PDA

Braktis arkiven dhe shih kėtė faqe nė dizajn standard : Pyetje - Pėrgjigje


faqet : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50

milliondollarbaby
11.05.2006, 14:56:00
Jo hiq sme pelqen


e ti?

Casperi
11.05.2006, 14:58:00
masi ty spo te pelqejka as mu jo /forum/images/smiles/icon_razz.gif

cila kuzhinė ju pėlqen?

milliondollarbaby
11.05.2006, 15:00:00
kuzhina jeme /forum/images/smiles/icon_lol.gif shqiptare, mexikane, italianee ty?

Casperi
11.05.2006, 15:01:00
Kuzhina jote e asaj kojshikes teme edhe e njonės /forum/images/smiles/icon_razz.gif

Cila pije ju pėlqen?

milliondollarbaby
11.05.2006, 15:02:00
colakur e ki pa ti kuzhinen teme?

latina_girly
11.05.2006, 15:02:00
kushina bujare shqiptare. mas shumti kom qef me honger buk, djath (asi tfort qysh e marojka gjyshja jeme) dhe patligjona tkuq tbahqes...


ty qka nuk tpelqen hiq me hanger...?

milliondollarbaby
11.05.2006, 15:03:00
Ajvari nuk me pelqen hiq
e ty?

Casperi
11.05.2006, 15:04:00
hiq nuk i ha hudrat qepet etj.

E cka han me qef?

latina_girly
11.05.2006, 15:05:00
as mu, e plus mishi i thiut, veeeeeeeeeeeeeeeeeeee, falemni /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif
qka ki pa onerr prom?

Casperi
11.05.2006, 15:09:00
nuk muj me te kallxu se shume anderr te forte kam pa /forum/images/smiles/icon_lol.gif

A shef shpesh andrra?

milliondollarbaby
11.05.2006, 15:11:00
jo boll rrall sho endrra, veq kur ti sho jan shum te trishtueshme....si ajo endrra pram (e kam pa latinen) /forum/images/smiles/icon_biggrin.gifa she najher endrra me episoda?

<font class=editedby>[ Ky afishim u ndryshua nga: Qika_e_Mamit mė 2006-05-11 15:11 ]</font>

latina_girly
11.05.2006, 15:14:00
niher e kom pa ni onderr, dhe te njejten onderr e kish pas pa mami dhe motra jeme, kurse naten e ardhshme ka vazhdu qajo onderr dhe jo vetem te une, po edhe te motra e te mami... /forum/images/smiles/icon_eek.gif /forum/images/smiles/icon_eek.gif /forum/images/smiles/icon_eek.gifa tdiftojn ondrrat...? (at dalin zhganderr deri dikun...?)

milliondollarbaby
11.05.2006, 15:16:00
hmmm nuk di qka me than, se endrrat i harroj fill...nuk ju japi rendsi shum!


a ki qef me pa endrra?

Casperi
11.05.2006, 15:17:00
Po me dalin shpesh...

A fleni diten?

latina_girly
11.05.2006, 15:18:00
diten flej kaniher kur sjam mir, si psh sod, qtash edhe pak du me ja trus gjum /forum/images/smiles/icon_frown.gif


po ti?

Xuki
11.05.2006, 15:21:00
jo nuk flej....se mė duhet me punu?ēka je ka bon qitash?

Casperi
11.05.2006, 15:22:00
Kur te shkoj apo kthena prej dikujt ku ka dallim koha ne ore te shumta e humbi rendin perndryshe jo...

A bani ore te dores?

latina_girly
11.05.2006, 15:23:00
a mbaj? JO KURR skam pas as KURR skom me pas se em pengon shum.


a e mban unazen e marteses...?

Xuki
11.05.2006, 15:25:00
Jo!


E ti?

latina_girly
11.05.2006, 15:26:00
niher per niher jo se skom, veq kurt martohna PO, kom me majt en gisht.a ki qef mi ngjyros floket apo mi mbajt ne ngjyren natyrale qe ta ka fal Zoti?

milliondollarbaby
11.05.2006, 15:26:00
une po, nuk guxoj me me dal prej dere pa unaz
e tiii?

milliondollarbaby
11.05.2006, 15:27:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
latina_girly afishoj me 2006-05-11 15:26 :
niher per niher jo se skom, veq kurt martohna PO, kom me majt en gisht.a ki qef mi ngjyros floket apo mi mbajt ne ngjyren natyrale qe ta ka fal Zoti?
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>une kam qef mi ngjyros, sepse kam qef me ndryshu veten kapak...

Borebardha
11.05.2006, 15:28:00
Pyetjen e harrove rruges qiki_mamit a?

Xuki
11.05.2006, 15:28:00
Mua mi ka ngjyrosė zoti......mi ka shatiratė!


Cilin ngjyrė e kan flokėt e tua?

Borebardha
11.05.2006, 15:33:00
Kafe, natur.

Ti i radhes, a je hiq i/e shtire?

milliondollarbaby
11.05.2006, 15:34:00
pak poe ti?

Borebardha
11.05.2006, 15:35:00
Se di, disa me vlersojne te urte e disa te shtire.
Kone me e ndegju?

Xuki
11.05.2006, 15:36:00
Melaqe jam!


E ti?

milliondollarbaby
11.05.2006, 15:37:00
une mendoj se je 70% e urt e 30% e shtir /forum/images/smiles/icon_smile.gif /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif
ma mir e urt apo e shtir?

Borebardha
11.05.2006, 15:39:00
Ma mire e urte po jo edhe shume e urte se te marrin mandej per jo te meqme.A lidhet urtesia me menqurin?

milliondollarbaby
11.05.2006, 15:42:00
une kisha than jo!


e ti qka po thu?

Index
11.05.2006, 16:36:00
Une them: PO. /forum/images/smiles/icon_smile.gif

A keni llogarite ndonjehere koeficientin e inteligjences suaj?

latina_girly
11.05.2006, 16:38:00
sha osht aj sen? /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif


a je i/e smut?

latina_girly
11.05.2006, 16:38:00
sha osht aj sen? /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif


a je i/e smut?

Xuki
11.05.2006, 16:39:00
Jo vallah...shnosh e mirė jam!


A po ma jepni izėn...se shkova!?

latina_girly
11.05.2006, 16:40:00
rruga mar tkoft, ej xuki veq mos harro qata aaaaaaa njeveeeeeeeeeeeeee?!?!?!?!??!!?!??!?


kush tbon mas shumti nervoz en familje?

Fantastiku
11.05.2006, 22:48:00
As“njoni sepse ata nuk shkruj ne Forum /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

A po i gezohesh te premtes?

Marjeta
12.05.2006, 04:43:00
Une i gezohem c'do dite....Jo vetem te premtes !


Ku do e kaloni kete fund jave !?

Xuki
12.05.2006, 11:04:00
Qitu nė kėt mahallėn ku po jetoj vallah.....nashta i kryj do punė kah shpija!!


E ti?

Index
12.05.2006, 11:39:00
Ne qytetin tim.

E ju?

Borebardha
12.05.2006, 22:01:00
Valla e kem ble nje Markise e duhet me e montu neser edhe ma vone kemi HeimSpiel F- Jugend, duhet me shku me ju ndihmu aty pak ne Contena.
Po ju?

imported_Angjelina
12.05.2006, 22:29:00
te shpija ...

A po murmuron edhe ka ju??

Xuki
12.05.2006, 22:39:00
Jo hiiiiq!Qysh po murmuron tek ti?

imported_Angjelina
12.05.2006, 22:44:00
brummmm brummmmm blizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz brummmm brummmm /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif qishtu valla /forum/images/smiles/icon_eek.gif


A keni mu qu neser heret?

Xuki
12.05.2006, 22:45:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Angelina afishoj me 2006-05-12 22:44 :
brummmm brummmmm blizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz brummmm brummmm /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif qishtu valla /forum/images/smiles/icon_eek.gif


A keni mu qu neser heret?
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>


Kuku kjamet e paskeni mori!!


Nė ēoft se ma don po, pėrndryshe e vazhdoj gjumin.....punė kam, por nesėr e vendosi a me shku a jo!!

latina_girly
13.05.2006, 00:19:00
xukikumetpytjajoteallahilesetigjitmonpiharronpytje t /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif


qe un po pys:


edhe sa je ka rrin en forum sonte`?

Skifteri
13.05.2006, 00:37:00
,...qė,qė, veē sa t'i ha psheshtė se ika /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif


Pyetja:


A t'kan thėnė deri me tani, e paske shpinėn tė drejtė si t'hollojsa?

latina_girly
13.05.2006, 00:40:00
jo si t hollojsja, po si qiri /forum/images/smiles/icon_razz.gif


a je i knaqun me mi dhon 500fronga veq per qet pytje qe e bona qtash /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif ?

Skifteri
13.05.2006, 00:44:00
500 Franga?,... a mos je ka don me ble tokė nė Zimbabve? /forum/images/smiles/icon_lol.gif

Genta_k
13.05.2006, 01:05:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Skifteri afishoj me 2006-05-13 00:44 :
500 Franga?,... a mos je ka don me ble tokė nė Zimbabve? /forum/images/smiles/icon_lol.gif
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

Jo tybe se kam ne plan.

Pse pyete nimend?

latina_girly
13.05.2006, 01:10:00
se mu tek palidhje /forum/images/smiles/icon_biggrin.gifsha pet munon nqet moment?

Genta_k
13.05.2006, 01:12:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
latina_girly afishoj me 2006-05-13 01:10 :
se mu tek palidhje /forum/images/smiles/icon_biggrin.gifsha pet munon nqet moment?
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

Gjumi.

Pse qa po te duhet ty?

latina_girly
13.05.2006, 01:13:00
pom duhet hmmmm, spot kallxoj ma mir /forum/images/smiles/icon_razz.gifqka nuk osht kat duhet qtash?

gentelmeni
13.05.2006, 02:19:00
Sapuni /forum/images/smiles/icon_lol.gif


Pse akoma nuk je ra n'gjume?

LEDHATIMI
13.05.2006, 09:50:00
Pytje me vend ... hmmm dashnija me hesap /forum/images/smiles/icon_redface.gif

A merr fryme fryme dikush knej pari?

Genta_k
13.05.2006, 10:09:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
LEDHATIMI afishoj me 2006-05-13 09:50 :
Pytje me vend ... hmmm dashnija me hesap /forum/images/smiles/icon_redface.gif

A merr fryme fryme dikush knej pari?
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

Po more, ani thot a merr fryme dikush.


Kush tu duft o Ledhatim?

LEDHATIMI
13.05.2006, 10:10:00
Oooooooooo kushdokoft se ja nisa me fol vet me veti o heeeej

Mire se erdhe kukull! /forum/images/smiles/icon_smile.gif

Genta_k
13.05.2006, 10:12:00
O mire se t'gjeta.

Qka ka te re kah ti?

LEDHATIMI
13.05.2006, 10:13:00
sen tybe i qita ma heret do kange atje te kultura edhe nuk o kah me merr gjumi /forum/images/smiles/icon_frown.gif

ti a fjete mire bile?

Genta_k
13.05.2006, 10:15:00
Hiq vallahi, po e lexoj nje liber te mire dhe s'po me del koh hiq per gjume.


Pse sa qenka ora tek ti?

LEDHATIMI
13.05.2006, 10:16:00
10:16 mengjes

cfare libre allahile dhe ku jetuake ti?

Genta_k
13.05.2006, 10:18:00
Nje roman ne gjuhen Gjermane: Wen die Götter Küssen. Jetoj ne Zvicer.

Po ti?

LEDHATIMI
13.05.2006, 10:21:00
dicka ne lidhje me puthje ... bash mire.. me siguri flitet edhe per mua aty apo jo?

une jam i shurdhanve. a e din ku gjenden?

Genta_k
13.05.2006, 10:22:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
LEDHATIMI afishoj me 2006-05-13 10:21 :
dicka ne lidhje me puthje ... bash mire.. me siguri flitet edhe per mua aty apo jo?

une jam i shurdhanve. a e din ku gjenden?
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

Ja tybe as ide nuk paskam per kete vend.


Qka ju pelqen me se shumti ne mengjes?

LEDHATIMI
13.05.2006, 10:25:00
gjilanin nese e din, deri aty mun me shku me autobus e pi atyshit i hyp magarit naper zheger per 2 ore mrrin te shurdhant. /forum/images/smiles/icon_wink.gif

Ne mengjes me se shumti me pelqen te vrapoj ne natyre.

po ty?

Desara
13.05.2006, 10:27:00
Te pij kaffe se pari deri sa te zgjohem mire nga gjumi e mandej te gjitha jane ne disponim....

Keni pire kaffe sod...?

LEDHATIMI
13.05.2006, 10:28:00
O jo ce jam tu i maru vec pak

a po prit pak kukull?

Desara
13.05.2006, 10:30:00
Po si jo patjeter...

Por a thua a do vonohesh shume...?

LEDHATIMI
13.05.2006, 10:32:00
Jo moj qe shko merre se bone menxi

Turke i bona se di a te pelqen se ty nuk te pyeta?

Desara
13.05.2006, 10:33:00
Patjeter se op edhe une veq e mora thanks...

Qfare je duke bere per mom a je ne msn..?????

LEDHATIMI
13.05.2006, 10:34:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
dreqnajka afishoj me 2006-05-13 10:33 :
Patjeter se op edhe une veq e mora thanks...

Qfare je duke bere per mom a je ne msn..?????
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

me kon me kon moj ne msn ci se kom anjo ne liste /forum/images/smiles/icon_frown.gif

a po ma nacet?

Desara
13.05.2006, 10:36:00
e perse bre shoku im sepse nuk hyn ne msn apo...


Po si miku im ben..!!!

LEDHATIMI
13.05.2006, 10:38:00
Jo msn hapur e kam po dicka tingulli i eshte tretur

si moj ncncncn si mendove ti?

latina_girly
13.05.2006, 13:36:00
valla nuk menova kurgjo, veq hina palidhje en forum e hajt /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif
a je ndisponim ?

Index
13.05.2006, 14:06:00
Po, edhe pse po me dhemb koka nga pak.

Pse, mos do me ma prish disponimin a !?

latina_girly
13.05.2006, 16:26:00
jo valla, ncuk, une a? jaaaa Zot mes e bon /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif
qfar planesh ke per fundjav?

gentelmeni
14.05.2006, 03:30:00
Me vizitu Elmin,Haven me femije edhe birin e Shapetes...


po Juve?

LEDHATIMI
14.05.2006, 07:00:00
Unė e kam nė plan me ja therrė kah Kosova kysmet e me vizitu disa dashamirė, pėr tė cilėt m`ka marrė malli.

Vec nuk po e di a do mbajė koha e mirė, he c`thua ti p.sh?

Index
16.05.2006, 14:59:00
Jo, meteorologet po thone se do t'bjen shi, ma mire mos shko hiq! /forum/images/smiles/icon_lol.gif

A keni siguru ombrelle?

latina_girly
16.05.2006, 15:00:00
po, se edhe te na ka bjen shi osht /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif
a ki sigurim te jetes (lebensversicherung) /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif ?

Index
16.05.2006, 15:01:00
JO, e kam lane ne SIGURINE e Zotit tim !

Pse a po frikohesh per jeten a?

gentelmeni
16.05.2006, 15:27:00
Jo fare nuk frikesohem...ndoshta Latina po ...

Nejse...

Qfar dite deshironi te vdisni?

latina_girly
16.05.2006, 15:28:00
tdillen, se osht dit pushimi e kom qef mu bashku sa me shum /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif
vazhdon pytja palidhje..

Casperi
16.05.2006, 16:31:00
A bon me vdek natüen se ma smut bohet /forum/images/smiles/icon_lol.gif


Cila kafshė ju pėlqen?

Index
16.05.2006, 16:33:00
Tigri.

E juve?

gentelmeni
16.05.2006, 17:35:00
Latina...

e juve?

imported_Angjelina
16.05.2006, 21:02:00
genti /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif ..koala

imported_Angjelina
16.05.2006, 21:02:00
pytja ....po harroj shummm


A harroni ju hiq?

gentelmeni
17.05.2006, 01:56:00
Qka pyete nime.....uha,po nime jo qfartit balo nuk harroje hiq.

Ti ja ke nise me harrue prejse ia ke nise me hanger buke si krejt njerzia...Allahile a me kallxoni drejt ju qikat,por edhe djemt se a jini pordh najhere n'byro?

Index
17.05.2006, 10:59:00
/forum/images/smiles/icon_lol.gif /forum/images/smiles/icon_lol.gif /forum/images/smiles/icon_lol.gif

Cka si kujtohet edhe ketij djali.
Pak kto pytje palidhje s'po korespondojne me emrin e tij /forum/images/smiles/icon_lol.gif, ani mo kur pi vet edhe qikat ktu /forum/images/smiles/icon_wink.gif, po nejse. /forum/images/smiles/icon_lol.gif

Pergjigja ime asht: JO, e per tjeret nuk di, let flasin ata/ato vet. /forum/images/smiles/icon_lol.gif

imported_Angjelina
17.05.2006, 11:21:00
/forum/images/smiles/icon_lol.gif NCUK


qysh e keni kohen?

Index
17.05.2006, 12:03:00
Me diell. /forum/images/smiles/icon_smile.gif
A po ju ngroh edhe juve dielli?

latina_girly
17.05.2006, 12:04:00
po qtu en dhom u knaqa tu rrezit /forum/images/smiles/icon_biggrin.gifsa don me nejt en forum qtash? /forum/images/smiles/icon_razz.gif

Index
17.05.2006, 12:07:00
Edhe pak, mbasi je ti ketu, se e pata nijet me shku ma heret. /forum/images/smiles/icon_wink.gif

latina_girly
17.05.2006, 12:08:00
e ku met pytja? /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

Index
17.05.2006, 12:13:00
/forum/images/smiles/icon_lol.gif
Ta lash ty. /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

E ti sa don me nejt ktu pra !?

imported_Angjelina
17.05.2006, 12:26:00
edhe 10 min se ka me shku me nje vend /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

Ku je tani?

Index
17.05.2006, 12:28:00
Para PC, por ika tash se u bo vone.
Tuuuuuungggg!

A po ik edhe ti a?

imported_Angjelina
17.05.2006, 12:28:00
tung Index ....jo une i kam edhe 9 min /forum/images/smiles/icon_lol.gif


Ku po shkon?

latina_girly
17.05.2006, 12:34:00
kerkun sha zete /forum/images/smiles/icon_razz.gif
a je ka shkon ti najkun a?

Une*
18.05.2006, 22:02:00
Sa eshte i gjate muri kinez?

P.S ne google nese nuk e dini /forum/images/smiles/icon_wink.gif

latina_girly
18.05.2006, 22:05:00
permi 6000 litra? /forum/images/smiles/icon_razz.gifa esht e sakt?

<font class=editedby>[ Ky afishim u ndryshua nga: latina_girly mė 2006-05-18 22:09 ]</font>

Une*
18.05.2006, 22:09:00
po e sakte keni fituar nje bilete per me ardhe me TRIO te muri kinez

Kur eshte ndertuar muri kinez /forum/images/smiles/icon_lol.gif

imported_Angjelina
18.05.2006, 22:11:00
motiiiiiii /forum/images/smiles/icon_lol.gif

imported_Angjelina
18.05.2006, 22:11:00
motiiiiiii /forum/images/smiles/icon_lol.gif

imported_Angjelina
18.05.2006, 22:12:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Angelina afishoj me 2006-05-18 22:11 :
motiiiiiii /forum/images/smiles/icon_lol.gif
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

hajd kallzo kur?

Une*
18.05.2006, 22:13:00
bravo keni dy bileta free of charge per ne Alaska /forum/images/smiles/icon_lol.gif

Kur ka fillu dhe mbaru "Moti" /forum/images/smiles/icon_lol.gif

Ben
18.05.2006, 22:14:00
A eshte edhe dikush tjeter ne Aeroport, duke prite aeroplanin?

milliondollarbaby
18.05.2006, 22:14:00
une joKush fiton ket vit ne "eurovicion song contest"?

<font class=editedby>[ Ky afishim u ndryshua nga: Qika_e_Mamit mė 2006-05-18 22:14 ]</font>

latina_girly
18.05.2006, 22:14:00
Brazili /forum/images/smiles/icon_biggrin.gifkush fiton ne WM?

Une*
18.05.2006, 22:15:00
Luiz Ejlli

E ti kush mendon qe kam me fitu

imported_Angjelina
18.05.2006, 22:17:00
ronaldino me trupin e ti /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

po ti?

milliondollarbaby
18.05.2006, 22:18:00
per qka e keni tash fjalen /forum/images/smiles/icon_rolleyes.gif per WM, per Eurovision apo per mashkuj? /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

Une*
18.05.2006, 22:19:00
as per meshkuj as per eurovision, por per WM

e ti per cka mendove?

<font class=editedby>[ Ky afishim u ndryshua nga: Une* mė 2006-05-18 22:21 ]</font>

imported_Angjelina
18.05.2006, 22:25:00
Per WM vallahi

ku po shkoni per pushim ket ver?

latina_girly
18.05.2006, 22:38:00
i kom komt cullak /forum/images/smiles/icon_wink.gif
qfar stili te veshjes ki?

latina_girly
18.05.2006, 22:42:00
jo mor qfarte /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif /forum/images/smiles/icon_razz.gif
ma shum i zajbati un, veq kajher kur sjom en ngjarje, kur tem njek fati /forum/images/smiles/icon_lol.gif /forum/images/smiles/icon_lol.gif /forum/images/smiles/icon_lol.gifpo ti?

Grasha_1
18.05.2006, 22:51:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
latina_girly afishoj me 2006-05-18 22:42 :
jo mor qfarte /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif /forum/images/smiles/icon_razz.gif
ma shum i zajbati un, veq kajher kur sjom en ngjarje, kur tem njek fati /forum/images/smiles/icon_lol.gif /forum/images/smiles/icon_lol.gif /forum/images/smiles/icon_lol.gifpo ti?
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

Une hala pa e qele gojen e di qka po don me thane

Marjeta
19.05.2006, 03:21:00
Jo ...Nuk eshte aq e leht te me mashtroj dikush !


C'fare keni planifikur per kete fund-jave !?

Index
19.05.2006, 16:11:00
Do ta vizitoj panairin e librit ne Prishtine!

A do te jeni edhe ju aty?

latina_girly
19.05.2006, 17:23:00
po, kysmet shpejt /forum/images/smiles/icon_razz.gifqka don me bo mas 10minutav?

Index
19.05.2006, 17:26:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
latina_girly afishoj me 2006-05-19 17:23 :
po, kysmet shpejt /forum/images/smiles/icon_razz.gifqka don me bo mas 10minutav?
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

Sot hapet, pas 5 diteve mbyllet. Sa shpejt do me ardh kysmet? /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

Po shkoj ushtar pas 10 minutave...
A do me dal mem percjelle? /forum/images/smiles/icon_lol.gif

latina_girly
19.05.2006, 17:27:00
po, me lot me sy e me keng ne zemer /forum/images/smiles/icon_razz.gif


sa dit i ka java? /forum/images/smiles/icon_razz.gif (pytje palidhje, veq munet me kon se nuk e din dikush /forum/images/smiles/icon_lol.gif )

milliondollarbaby
19.05.2006, 17:36:00
ehmm mdoket 7 /forum/images/smiles/icon_razz.gif


nqoft se ki pas najher lop, qysh e ka pas emrin? /forum/images/smiles/icon_lol.gif

<font class=editedby>[ Ky afishim u ndryshua nga: Qika_e_Mamit mė 2006-05-19 17:36 ]</font>

Index
19.05.2006, 17:36:00
Boll pytje palidhje, veq nuk e di. /forum/images/smiles/icon_lol.gif /forum/images/smiles/icon_lol.gif /forum/images/smiles/icon_lol.gif

Cila asht dita me e dashur per ju?
(Dhe mundesisht, me u pergjigj ne pytjen e Latines /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif )

Index
19.05.2006, 17:37:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Qika_e_Mamit afishoj me 2006-05-19 17:36 :

ehmm mdoket 7 /forum/images/smiles/icon_razz.gif


nqoft se ki pas najher lop, qysh e ka pas emrin? /forum/images/smiles/icon_lol.gif

&lt;font class=editedby>[ Ky afishim u ndryshua nga: Qika_e_Mamit mė 2006-05-19 17:36 ]&lt;/font>
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

Jo s'kom pas lope asnjehere...

milliondollarbaby
19.05.2006, 17:38:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Index afishoj me 2006-05-19 17:37 :
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Qika_e_Mamit afishoj me 2006-05-19 17:36 :

ehmm mdoket 7 /forum/images/smiles/icon_razz.gif


nqoft se ki pas najher lop, qysh e ka pas emrin? /forum/images/smiles/icon_lol.gif

&lt;font class=editedby>[ Ky afishim u ndryshua nga: Qika_e_Mamit mė 2006-05-19 17:36 ]&lt;/font>
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

Jo s'kom pas lope asnjehere...
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>


Po ndoshta ki pas najsen tjeter?

Index
19.05.2006, 17:39:00
Po, kam pase pula, maca, bubrreca, miza...
Veq shum jon kon, emrat s'ua mbaj mend. /forum/images/smiles/icon_lol.gif

milliondollarbaby
19.05.2006, 17:41:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Index afishoj me 2006-05-19 17:39 :
Po, kam pase pula, maca, bubrreca, miza...
Veq shum jon kon, emrat s'ua mbaj mend. /forum/images/smiles/icon_lol.gif
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>


aii sa keq, bash po me intereson qfar emra kan pas bubrrecat /forum/images/smiles/icon_lol.gifa ki mendu najher mos me hanger mishin?

Grejzi
19.05.2006, 17:43:00
Nuk mendoj budallakina /forum/images/smiles/icon_lol.gif

Pse dora i ka 5 gishta?

Index
19.05.2006, 17:45:00
Sepse nuk i ka gjashte.

Cka kishe bo sikur dora me pase 6 gishta?

milliondollarbaby
19.05.2006, 17:47:00
e kisha kput nja /forum/images/smiles/icon_biggrin.gife ti?

Grejzi
19.05.2006, 17:48:00
sepse i ka 5 dhe aq jane per me dite cili eshte i mesmi. Hajt Index-i provoje kqyre.

(sorry hej..hajgare)

Q_e_M ..edhe une e kisha kepute nje dhe ta kisha fale ty /forum/images/smiles/icon_lol.gif veq mos e keqperdor me i kru hundet me te /forum/images/smiles/icon_lol.gif<font class=editedby>[ Ky afishim u ndryshua nga: Grejzi mė 2006-05-19 17:50 ]</font>

Index
19.05.2006, 17:50:00
/forum/images/smiles/icon_lol.gif

Jo more s'ka dert. /forum/images/smiles/icon_wink.gif
S'bon pa hajgare. /forum/images/smiles/icon_lol.gif
Ky i mesmi koka ma i gjati. Hmmmm, tash e pashe. /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

Une me pase 6 gishta, kisha thon qysh s'i kom shtate.

A keni unaze ne dore?

milliondollarbaby
19.05.2006, 17:51:00
jo nuk kam


a po ma fal nja? /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

Index
19.05.2006, 17:52:00
Veq njo e kam.
Sit dush, po ta blej njo.

Cfare pe don?

milliondollarbaby
19.05.2006, 17:53:00
Nja te shtrrejt me diamant....


ok? /forum/images/smiles/icon_razz.gif

Index
19.05.2006, 17:55:00
S'osht problem, hera e pare qe t'ja msyj Parisit, kam me ta ble.

Shpresoj nuk te bahet vone?

Grejzi
19.05.2006, 17:57:00
Jo..kurr nuk eshte vone por edhe unazat nuk ipen veq hajt qashtu.

A ki naj shenj qe e mban me vete?

Index
19.05.2006, 17:58:00
Naj hajmali a?
Jo s'kam.
Veq teshave, kuptohet, e kam ni ore, ni unaze dhe rrypin. /forum/images/smiles/icon_lol.gif

A ke ti naj talisman a?

Grejzi
19.05.2006, 18:00:00
S"kisha me i thane as hajmali as talisman, por kam diēka.

Vazhdon kjo pyetje

latina_girly
19.05.2006, 18:06:00
edhe un kom diqka qe maj me veti kat shkoj /forum/images/smiles/icon_wink.gifvazhdon pytja interesante...

milliondollarbaby
19.05.2006, 18:33:00
une nuk kam kurgja, nuk besoj ne ato senevazhdon pyetja

gjithesia
19.05.2006, 18:38:00
kam gjuhen e cila vazhdimisht ben dhiker !!!

telismanet dhe hajmalit jan haram ( te ndaluara ) dhe jan nje nga shirqet (gabimet me te medha ) te cilat nuk i fal Allahu a.xh. !!!!

mes t' vazhdon hiq , qy ....

pytja po mendoj /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

milliondollarbaby
19.05.2006, 18:42:00
ani ku met pyetja jote? /forum/images/smiles/icon_razz.gif

gjithesia
19.05.2006, 18:47:00
pytja e qikes s' bobit , vazhdon /forum/images/smiles/icon_razz.gif

jo more t' bobit po t' momit /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

Mario*
19.05.2006, 18:59:00
A n'qesi marrina po besoni edhe JU a? /forum/images/smiles/icon_frown.gif

Casperi
19.05.2006, 21:33:00
O ty zoti tė gėzoft /forum/images/smiles/icon_wink.gif

Mua mė gėzon ēdo ditė qė e jetoj...


A po shkoni diku pėr festat e javės sė ardhshme?

latina_girly
19.05.2006, 21:36:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Casperi afishoj me 2006-05-19 21:33 :
O ty zoti tė gėzoft /forum/images/smiles/icon_wink.gif

Mua mė gėzon ēdo ditė qė e jetoj...


A po shkoni diku pėr festat e javės sė ardhshme?
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

hmmm, spo di qysh mu pergjigj...


qfar festash jon javen e ardhshme?? /forum/images/smiles/icon_smile.gif

Casperi
19.05.2006, 21:43:00
latina_girly afishoj me 2006-05-19 21:36 :


hmmm, spo di qysh mu pergjigj...


qfar festash jon javen e ardhshme?? /forum/images/smiles/icon_smile.gif
[/quote]

Unė nuk e di ku jeton ti cfare festa keni por nė Japoni ėshtė festa e pjepnave e ka pushim nja 1 javė...

Cfare stili muzikės ju pelqen?

imported_Angjelina
19.05.2006, 21:48:00
te ndryshem quer beet..


Kend e kishi qu JU te Grand prix Chanson de Eurovision /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

*ylli
19.05.2006, 22:46:00
Genta Ismajlin, me nje koreografi t'Re latine.

..te vazhdoj pyetja:

Kend e kishi qu JU te Grand prix Chanson de Eurovision /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif
<font class=editedby>[ Ky afishim u ndryshua nga: *ylli mė 2006-05-19 22:47 ]</font>

imported_Angjelina
19.05.2006, 22:49:00
mahmut Feratin /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

Ti?

arja2
19.05.2006, 22:55:00
ANGI /forum/images/smiles/icon_lol.gif me cilen kang kishe pas qef ..
me knu ...zgidhja njo

imported_Angjelina
19.05.2006, 22:57:00
qyre kjo qysh me shtin ngusht po nja qasi de qe i knon pe din ti ma /forum/images/smiles/icon_lol.gif upssss....


Qfar Ngjyre e preferon?

arja2
19.05.2006, 23:06:00
(te verdhe)

Desara
19.05.2006, 23:06:00
Te kuqe


a keni gjume per mom..?

arja2
19.05.2006, 23:07:00
cila veshje te pelqen ?

imported_Angjelina
19.05.2006, 23:10:00
Sa her mundesh me palu nje Flet???

arja2
19.05.2006, 23:18:00
/forum/images/smiles/icon_lol.gif angilushe ...sa te shkon renda renda /forum/images/smiles/icon_lol.gif

Herr
20.05.2006, 18:48:00
Qfar moshe keni?

Laloshe
20.05.2006, 18:50:00
dyshi me ka dal per pare!! hahahahaha

qfare po te nevoitet? /forum/images/smiles/icon_wink.gif

Herr
20.05.2006, 18:57:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Laloshe afishoj me 2006-05-20 18:50 :
dyshi me ka dal per pare!! hahahahaha

qfare po te nevoitet? /forum/images/smiles/icon_wink.gif
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

Thjesht nga kurreshtja. Edhe kjo pyetje ishte per krejt poqese nuk eshte msheftsi.

Agroni
20.05.2006, 23:25:00
...qenkan mbaruar pyetjet...! /forum/images/smiles/icon_smile.gif


A e keni zakon t'i rilexoni e-mail-at?

imported_Angjelina
21.05.2006, 14:01:00
Jo ...

Pse ju a?

Xuki
21.05.2006, 21:11:00
Nuk po mė qon kėrkush e-mail-a....se ka dhjet her nė ditė i kisha lexu! /forum/images/smiles/icon_frown.gifAllahile ka sa e-mail-a i pranon nė ditė?

23.05.2006, 15:45:00
nuk kam email hiq


kur jen rrahur se mrami here boksa
Bregu

Index
23.05.2006, 16:09:00
Kur jam kon i vogel, para shume viteve. /forum/images/smiles/icon_lol.gif

A kishit pas qef me kon bokser/e?

Liridona
23.05.2006, 16:14:00
Adelina Ismajli /forum/images/smiles/icon_wink.gif

vazhdon pytja.....

gjithesia
23.05.2006, 16:42:00
Liridona afishoj me 2006-05-23 16:14 :
Adelina Ismajli /forum/images/smiles/icon_wink.gif

vazhdon pytja.....

------------------------------------------

qikjo Liridona koka Leonora Jakupi , tyben po /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

ps. a ma shum e ke rreh ti ata me boxa a ajo ty , veq sinqerisht , a???

milliondollarbaby
23.05.2006, 17:17:00
sdi valla..une sjam kan ati /forum/images/smiles/icon_biggrin.gifqka te ban nervoz ma se shumti?

Index
23.05.2006, 17:17:00
Injoranca.

E ty?

milliondollarbaby
23.05.2006, 17:18:00
padrejtsija


vazhdon pyetja

Index
23.05.2006, 17:31:00
S'koka per mu, se une fola niher. /forum/images/smiles/icon_lol.gif

Vazhdon pra...

primavera
23.05.2006, 17:47:00
Njrezit qe genjejne dhe ato mosmirenjohes.


Cfare do t ju gezonte ne kete mbasdite apo mbremje?

Index
24.05.2006, 14:07:00
Ndoj lajm i mire per ndonje mik apo mike timen.

A keni edhe ju nxehte sikur une?

Borebardha
24.05.2006, 23:38:00
Une u merdhina.


Po ti a e ke hiq ftoht?

Desara
25.05.2006, 11:56:00
Te kunderten...


Qfare eshte koha aty ku jeton...!!!!!

milliondollarbaby
25.05.2006, 12:46:00
jo qitash nuk esht ftoft...
a ki qef mu rrit edhe pak? /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

juvel_mann
25.05.2006, 15:30:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Qika_e_Mamit afishoj me 2006-05-25 12:46 :

a ki qef mu rrit edhe pak? /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

ncuk.
Kur jom kan une i vogel, jom kane i urte, e jo si ti...
E a e din ti se pse je ti e vacerr? Ti je e vacerr se kur ishe kan e vogel, ishe kane shume zavrake edhe krejt t'shpijes, bile bile edhe kusherite e krejt mahalla, kur ke bo naj sherr t'kishin pas mshu n'krye edhe s't'kan lan mu rrite /forum/images/smiles/icon_lol.gif /forum/images/smiles/icon_lol.gif /forum/images/smiles/icon_lol.gif (hajgare)


Cili eshte hapi yt paraprak?
jeto dhe lejo te jetohet

<font class=editedby>[ Ky afishim u ndryshua nga: juvel_mann mė 2006-05-25 15:32 ]</font>

hatiqja
26.05.2006, 13:02:00
Pershendetje
Ketu ne gjermani po me vjen her nxet e her ftofje.
Qka mendoni per vajzat llapjane?

Grasha_1
26.05.2006, 15:17:00
Te mira jan llapjankat


Qka mendoni ju per djemt e Gollakut (Gallap po i thojshin tash)

<font class=editedby>[ Ky afishim u ndryshua nga: Grasha_1 mė 2006-05-26 15:18 ]</font>

26.05.2006, 19:30:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
hatiqja afishoj me 2006-05-26 13:02 :
Pershendetje
Ketu ne gjermani po me vjen her nxet e her ftofje.
Qka mendoni per vajzat llapjane?
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>
jo si jam vet llapijan po llapijankat po edhe tjarat nga kosova e kane karakterin e forte.


a mashkujt apo femrat te na e kane karakterin ma te forte?
Bregu

hatiqja
27.05.2006, 11:17:00
Un mendoj se femrat kan karakter me te fort.
per djemt e gollakut te mir mendoj qe jan .


Qka mendoni per vajzat bionde apo zeshkanet jan te bukura,si mendoni ju?

Index
27.05.2006, 14:33:00
S'kam nevoje, nuk hy ne chat asnjehere. /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

A ktu ma mire a ne chat?

Tifozi
27.05.2006, 16:28:00
-kam harrue kur kam hy ne chat

ej njerze a e dini sa e ka kodin e ri postare Prishtina

edhe a duhet ende me i derguar letrat ne Ks

me Kosovo Unmik via Zürich???


apo si i dergoni nese ka dergue kush???


selam

hatiqja
28.05.2006, 15:25:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Drejtuesi afishoj me 2006-05-27 11:52 :
a bre hatixhe pyetje e veshtire me tu pergjegj. po pergjegjem keshtu; ku rafsha mos u vrafsha, si ne bionde poashtu edhe ne zeshkejka....

ps; a e rregollove hyrjen ne chat
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

A pergjigjjen e mir e the ku rafsha mos u vrafsha.
Jo nuk e rregullova edhe ketu mir.qka mendoni pergjithsi per pejen,?

latina_girly
28.05.2006, 15:28:00
qytet i mir, veq banort i ka menemdhaj /forum/images/smiles/icon_razz.gif (dajt i kom pejon /forum/images/smiles/icon_wink.gif )


qka menoni per gjakoven /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif ?

Skifteri
28.05.2006, 20:20:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
latina_girly afishoj me 2006-05-28 15:28 :


qka menoni per gjakoven /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif ?
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>
/forum/images/smiles/icon_lol.gif /forum/images/smiles/icon_lol.gif /forum/images/smiles/icon_lol.gif /forum/images/smiles/icon_lol.gif /forum/images/smiles/icon_lol.gif /forum/images/smiles/icon_lol.gif /forum/images/smiles/icon_lol.gif /forum/images/smiles/icon_lol.gif /forum/images/smiles/icon_lol.gif /forum/images/smiles/icon_lol.gif /forum/images/smiles/icon_lol.gif /forum/images/smiles/icon_lol.gifPyetja vazhdon,... /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif /forum/images/smiles/icon_lol.gif

imported_Angjelina
28.05.2006, 20:21:00
Skam qen kurr /forum/images/smiles/icon_frown.gif amo do te shkoj njeher me vizitu Latinen edhe Marion /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif


A e din ti pse Skifteri po kesh me ket pytje?

Index
30.05.2006, 12:52:00
Jo, s'pe di vallahi.

A po m'kallxon ti?

Borebardha
30.05.2006, 23:14:00
Me dite po, po spo di se!!!!


Ti qe po lexon tani, a po e dine se per qka eshte fjala?

31.05.2006, 19:29:00
o keshe se i kane qillue femrat e gjakoves virigjinesha


a ma mire me kane i dishem a me pase fantazi?
Bregu

31.05.2006, 19:30:00
qka dreqin u ba more

Xuki
31.05.2006, 19:30:00
Vallahi bre Bregu, nganjėher ma mirė me kanė budallė.....ki ma pak punė!!


vazhdon pyetja e Bregut

latina_girly
01.06.2006, 14:08:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Bregu11 afishoj me 2006-05-31 19:29 :
o keshe se i kane qillue femrat e gjakoves virigjinesha


a ma mire me kane i dishem a me pase fantazi?
Bregu
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

dyjat jon mir, veq ma mir mu kon i dishem /forum/images/smiles/icon_razz.gif e fantazija mdoket diqysh mirboll, veq ma me rondsi osht dija /forum/images/smiles/icon_smile.gifa ti kona specat e kosoves?

<font class=editedby>[ Ky afishim u ndryshua nga: latina_girly mė 2006-06-01 14:09 ]</font>

Grasha_1
01.06.2006, 14:46:00
Somborkat.....pak si te djeges,110 fije i kam mbjell ne bashqe,doku Latina kur te bahen.

A jan me te shijshme pemet e perimet e Kosoves apo te ketuhit

Borebardha
01.06.2006, 14:48:00
At qe piqen nga natyra ngadaldal, ska rendesi se ku!
Mos te ka marr malli per Kosove?

Index
01.06.2006, 14:51:00
M'ka marre, edhe pse para 10 dite isha atje!

vazhdon pyetja...

Grasha_1
01.06.2006, 15:05:00
Mue me ka marre shume malli, se gati ni vit nuk jam kane.

Pyetja vazhdon

hatiqja
01.06.2006, 15:05:00
Me ka mar malli shum per kosovenKur eshte kan hera e fundit qe je kan kosov?

Abetare
01.06.2006, 17:12:00
Nė Gushtin e vitit tė kaluar /forum/images/smiles/icon_frown.gif


&lt;&lt;&lt;Vazhdon>>>

latina_girly
01.06.2006, 19:57:00
veres, vitin e kalum /forum/images/smiles/icon_frown.gif


vazhdon pytja

juvel_mann
05.06.2006, 12:01:00
Une isha ne Mars te ketij viti dhe qendrova diku 10 dite (nderpreva pushimin)Ne cilat vise shqiptare (ne cilin vend) do te kishit paramenduar veten te kaloni pleqerine dhe pse?

jeto dhe lejo te jetohet

latina_girly
05.06.2006, 16:44:00
en gjakov (aty ku kom lind) ose en prishtin. pse? sepse em pelqen gjakova dhe prishtina (dvetne grejzin /forum/images/smiles/icon_lol.gif )...

vazhdon pytja...

gentelmeni
06.06.2006, 01:07:00
Ne Drenice dua te vdes.Aty kam lindur dhe jam rritur dhe nuk e nderroje edhe me as Parajsen...

vazhdon...

Tifozi
06.06.2006, 08:13:00
-Normal ne Vedlindjen time dua ta kaloj pleqerin atje ne rrafshin e bukur te Kosoves ku Civilizimi dhe Qytetrim njerezore ka rrenjet e thella...-Cili do te ishte amaneti i Fundit per njerzit qe do ti leje pas???

gentelmeni
06.06.2006, 09:46:00
Gruja mos me mu shetit naper internet


vazhdon...

latina_girly
06.06.2006, 13:05:00
leni bre amanetet phaaaaa, qaq fell kini ra a? ncncncnc, mos menoni vetem per amanete e pleqni, qyre iher... un niher per niher skom amanet, nashta kur tem vjen shpirti te fyti, em bjen nmen najnjo /forum/images/smiles/icon_lol.gifpytja: cili film deri tash tka lon mas shumti pershtypje dhe pse?

Herr
06.06.2006, 21:04:00
Din te me tregoj dikush se pse po zgjaten(po prishen)faqet kur po shkruaj! E provova tek humori me rregulluar por kot!

Borebardha
06.06.2006, 23:46:00
Hiq, haber skam.
A te kalon nje dite, pa hy ne forum?

Xuki
06.06.2006, 23:48:00
Po mori...qysh nuk kalon!


ēka je kah mendon nė kėt moment?

Borebardha
06.06.2006, 23:55:00
Qfare kohe eshte neser, se s“kam kqyre TV .


A e dine qfare kohe eshte neser?

Xuki
07.06.2006, 08:13:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Borebardha afishoj me 2006-06-06 23:55 :
Qfare kohe eshte neser, se s“kam kqyre TV .


A e dine qfare kohe eshte neser?
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>


Koha supeeer! Mė falė qė nuk mujta me tė tregu ma heret!!

ēka ki me ba sot?

Laloshe
07.06.2006, 11:20:00
Sot kurgjo hiq nuk kam me ba! Veq me shetit me M-tresh!

Sa or ke fjet?

Xuki
07.06.2006, 12:56:00
Laloshja martohet me njė Shipi nga zvicėrra i cili ka njė M-Tresh tė tipit ma tė ri!


Vazhdon pyetja e Hanės!

latina_girly
07.06.2006, 13:30:00
Njoni shkon per te bler nje bilet,por ai i porosit dy bileta,pse dy e pyet ai qe punon aty,por nese me humb njera e kam tjetren ja kthen ky! nese te humbin qe te dyjat qka do te besh?,nuk ka problem e kam karten mujore!!

/forum/images/smiles/icon_lol.gif /forum/images/smiles/icon_lol.gif /forum/images/smiles/icon_lol.gif voll bedeppt /forum/images/smiles/icon_lol.gif


pytja radhes: kon e kishe propozu per aktoren mat miren kosovare?

Fantastiku
07.06.2006, 23:54:00
Leze Qenen ndonjė tjeter nuk po mė bie spontanisht nė mend.

Kush ka me fitu kampionatin botror te futbollit

prishtinasi-pp
07.06.2006, 23:54:00
Italija apo Anglija

Marjeta
08.06.2006, 14:31:00
Sdo e vecoja asnjeren ...sepse te dyja shtetet me pelqejne !Cili nga keto dy shtete e ka popullsine me te madhe !?

milliondollarbaby
08.06.2006, 15:48:00
une isha ba afro-amerikane (dmth kisha desht mu kan e zez - seriozisht)...veq sa me provu njeher! /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif


e ti? e t'lutna mos thuj tash shqiptar/e /forum/images/smiles/icon_rolleyes.gif /forum/images/smiles/icon_razz.gif

latina_girly
08.06.2006, 16:45:00
jo, un kisha pas qef mu kon italiane per ni dit e me msu italishten vrap e vrap dhe tani mu bo apet gjakovare. eh italishten kisha pas qef me msu veq per mi zezat shqiptart pak /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif /forum/images/smiles/icon_razz.gif

harrova pytjen, e ti? cilin nacjonalitet ki qef me pas vetem per ni dit?

<font class=editedby>[ Ky afishim u ndryshua nga: latina_girly mė 2006-06-08 16:45 ]</font>

Borebardha
08.06.2006, 22:52:00
Amerikane, ( kur kem qene ne moshe te adoleshences une me shoqen time gjithmon mendonim si do te ishte sikur te na kishte lindur ndonje aktore e Holliwoodit, e mendojshim )E ti i radhes cila do te ishte deshira e juaj e fundit?

Herr
08.06.2006, 23:35:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Borebardha afishoj me 2006-06-08 22:52 :
Amerikane, ( kur kem qene ne moshe te adoleshences une me shoqen time gjithmon mendonim si do te ishte sikur te na kishte lindur ndonje aktore e Holliwoodit, e mendojshim )E ti i radhes cila do te ishte deshira e juaj e fundit?
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>


Deshira ime e momentit do ishte,e me te takuar ty. Edhe nuk di pse,veq mu ka tek qashtu /forum/images/smiles/icon_lol.gif Edhe pa sherr e kisha.

prishtinasi-pp
08.06.2006, 23:37:00
Jo per ni dit po pergjithe


Kosovar apo Shqiptar

Marjeta
10.06.2006, 16:52:00
Kosova dhe Shqiperia njejt jane ...prandaj s'do e vecoja asnjeren !Ku do i kaloni pushimet verore ?

Xuki
10.06.2006, 16:52:00
Ice Tea


A po kshyrni hiq futboll?

*ylli
11.06.2006, 02:57:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
A po kshyrni hiq futboll?
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

Jo aspak tybe, 1:1 qe e barazuen Costa Rica me Gjermanine e pash rsatesisht ne REAL (dyqan i sortimentit te gjer).
Sot mbasdite e zura Angline me Elfenbeinküste nja 10 min.

..neser e kam Formula 1 ne program.. edhepse po me dhemb se mu ne mesdite, ku eshte moti me i mire.

A po ju rrin mend n'vend kur po merr moti qeshtu me djell ?

Tifozi
11.06.2006, 10:58:00
-Qy mete po flutrurojne ka po dojne ani runba Zote kur po kalone dicka e forte dhe e lakuriqizuar hmmm

le te vazhdoj pyetja

Selam

gentelmeni
12.06.2006, 12:16:00
Valla more Ylli,ka marre vape e madhe saqe edhe vada po shkon per vije t'b....

Neve edhe Perendija e ka veshtire te na kuptoj;
Kur esdhte ftohte -kerkojme diellin
Kur bene vape-kerkojme mrazin
Sa e keni temperaturen momentale aty ku jeni?

milliondollarbaby
12.06.2006, 12:48:00
mdoket 25°a po knaqesh kur i sheh tash qika me fustan mini? /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

Xuki
12.06.2006, 12:52:00
Vallah boll po knaqna! /forum/images/smiles/icon_smile.gif A ni ēka mė pėlqejn ato mo miniq dhe patika! phaaaaaa.....shkrihna krejt!!


A ke hangėr bukė hala?

milliondollarbaby
12.06.2006, 12:53:00
po kam hangere ti a po ju tregon femnave pak ma shum prej trupit tan? /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

Xuki
12.06.2006, 12:54:00
Jo se tani hi n'gjynah me to! Mos po lakmojn shumė!!


E ēka ke hangėr?

milliondollarbaby
12.06.2006, 12:57:00
kam hanger buk pogaqe (ish kan hala e nxeht met knaq..) me djath. edhe tamel kam pi /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif


e ti?

Xuki
12.06.2006, 12:59:00
Unė kurgjo vallah, nuk po ka kush me gatu pėr mu......djalė beqar ma!


Qiki....a ma ke lanė pak qasi buke, se ujt pėr goje po mė shkon?

milliondollarbaby
12.06.2006, 13:04:00
po...neser e ki n'briefkasten /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif


ehh sdi valla as une qka je tu prit kaq gat...kqyr njeher sa je dobsu, se ki mbet pa hanger. /forum/images/smiles/icon_razz.gifqysh e ki adresen? (per buk e kam)

Xuki
12.06.2006, 13:06:00
A-Post
Xuki
Postfach
4000 Basel


Nuk ta harroj kurrė.....

Qysh ke adresa jote pėr me ti qu do Basler Läckerli?

milliondollarbaby
12.06.2006, 13:10:00
Qika e Mamit, Mami &amp; Co
Postfach 1234
6000 Mamihausena merzitesh met lan tash...se kam me shku apet ne pun? /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

Xuki
12.06.2006, 13:11:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Qika_e_Mamit afishoj me 2006-06-12 13:10 :

Qika e Mamit, Mami &amp; Co
Postfach 1234
6000 Mamihausena merzitesh met lan tash...se kam me shku apet ne pun? /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>


Mėrzitem, por nuk kam ēka me ba! Hajt shko puno pak, se edhe unė du me vazhdu punėn!

Kalo mirė e mos u lodh!Kush e ka tė lirė sot?

latina_girly
12.06.2006, 13:19:00
une /forum/images/smiles/icon_wink.gif


kush ka me punu sod? /forum/images/smiles/icon_lol.gif

milliondollarbaby
12.06.2006, 13:33:00
une...u knaqa krejt /forum/images/smiles/icon_razz.gifkush ka qef me punu sot?

latina_girly
12.06.2006, 13:34:00
prite zooooot /forum/images/smiles/icon_lol.gifti qe shkrun mas meje qtash: kallxo drejt, a je menemadh/e?

milliondollarbaby
12.06.2006, 13:35:00
une mendoj se nuk jam...e ti qka mendon...a jam une menemadhe? (thuj jo se t'mys) /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

latina_girly
12.06.2006, 13:40:00
jaaaa, zot mos e bon /forum/images/smiles/icon_lol.gif

nei, pernima nuk je, mes ta nin ty, care tkom ty /forum/images/smiles/icon_wink.gif mpuqqqq


e une a jom menemadhe, sha menon ti?

milliondollarbaby
12.06.2006, 13:48:00
ti a? hmm prit te mendoj pak...kajher...jo bre jo nuk je /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif
a tutesh prej qenit?

latina_girly
12.06.2006, 13:52:00
qy a tutna prej qenit, nuk tutna jo, veq trishtona per bes. shum i kom merzi. bile kesh ni dit me ni shitore dhe e kish pas ni plak ni qen tvoooogel dhe aj mu sillka rreth komve, e un me pantolla tshkurt, komt cullak, qka e kom merzi mem prek dikush komve, dhe aj qeni tu mi lipi komt, kuku kur e pava qenin, ta kom permledh shkelm per bes, thom njo 2 metra fluturoj qeni /forum/images/smiles/icon_lol.gif ajo plaka ja nisi mem prediku, e un i thash: vet i ki fejet, pse e merr qenin en shitore se osht e ndalune /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif


ti aj don macat?

milliondollarbaby
12.06.2006, 13:56:00
hmm i du deri dikun /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif dmth nuk kisha majt kurr mac ne banes. sepse 1. i vjen era e 2. krejt venin e ban me kime!


a ka jetu najher me ty ni gjalles qe s'esht kan njeri? dmth mac, qen, leper apo najsen tjeter /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

latina_girly
12.06.2006, 13:59:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Qika_e_Mamit afishoj me 2006-06-12 13:56 :

hmm i du deri dikun /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif dmth nuk kisha majt kurr mac ne banes. sepse 1. i vjen era e 2. krejt venin e ban me kime!


a ka jetu najher me ty ni gjalles qe s'esht kan njeri? dmth mac, qen, leper apo najsen tjeter /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

po, ni bubrrec. prom e myta bile se kish pas hi prej ballkonit en dhom teme, te shtrati, i giiiiiiiiiiit.

per nryshe jo, ktu en CH jo. e nKS e kemi ni mac shtepijake edhe ni zagar... per qata e pres iri me shku en KS /forum/images/smiles/icon_lol.gif


ma shum e don me pas ni kafsh shtepijake apo ni fmi?

milliondollarbaby
12.06.2006, 14:03:00
fmi moj....a t'kallxove se nuk du me pas mac n'shpi...koft larg /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif


tash nje pyetje serioze:


a kishe mujt mu dashuru me ni person qe esht ne karroc (rollstuhl)?