ate vajz e ka ,tani e martuar),trupi here mu dridhte e here u renqethja nga fjalet dhe skena qe po shihja......
Dhendrri vet me thot ne koridor se kemi vendosur qe kete te shtunde ta pecjellim per ne Kosove sepse ketu i ka ditet e numruara dhe te shkon ne vend te vet dhe te qmallet per here te fundit........ehhhhhhh u pershendeta dhe tani edhe disa ore me kane mbet qe te shkoj deri ne aeroport per ti dhen e lamtumiren e fundit Zonjes qe me kujtonte nenen time dhe me deshti sikur djal edhe pse kurr nuk pat djal te vetin........sa e rend eshte jeta me kujtohet nje keng e Ismet Bexhetit kur kendon mergimin........edhe kjo eshte pjese e jetes se mergimtarit me halle dhe derte qe sjell jeta dhe vdekja..........

LOLO
30.01.2010, 00:33:59
trixi me vjen keq dades, shpresoj se do ken forc e ta perballon semundjen.

Grasha_1
30.01.2010, 00:34:58
Ishalla zoti i ndihmon plakes.
Edhe ishalla keta dhandrri dhe vajza i japin barna te mjaftueshme kunder dhimbjes,se atje nuk ka.

sunrise
30.01.2010, 00:36:04
E mora nje sms (mesazh) ne telefonin tim dhe po e lexoj nje numer i panjohur,shkruante nese don ta shohesh edhe njehere ne JET Nenen time,hajde se ajo po ik nga kjo jet.......ehhhhh Nafije,Nafije......thash po qfar paska ndodh......e marr ne telefon menjehere dhendrrin e saj i cili ma kishte derguar kete sms,e me thot eja sa ma shpejt se kjo i ka ditet e numruara.....kane konstatuar kancerin ne mushkeri dhe ne fazen e fundit......ata banojn afer 30 km larg meje por ka disa vite qe nuk ishim pa dhe nje muaj para vitit te ri u takuam ne qytet dhe me mori ngryk Nafija sepse me ka konsideruar sikur djal te vetin,Nafija ka vetem nje vajz te martuar dhe nuk ka asken tjeter ne jet.......ehhhhhh thash sa e veshtir......une edhe ashtu me vaj ne buz sepse prej se me ka vdek nena ime....keto rastet e vdekjeve shume rand po i perjetoj.......shkova duke fshir lotet shkalleve deri ne banesen e saj.......O Zot nuk kishte mbetur as 30-40 kg. ishte zbehur dhe dobesur aq shume per vetem dy muajt e fundit,nuk mundi as te ngritet e as te leviz nga shtrati....e perqafova ngrohtsisht duke i deshiruar sherim dhe fjale te embla.......ndersa ajo me peshperiste ngadale afer "trix" e mban mend amanetin tim para sa vitesh......ehhhh ne nje kohe te mire me pat thene ,une ketu nuk kam askend afer dhe ta laamanet qiken time qe te kujdesesh sikur per motren tende (vetem ate vajz e ka ,tani e martuar),trupi here mu dridhte e here u renqethja nga fjalet dhe skena qe po shihja......
Dhendrri vet me thot ne koridor se kemi vendosur qe kete te shtunde ta pecjellim per ne Kosove sepse ketu i ka ditet e numruara dhe te shkon ne vend te vet dhe te qmallet per here te fundit........ehhhhhhh u pershendeta dhe tani edhe disa ore me kane mbet qe te shkoj deri ne aeroport per ti dhen e lamtumiren e fundit Zonjes qe me kujtonte nenen time dhe me deshti sikur djal edhe pse kurr nuk pat djal te vetin........sa e rend eshte jeta me kujtohet nje keng e Ismet Bexhetit kur kendon mergimin........edhe kjo eshte pjese e jetes se mergimtarit me halle dhe derte qe sjell jeta dhe vdekja..........


trixi me vije shume keq per kete...kjo eshte jeta duhet te pranojme cka do qe te na vije... por per me lehtesu dhimbjen gjithmon duhet ti kujtojme qastet e mira me ate person..

trixi
30.01.2010, 00:38:00
flm ,une i kshillova mos ka mundesi diqka me barna popullore....ndoshta Zoti e shpeton,thojn shpresa vdes e fundit.......ehhhh

JaGuArJa
08.02.2010, 11:11:00
pram u permallova diqka..ta ha dreqi kur jeton njeri mé shum e gjysen e jetes jasht vendit vet..nuk e din ku ndjehet mé mir..diqysh zemra u nda ne 2 pjes dhe askund sun e gjon knaqsin e vet..perveq normal qe ne familje e sene vene..por ku te shkojsh je i huji..askund nuk ndjehesh ''te shpija''
muj me rrejt veten me ja bo krejt me lula..po apet se apet, realiteti te vret n'lul t'ballit...

Litta
08.02.2010, 13:09:38
halli jem sot osht fyti, syni, huna, gjumi ...

Xuki
08.02.2010, 13:13:12
halli jem sot osht fyti, syni, huna, gjumi ...

qato halle i kam qe dy ditė!! :(

LOLO
08.02.2010, 22:43:00
halli im eshte kohen e fundit mesimi, u myta tu msu e sen spo hyn n'kry :D

mentor-de
25.05.2010, 23:34:44
halli im eshte kohen e fundit mesimi, u myta tu msu e sen spo hyn n'kry :D


tjaaa pleqnija :(

LOLO
26.05.2010, 00:21:11
ahahhahaha mentor u plaka tybe 50 e fiu ahahhaha

Halli im kohen e fundit eshte vetem nji.. InshAll-llah i ap kto provime!

trixi
26.05.2010, 15:03:11
Mė fal, tash e pashė datėn e afishimit tėnd... :(
Nuk di se ēfarė ka ndodhur deri sot me zonjėn, por shpresoj se shpirti i saj tė pushon i qetė nė gjithėsi... :(


.....

Falemnderit Istogase,e ndjera Nafije ka vdek para 3 muajve ,isha ne aeropor ate dite kur udhtojke per ne Kosove,ishte vajza,dhendrri dhe Motra e saj,kemi bisedu gjere e gjat,ishin momente shume te renda sepse po udhetonte ne rugen pa kthim,ende e ruaj nje shishe te vogel me uje te cilen e kishte pi gjysmen por nuk ja lejuan me marr me veti sepse ishte e hapur,pastaj bisedat qe i kemi zhvillu se bashku permbi nje ore sepse familja e saj shkoj e ajo priste ne karroce deri sa te vijn me marr me percjellje te veqante.
Eshte shume e dhimeshme se Motra e saj dy vjet ma e vjeter se ajo shkoj me percjell ne rrugen e saj te fundit dhe ne momentet e fundit para se me ndrru jete Nafija,motra e saj vdes pese ore para saj.......!!!!
Nuk ka mund me i perballu dhimbjet e saj edhe ka pas sulm ne zemer.....atehere te dyjat i kane varros afer njera tjetres .........ps .Flm shume Istogase per fjalet dhe gatishmerin tende per te gjitha,te jem shume mirenjohes,e them shume here se fjala e embel sheron plage,respekt per Ty ,e nderuar

bekir
27.05.2010, 09:43:36
kryt pom dhem be robt ha... po get do me ma bo migräne ni napad.. :(

JaGuArJa
27.05.2010, 12:53:28
bekir, duhesh me pi ma shum Uj..se njerzve ka pleqnija ju humb ndjenja e eshtit, do me thon nuk e diktojn kur eshtohen, dhe tani te dhemb kryt..per qata duhesh me pi ma shum uj e jo medikamente palidhje! :)

Halli jem, pritova me mar qader me veti..

sunrise
28.05.2010, 13:50:29
une dola sot me nje shoqe per pauz...jaaa...ma ka mush kryt me probleme te saj...s`mka lshu rend me i thon dy fjale aaa..

*ylli
03.06.2010, 01:15:41
..3 dyqane te muslimaneve i shetita ne qark prej 35 km, e mish t'hajrit s'gjeta.
Shume jam bo nervoz, veq duhet me bo zgjidhje tjeter per keto dite feste!?