PDA

Braktis arkiven dhe shih kėtė faqe nė dizajn standard : Djemėt Pyesin-Vajzat Pėrgjigjen!!


faqet : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27

Frymori_
17.09.2010, 23:45:44
nese kom po shoqerise i jap hua, e familjareve pa kthim e kane!


A po mi gjan edhe mua do bre ? :D
A keni dhuru ndonjehere Gjak.

TeutaA
17.09.2010, 23:45:51
A ju jepni pare borgj nese ju kerkojn ? Shoqeris kuptohet dhe te afermeve.

rrall ndodh po ju jap me se shumti ndodh nese cash si qellon dikun ne ndonje hymje te clubeve :)

sunrise
17.09.2010, 23:47:34
A po mi gjan edhe mua do bre ? :D
A keni dhuru ndonjehere Gjak.


po ty ste kom en grup te shoeqise :D


jo kurr...se di skom provu kurr me kqyr a jom e afte per kete bile :D

Frymori_
17.09.2010, 23:48:44
po ty ste kom en grup te shoeqise :D


jo kurr...se di skom provu kurr me kqyr a jom e afte per kete bile :D


Qysh more nuk me ke ne gurp te shoqerise, a pritet bilem ndonjehere !? :DKur keni qen ne Kino per here te fundit edhe qfar zhanri te filmit keni pare :)

LOLO
18.09.2010, 12:28:14
Kur keni qen ne Kino per here te fundit edhe qfar zhanri te filmit keni pare :)

Para 2 jave isha e kam shhiku The Street 3 :)

Proverbi
20.09.2010, 15:13:37
Sa ka qene/eshte lidhja jote me e gjate qe ke/pas ne dashuri me nje hut?

Apokalypse
20.09.2010, 15:17:31
Martesa - gati tre vite, perpara s' llogariten se veq afera...

vazhdon

Proverbi
20.09.2010, 15:21:16
Sa pare/pale jeans-a i ki?

sunrise
20.09.2010, 15:29:04
Sa pare/pale jeans-a i ki?

5-6 sop e di sakt....nuk me bie me i vesh shpesh :(

LOLO
20.09.2010, 15:37:12
Sa ka qene/eshte lidhja jote me e gjate qe ke/pas ne dashuri?

6 vite!

Sa pare/pale jeans-a i ki?

permi 10 par po :o

JaGuArJa
20.09.2010, 16:48:18
Sa pare/pale jeans-a i ki?

njo 10 par

qendra
20.09.2010, 16:54:30
sa par qerapa i keni (unihop)

JaGuArJa
20.09.2010, 16:57:19
i urrej qerapat, sidomos kur i laj qe duhet mi bashku me shoqen e vet..burri perdor shum qerapa ..nervat mi shkatrrojn, se di shum par..

sunrise
20.09.2010, 19:12:00
sa par qerapa i keni (unihop)

ide nuk kom vec mbi 50pale duhet me kon garant.

TeutaA
20.09.2010, 19:14:41
ide nuk kom vec mbi 50pale duhet me kon garant.

hahaha po gjuj moj 45 pare se ju ka ik vegza :)

sunrise
20.09.2010, 19:21:48
hahaha po gjuj moj 45 pare se ju ka ik vegza :)

ahahaha...jo valla ato si mbaj kurr se shume em pengojne ....po se di shume blej edhe nje pale ne minimum gjithe i mbaj en sirtar ne pune ...une i perdori shume qato ;)

Xuki
20.09.2010, 23:18:19
ēka kishe pase qejf me ndodhė nė kėtė moment?

sunrise
20.09.2010, 23:22:04
ēka kishe pase qejf me ndodhė nė kėtė moment?

spo di tybe...ose ma mire me thon s`eshte per masen ketu me kuptu :D

Xuki
20.09.2010, 23:24:22
spo di tybe...ose ma mire me thon s`eshte per masen ketu me kuptu :D

hajt kallxom n'vesh pra! :D

sunrise
20.09.2010, 23:27:56
hajt kallxom n'vesh pra! :D

hahahhahhaa....jaaa hic se spo rrin urte :D

Grejzi
20.09.2010, 23:29:47
A e ki ndermend me i kallxu a jo? :D

Xuki
20.09.2010, 23:30:52
hahahhahhaa....jaaa hic se spo rrin urte :Dma tė urtė se unė as n'hanė me dalė nuk gjanė :D

sunrise
20.09.2010, 23:51:15
ma tė urtė se unė as n'hanė me dalė nuk gjanė :D

hahahhahhaha.....po po :D

Proverbi
20.09.2010, 23:57:47
Pse kur ka loje futbolli shembull, dhe nese nje lojtar shenon goll te tjeret ju flugen pas dhe e perqafojne, kjo i gezon femrat, po nese ndodh nje jeten reale, me nga nje mashkull mas tjetrit dhe me perqafy kjo nuk ju duket ok, duket si gay?

p.s. se di a e thash edhe pergjigjjen a jo? hahaha

Apokalypse
21.09.2010, 09:10:52
s' je tu pase lidhje jo...

gay duket kur ata meshkuj jane gay edhe me gjeste, por kur nje grup meshkuj te forte, futbollista me trupa t' zhvilluar nga gezimi bejne ashtu, falem a..veryy veryy sexy :D


vazhdon

Proverbi
21.09.2010, 11:47:19
Autorja/Shkrimtarja e novelave te Harry Potterit, kush eshte?

JaGuArJa
21.09.2010, 11:49:27
nuk e kam lexu herry poterin..

Proverbi
21.09.2010, 11:54:08
nuk e kam lexu herry poterin..

Kush eshte Editor/e ekzekutim per revisten Kosovarja atehere, dhe ne cilen faqe gjendet Amori atehere? :D

Yllėza*
21.09.2010, 11:56:46
Amori?! Kosovarja... une per te dyjat paguj veq e veq, kurre nuk e kum dite qe eshte nje reviste :D?

Proverbi
21.09.2010, 11:58:48
Amori?! Kosovarja... une per te dyjat paguj veq e veq, kurre nuk e kum dite qe eshte nje reviste :D?

Vete burrin tend pra se ēka eshte, se ai e lexon kur te shkon ne wc? ;)

p.s. mos fol qe e kallxova vendin ku ai e zhvillon imagjinaten nga revista/t :D

JaGuArJa
21.09.2010, 12:08:05
as une valla nuk lexoj ksi revista

Proverbi
21.09.2010, 12:11:46
Kush e fitoj kupen e botes ne futboll ne Vitin 2006?

JaGuArJa
21.09.2010, 12:14:09
Kosova :D po kush?

thellenza-II
21.09.2010, 17:16:58
Kush e fitoj kupen e botes ne futboll ne Vitin 2006?
Italia kunder Frances.. por rezultatin nuk e di.

Jetmiri
21.09.2010, 22:41:35
Nese kishe pas ofert me zgjedh, se cilen prej ministrie me udheheq,
cilen e kishe zgjedh.

TeutaA
21.09.2010, 23:39:55
Nese kishe pas ofert me zgjedh, se cilen prej ministrie me udheheq,
cilen e kishe zgjedh.

mirqenies sociale :)

Belagjia
21.09.2010, 23:58:26
mirqenies sociale :)
sa ju kishe ba ndihmen sociale,- penzionerve?!

TeutaA
22.09.2010, 00:03:07
sa ju kishe ba ndihmen sociale,- penzionerve?!

varet prej mesatares se rrogave :)

Belagjia
22.09.2010, 00:37:42
varet prej mesatares se rrogave :)
e mesatarja e rrogave nga kush mvaret? e di vec po te veti ;) ...(mvaret sa vjedhet bugjeti,nga behgjeti,ahmeti,fatmiri,demiri,hashimi,jakupi,.... ....apo :D )

sunrise
22.09.2010, 14:25:28
Nese kishe pas ofert me zgjedh, se cilen prej ministrie me udheheq,
cilen e kishe zgjedh.

isha bo minister per administrate publike- krejt punetort i kisha fut en test edhe i kish ra shumicen me e largu....edhe me mbush me njerez qe ja dijne vleren punes vlla!

Yllėza*
22.09.2010, 17:10:58
Nese kishe pas ofert me zgjedh, se cilen prej ministrie me udheheq,
cilen e kishe zgjedh.


Ncuk, nuk du hiq ma pak se kryeminister (a jom prej Drenice a jo :p)?!

LOLO
22.09.2010, 18:58:12
Astenjonen e kom kryt rehat, sum rrok lemza kurr, se sum shan kush :D

qendra
24.09.2010, 00:08:39
Astenjonen e kom kryt rehat, sum rrok lemza kurr, se sum shan kush :D

A dadushe po mire e dij un kom e kam dadushe he mos metsha pa ty shum te respektoj dhe te dua si un ashtu edhe shaci ka respekt per ty.

LOLO
24.09.2010, 17:06:04
A dadushe po mire e dij un kom e kam dadushe he mos metsha pa ty shum te respektoj dhe te dua si un ashtu edhe shaci ka respekt per ty.

flm nga ti dhe schatzi yt, inshAll-llah do zoti e do pim kafe sebashku :)

thellenza-II
25.09.2010, 12:34:58
Nese kishe pas ofert me zgjedh, se cilen prej ministrie me udheheq,
cilen e kishe zgjedh.
Edhe pse edhe me e pase ndonje oferte nga ministria, me pare kisha me e refuzu, sinqerisht po, por nese kurqysh nuk ish bo vetem se me zgjedhe patjeter, kisha me e zgjedhe ate per drejtesine dhe ligjin.

JaGuArJa
26.09.2010, 00:52:01
edhe un ministrine e drejtésis/ligjit, jav kisha bo nje ligj te fort qe sjav kish mar mendja ;)

- vazhdon

TeutaA
28.09.2010, 18:55:55
me sa birra pijavni ?

hahaha djemve ja u vjedha qet pyetje

qendra
28.09.2010, 19:11:35
me sa birra pijavni ?

hahaha djemve ja u vjedha qet pyetje

me 6 e per at veq 5 i pije


po ju vajzat me sa gota ver pijavni?

LOLO
28.09.2010, 20:58:13
po ju vajzat me sa gota ver pijavni?

Mvvaret nga disponimi dhe shoqeria! :)

sunrise
28.09.2010, 21:43:33
me sa birra pijavni ?kurr nuk e kom provu!

mentor-de
01.10.2010, 09:56:51
isha bo minister per administrate publike- krejt punetort i kisha fut en test edhe i kish ra shumicen me e largu....edhe me mbush me njerez qe ja dijne vleren punes vlla!


po shuj allahile cka po t“vyn mu bo ministeresh.....se boll punen e mire e ki qy :p ....

JaGuArJa
03.10.2010, 00:15:35
moti para nje kohe, me kan pijav 5 birra te Pejes :D veq perpara jan kon mat forta, tash nuk jan mo si perpara heheh...

- vazhdon

mentor-de
03.10.2010, 01:40:41
a me keq/mire eshte me te tradhtu dashnori juaj me nje vajz apo me nje mashkull ???

JaGuArJa
06.10.2010, 10:37:00
oo nuk guxon hiq mem tradhtu, se plumi n'ball e pret hoonde, ska falje aty qyy..a mashkull a femer njejt o, para qe martohet duhet me dit ciles an i takon, e masanej asgje nuk falet :p ska mi ndrru ndjenjat si kta te hujt, ja um don ja sum don..e nese sum don, kallxo njeri..secili rruges dhe shnosh..e mem tradhtu valla mas shpine, ka me pagu shtrejt !!

LOLO
07.10.2010, 07:06:52
Ma mire mu kish dok mem trathtu me mashkull.. Se sish dasht me vet veten: " Cka ka ajo cka skom une?" :D E kshtu kisha thon: "E kum dit se je peder!!" :D

Litta
07.10.2010, 11:42:59
a me keq/mire eshte me te tradhtu dashnori juaj me nje vajz apo me nje mashkull ???


tradhti osht tradhti, s'ka lidhje a me mashkull a me femen apo me naj kafsh ... qy ...

thellenza-II
09.10.2010, 11:33:40
a me keq/mire eshte me te tradhtu dashnori juaj me nje vajz apo me nje mashkull ???
me keq me nje vajzė.. me m'tradhtu me nje mashkull kurr nuk kisha mujt me i besu se me ka tradhetu:D (büüüeeee, der Gedanke daran, eckelerregend).

Xuki
12.10.2010, 08:31:00
a ke pi najher kumshtė? hahhaa

LOLO
12.10.2010, 08:32:28
Po kam pi.. pse mos pot dokna qytetare qy :D

Xuki
12.10.2010, 08:37:02
Po kam pi.. pse mos pot dokna qytetare qy :D


Po nuk tė veta ty bre :p


A din me "nxanė" (marue) djath shpije? :D

LOLO
12.10.2010, 08:39:30
Jo nuk di :(

Apokalypse
12.10.2010, 08:39:43
jo edhe hala abstrakt m' doket ajo mjeshtri, te cilen e cmoj..


sa ke dijeni per bujqesi?

LOLO
12.10.2010, 08:41:01
hic :(

ti?

Apokalypse
12.10.2010, 08:42:43
ncuk..edhe landen e biologjise se kam dasht :D

me cka mirret kompanija ku ti punon?

LOLO
12.10.2010, 08:43:58
Me sigurime!

Po e jotja?

Xuki
12.10.2010, 08:55:22
Pse ju doket vetja nganjėher qė jeni burra? :D :p

JaGuArJa
12.10.2010, 10:26:33
ey mos na nenqmo! Jo burra, po ma burr se burra jem me dasht :p qyy

LOLO
12.10.2010, 10:35:01
ey mos na nenqmo! Jo burra, po ma burr se burra jem me dasht :p qyy

Tregoj bre :D tufja ni box per mu se mu pom vjen keq :D

JaGuArJa
12.10.2010, 11:16:28
Tregoj bre :D tufja ni box per mu se mu pom vjen keq :D

hoonde, lem mu, se hiq s'pritoj qyy..don- tap :D ska shum diskutim aty heheheh ;)

Kaqa_ch
12.10.2010, 11:19:30
Pse ju doket vetja nganjėher qė jeni burra? :D :p

ma burra se ju burrat e sodit jem :)

LOLO
12.10.2010, 11:21:56
hoonde, lem mu, se hiq s'pritoj qyy..don- tap :D ska shum diskutim aty heheheh ;)

e qashtu se ti ma knaq zemren tybe hahah kusssss

sunrise
12.10.2010, 14:40:50
Pse ju doket vetja nganjėher qė jeni burra? :D :p

Pse me mu dukt vetja si burre seee....ne cfare aspekti!....nejse se kuptova pyetjen!

Xuki
13.10.2010, 09:06:30
Pse me mu dukt vetja si burre seee....ne cfare aspekti!....nejse se kuptova pyetjen!


Oj grue, a di ēka mendova? :D

Se kėtu nė kėtė temė duhet tė pyesin djemt e tė pėrgjigjen vajzat.......qika...veq pėrgjigjenu e mos shtroni pyetje, se po mendoj qė jeni meshkuj e po mė rrėqethet trupi palidhje!! :D


Qika...kur zgjoheni nė mėngjes ēka boni sė pari?

LOLO
13.10.2010, 09:07:42
Shkoj hy ner dush :)

JaGuArJa
13.10.2010, 09:08:10
un mas pari e ndali oren tu kersit..Wecker

Apokalypse
13.10.2010, 09:09:24
si ta vendosi kemben e djatht mbi parket drejtona e mbrri te shtrati i djalit me te mire ne bote :D

Xuki
13.10.2010, 09:20:07
eeee sė dyti ēka boni? hahahhaa

JaGuArJa
13.10.2010, 09:21:48
se dyti, edhe un si Apoka drejtohna ka djali dhe e puthi ku t'muj dhe i flm.Zotit qe ma ka fal :D
..e se treti i drejtohna banjos :p

Xuki
13.10.2010, 09:25:18
se dyti, edhe un si Apoka drejtohna ka djali dhe e puthi ku t'muj dhe i flm.Zotit qe ma ka fal :D
..e se treti i drejtohna banjos :pe tani? :p hahahahhahaha


ok, njo seriozski tash:

ēka mendoni..a ėshtė pranu nga meshkujt shqiptar ende zhvillimi i femrės shqiptare...po mendoj a po mujn me pėrbi, qė kan ecė qikat shqiptare pėrpara dhe kjo do tė thotė qė nuk varėn mė si para disa vitesh nga burri/mashkulli?? :D A kuptuat najsen? :p

Apokalypse
13.10.2010, 09:28:23
Nese eshte person qe e ka kuptu qe vajza shqiptare ka hec perpara, gje qe une qendroj kritike pas kesaj (ka pak perjashtime, natyrisht), atehere e "perballon" por kritike qendorj edhe pas asaj qe "gjinija e bekuar" nuk e ka kuptu akoma, gje qe vrehet ne sjellje. A moret vesh najsen? :)

Xuki
13.10.2010, 09:36:35
sen s'mora vesh!! a nuk din me shkru qashtu qė met kutpu na aaa hahahhahaha :p

Apoka, qashtu ėshtė, por pėrpara femna ka pasė shumė pak qė kanė punue, kurse tash shumė mė shumė....nejse nepėr qebabtore nuk kam pa, por nė banka, sigurime, komunė etj.etj. Pėrpara bre pėr ilaq me tu pas dashtė ni femėn nuk ke mujt me gjetė!!

JaGuArJa
13.10.2010, 09:48:51
Nese eshte person qe e ka kuptu qe vajza shqiptare ka hec perpara, gje qe une qendroj kritike pas kesaj (ka pak perjashtime, natyrisht), atehere e "perballon" por kritike qendorj edhe pas asaj qe "gjinija e bekuar" nuk e ka kuptu akoma, gje qe vrehet ne sjellje. A moret vesh najsen? :)

yep, qashtu esht, mendimit tond jam edhe un :)
Besoj se gjenija mashkullore pa mar para sysh a Shqiptart ose mashkujt e botes ne pergjethsi, femren kurren e kurres nuk mujn me pa sikur diqka ''te barabart'' me mashkullin, edhe pse ndoshta ne vendet e modernizume shiten sikur tolerant e sene vene..mas pari rrogat ndaj mashkujt dhe femrat nuk jan te njeta edhe me bo punen e njejt, as ne Ch nuk esht qashtu, e ne tjetren an shiten kishe krejt jem te barabart...ahaaaa...ne ondrra ndoshta po!!

LOLO
13.10.2010, 09:51:38
Edhe une jam e mendimit te Apokes si dhe Jaguares! :)

Xuki
13.10.2010, 10:14:07
Mirė e keni oj qika, por tregoni drejt....a jeni mė tė "forta" se sa nėnat e juaja qė ishin nė moshėn e juaj? Tani gratė ktynehere u dashtė me duru ma shumė pabarabartėsi, si pėr shembull "burri ėshtė mbret", se ai punon, ai e mbanė familjen, ai tregon se ēka bon e ēka nuk bon, burrit i jesin fėmija nė rast se e "lshon" gruen (kurrė nuk kam ni, qė ni grue e ka "lshue" burrin) etj.etj.

A nuk ėshtė kėshtu, qė gratė e sotit jan mė tė shkollume dhe punojnė dhe fjala e tyre ka peshė edhepse ndoshta jo njėsoj si e njė mashkulli. Njė grue e tillė nuk duron gjatė padrejtėsi, si pėrshembull njė grue para 15 apo 20 vite. Me t'shkollumet nuk ka mė kili-mili, se ajo din ta mbaj vetėn dhe nuk do tė thotė qė varėt pėr diēka nga burri. Gruja pėrpara u dashtė me heshtė, se nė shumicėn e rasteve nuk ka pasė ku me shkue!!

A kuptuet qitash najsen? :D

JaGuArJa
13.10.2010, 10:29:36
Mirė e keni oj qika, por tregoni drejt....a jeni mė tė "forta" se sa nėnat e juaja qė ishin nė moshėn e juaj? Tani gratė ktynehere u dashtė me duru ma shumė pabarabartėsi, si pėr shembull "burri ėshtė mbret", se ai punon, ai e mbanė familjen, ai tregon se ēka bon e ēka nuk bon, burrit i jesin fėmija nė rast se e "lshon" gruen (kurrė nuk kam ni, qė ni grue e ka "lshue" burrin) etj.etj.

A nuk ėshtė kėshtu, qė gratė e sotit jan mė tė shkollume dhe punojnė dhe fjala e tyre ka peshė edhepse ndoshta jo njėsoj si e njė mashkulli. Njė grue e tillė nuk duron gjatė padrejtėsi, si pėrshembull njė grue para 15 apo 20 vite. Me t'shkollumet nuk ka mė kili-mili, se ajo din ta mbaj vetėn dhe nuk do tė thotė qė varėt pėr diēka nga burri. Gruja pėrpara u dashtė me heshtė, se nė shumicėn e rasteve nuk ka pasė ku me shkue!!

A kuptuet qitash najsen? :D

hmm..nvaret qka nenkupton me fjalen ''me te forta'' esht edhe forc e madhe me punu tan kohen dhe mos me bo zo..kurse ne familjen time, prind e mi nuk kan pas ksi probleme, kurse babin nuk e kam pas njeri komunist qe e ka nenqmu ose e ka trus grujen e vet, sikur ne menyren ''un jam burr dhe mbret'' e ti sherbyesja ime..
Nuk esht se na femrat jem tash me te forta, por ka ndryshu krejt zhvillimi ekonomis, zhvillimi njerzor..njerzt nuk jetojn tash mé shum per tjert, por per veti dhe veprojn ashtu sipas konvenimit tyre pa mar para sysh se qka mendojn te tjert. ........qeshtu diqka.. :p

Xuki
13.10.2010, 13:42:27
nuk po di bre, veq me jau vizatue juve! :p


qe njė pyetje tjetėr :D

A je e majt apo e djathtė?

sunrise
13.10.2010, 15:29:02
nuk po di bre, veq me jau vizatue juve! :p


qe njė pyetje tjetėr :D

A je e majt apo e djathtė?

e valla drejt me thon me dyjat jom, cka em bon dora djathte me bon edhe e majta pa asnje dallim!

Apokalypse
13.10.2010, 15:30:28
nuk po di bre, veq me jau vizatue juve! :p


qe njė pyetje tjetėr :D

A je e majt apo e djathtė?

me dore djathtiste
me zemer majtiste :D

Xuki
15.10.2010, 09:10:50
A ki tesha qė i ke veshė ti kur ishe bebė?

Apokalypse
15.10.2010, 09:12:23
Tesha jo, nje qebe ngjyr pembe po.

vazhdon

Abetare
15.10.2010, 09:13:40
A ki tesha qė i ke veshė ti kur ishe bebė?

Edhe ato pak kujtime...fotografi e te gjitha me jan djegur ne lufte :( S'kam asgje fare sikur te isha lindur ne kete moshe :(Vazhdon ...

sunrise
16.10.2010, 22:40:05
A ki tesha qė i ke veshė ti kur ishe bebė?

pervec djepit i kom pas edhe do qorapa( bash em shtine me mendu a jon ende se deri vone jon kon en dhome te nanes !!!)..tjeter skom...foto po, normal :)

qendra
17.10.2010, 11:07:14
A i kini ende kukullat qe keni lujt me to ,por qe jau kan mbarue me nje shtage dy rembesh dhe nga nje pull ja ngjitshim ne vend te kokes ketyre her.

mentor-de
17.10.2010, 16:07:25
a ju ka ndodh najher mju kafshu dashnori juaj n“qafe e mja len naj shej ?

LOLO
17.10.2010, 19:43:56
A i kini ende kukullat qe keni lujt me to ,por qe jau kan mbarue me nje shtage dy rembesh dhe nga nje pull ja ngjitshim ne vend te kokes ketyre her.

Jo aso kukulle skum pas kurre, po edhe jum kon me teper si djal dmth kurr sjum mire me lojna te qikave :o

LOLO
17.10.2010, 19:44:26
a ju ka ndodh najher mju kafshu dashnori juaj n“qafe e mja len naj shej ?

Jo nuk me ka ndodh dhe i urrej shume ato sheja!

JaGuArJa
18.10.2010, 09:26:17
pff.. ksi sene sum ndodhin, dohet me dit diferencen nermjet njerit dhe kafshes qyy ..i urrej njerzt qe ecin me ksi sheja ne trup dhe bohen si mos me kon kurgjo..gruuusig

Xuki
18.10.2010, 09:59:29
Sa vjeēare ki qejf mu bo?

JaGuArJa
18.10.2010, 10:00:58
deri sa muj me kry nevojen vet dhe me kshyr vet veten, si te bohna iftiaq i dikujt, sdu ma me jetu.....veq jetes si dihet, ndoshta shkojm me heret..ja me von.. :p

e ti?

sunrise
18.10.2010, 10:49:06
valla sop di ...kurr skom mendu per kete...une kisha pas qejf me jetu deri ne ate moshe qe jom en gjendje me e kqyr veten!


vazhdon?

thellenza-II
18.10.2010, 14:36:39
A i kini ende kukullat qe keni lujt me to ,por qe jau kan mbarue me nje shtage dy rembesh dhe nga nje pull ja ngjitshim ne vend te kokes ketyre her.
Nuk e kam, por para dy vjetve ne banesen ku une jam rrit dhe kam kalu vitet e para te femirise time, kam shku ne podrum mi qu do sende edhe ish kon nje karton aty ku i kam gjet dy kukllat timen dhe te motres time, te cilat ishin kon ne gjendje shume te keqe, ishin prish, floket ju kishin mbush marimonga dhe fustanet ju kishin mbyk, dhe me ka ardhe me qajt kur i pashe ashtu. :(

Apokalypse
22.10.2010, 11:21:53
Sa vjeēare ki qejf mu bo?

afer 100 e me t' ju shku shume gjate shume ne nerva ata qe kan me m' rujt :D

LOLO
27.10.2010, 09:37:52
Sa vjeēare ki qejf mu bo?

Sa tjom shnosh du me jetu, e si te bona mem kqyr dikush si Apoka ishAll-llah des, se kjo ma bjen shpirtin deri te huna e sma mer :D

Yllėza*
31.10.2010, 12:31:57
Sa vjeēare ki qejf mu bo?


Ishalla edhe shuuuuume gjaaaaaaate, e omel bre jeta :D

Jetmiri
31.10.2010, 20:21:09
A e keni pa serialin"hajduti i zemrave".

sunrise
02.11.2010, 09:45:32
A e keni pa serialin"hajduti i zemrave".

ncuk.....!!!!

JaGuArJa
02.11.2010, 11:16:41
nc, as un jo ..

mentor-de
08.11.2010, 02:43:23
na thuani 3 ose 4 gjera qe i urreni ne rrethin/inen tuaj ....

....

Xuki
08.11.2010, 10:12:56
Me pasė tullumbin (Fatmir Spahiun) e kafeneja jonė burrė, ēka kishe bo me to? :D

JaGuArJa
08.11.2010, 11:04:35
..kisha kcy hor me to..hehehe qka me bo? shum i mir o, pse qka ka ? :D :D

sunrise
08.11.2010, 13:33:02
na thuani 3 ose 4 gjera qe i urreni ne rrethin/inen tuaj ....

....

une vec njo e kom e qe eshte sa 100 :D...shume mundohen me te msu brehMe pasė tullumbin (Fatmir Spahiun) e kafeneja jonė burrė, ēka kishe bo me to? :D
u lekunda vendi....:D

JaGuArJa
08.11.2010, 13:45:20
na thuani 3 ose 4 gjera qe i urreni ne rrethin/inen tuaj ..

- nuk mirna me rrethina, kshtu se nuk e kam at problem :p

Xuki
09.11.2010, 09:19:56
Pėr ēka xhelozojnė hallki n'ty (pėr ēka tė marrin lakmi?)?

JaGuArJa
09.11.2010, 09:29:59
ndoshta qe nuk boj shum kompromise, per tjeter sma mer mendja qe gjelozon dikush n'mu..kan njerzt tjera gajle :p

LOLO
09.11.2010, 11:11:06
Pėr ēka xhelozojnė hallki n'ty (pėr ēka tė marrin lakmi?)?

Nuk ndjej qe dikush ndjene xhelozi ne mua, sepse jam shume e thjeshte, skam asgje per te xhelozuar ne mua!

Xuki
10.11.2010, 12:43:12
S'di bre, qe hajt shko pyeti "hallkin"... :D


Jo vallah po pritoj qy :p

ēka ke hangėr pėr drekė?

JaGuArJa
10.11.2010, 12:44:56
hala kurgjo..

e ti?

Apokalypse
11.11.2010, 14:37:59
Veganische Pizza :)

Veganisch a vegetarisch? Nese ka qene veganisch veq miell e e kryp paska qene, sa di une veganer nuk ngren asgje qe eshte prodhim shtazor, hiq kurrgje:D

Une nje burek me djath para 2 ore

sunrise
11.11.2010, 14:39:21
une kom honger qyfte te Sarajeves :D....shume te mira ishin kon!

Jetmiri
12.11.2010, 22:10:15
A jeni kan najher ne Normandi.

sunrise
13.11.2010, 23:06:25
A jeni kan najher ne Normandi.

Jaa kurr valla :(

Jetmiri
17.12.2010, 01:15:13
Cka mendoni pse ,djemt nuk po bajn me pyetje .

JaGuArJa
17.12.2010, 02:26:12
se keni met pa fjal ndoshta..

Yllėza*
17.12.2010, 14:22:19
Cka mendoni pse ,djemt nuk po bajn me pyetje .


Se keshtu-ashtu nuk kan me na kuptu kurre :p

LOLO
17.12.2010, 15:09:45
Nime kshtu, a dini me gatue ose me qit naj buk te kallamojt a pogaqe a ? a veq nana nana nanananana qe nana ton kohen do me te ardh permas deri ti bojsh 50 vjet...

Po di me gatu, si dhe shume tjera ketu qe din.. Se nana spo errnojke ter jeten, e u desht mi msu :p

SUNSHINE_B
18.12.2010, 00:09:37
Nime kshtu, a dini me gatue ose me qit naj buk te kallamojt a pogaqe a ? a veq nana nana nanananana qe nana ton kohen do me te ardh permas deri ti bojsh 50 vjet...


Kur kam fillu me gatu edhe plumbi ish ndalė te bukėt apo pitet, por normal me kohė mėsohet njeriu, se ka edhe burra qė gatuajn , si psh burri i njė shoqės.. mate tensionin msn :D

Proverbi
18.12.2010, 18:50:05
E pse ju femrat ose e keni kryt ose sikur gjygym ose ne form sikur vo? :D

sunrise
19.12.2010, 23:24:18
E pse ju femrat ose e keni kryt ose sikur gjygym ose ne form sikur vo? :D

garant ka marr kete form neper gjenerata...tu e pas parasysh me cfare mashkujsh kane jetu : P :D

JaGuArJa
20.12.2010, 00:57:41
hahaha sunrise :D :D

un pe pyes veten, pse ju mashkujt ja e keni kryt si huder ja si boston te madh..dhe sipas keti mixit, del nej vo ose gjygym diqka ne mes :D

mentor-de
20.12.2010, 14:48:54
hmmmm...pse Babadimri e ka uniformen kuqe dhe bardhe??

sunrise
21.12.2010, 14:05:09
hmmmm...pse Babadimri e ka uniformen kuqe dhe bardhe??

hahahaah...spo di tybe....dicka po em kujtohet kepurdhat bardhe e kuq ama spo di ma shume...eiii edhe ti mooo cfare pyetje :D

Yllėza*
21.12.2010, 14:18:14
hmmmm...pse Babadimri e ka uniformen kuqe dhe bardhe??

Se nuk kish mujt me ba reklamen per Coca-Cola po t'kishte ngjyre tjeter :D...

*ylli
21.12.2010, 20:29:37
A mund e paramendoni, Nanen ta harroni per dashuri (nje mashkull) ?

*ylli

P.S: Sepse mashkujt kur dashurojn, gjithcka tjeter harrojn!

Apokalypse
22.12.2010, 09:32:57
e kuptoj pytjen si "nese duhesh me zgjedhe", jo nuk mundem...

vazhdon

sunrise
22.12.2010, 14:41:58
A mund e paramendoni, Nanen ta harroni per dashuri (nje mashkull) ?

*ylli

P.S: Sepse mashkujt kur dashurojn, gjithcka tjeter harrojn!

po mendoj qe keto dy dashuri kane shume dallim mes vete..sdi ma shume cka me thon!

Xuki
27.12.2010, 10:09:16
Cilat punė t'shpisė ti krynė apo kishe pasė qejf me ti bo burri?

sunrise
27.12.2010, 14:56:13
Cilat punė t'shpisė ti krynė apo kishe pasė qejf me ti bo burri?

paj mbasi eshte avancu teknologjia mu ka ngushtu "deshira" mjafton vec me hekuros per tjerat ka zgjidhje per te :p :D

Proverbi
27.12.2010, 15:00:52
Kur kishe mujt mem pa, qysh um kishe pa? :D

sunrise
27.12.2010, 15:07:33
Kur kishe mujt mem pa, qysh um kishe pa? :D

hhahaahhaha... paj me siguri dukesh keshtu:

170cm; 95kg; biond dhe adhurues i madh i D&G :D a ja qellova?

Proverbi
27.12.2010, 15:15:55
Po cfarti mori, ti Xukin je ka e pershkrun hahaha.

A je hi najhere ne mes dy banderave, nese po, a ke ngel? :D

sunrise
27.12.2010, 15:19:43
Po cfarti mori, ti Xukin je ka e pershkrun hahaha.

A je hi najhere ne mes dy banderave, nese po, a ke ngel? :D

po thu qe Xuki qeshtu doket aa joo breh :D


po gjithe valla se as kur jom kon fmije as tash kurr si kom besu qytyne budallakinave...

Proverbi
27.12.2010, 15:27:35
Sa ishe ma e vogle e kur t'ka than msusja/msusi shko mere shpuzen ne tjetren klase, a je shku me vullnet apo t'ka ardhe marre?

sunrise
27.12.2010, 15:32:26
Sa ishe ma e vogle e kur t'ka than msusja/msusi shko mere shpuzen ne tjetren klase, a je shku me vullnet apo t'ka ardhe marre?


kur jom kon en shkolle te ulet s`me ka ardhe hic marre po edhe i vjedhsha ne klasa ( se nuk na jepshin) bile njoni tu dashte me ma marr shpuzen ma pat nxon gishtin me der edhe s`di sa kom heq prej gishtit ...e tani dikur edhe marre edhe merzi em vijke ( ne ciklin e larte te shkolles fillore)

Xuki
27.12.2010, 15:57:18
Mi marrshi t'ligat hoo....1.82m jam i madhė hoo :p....me biondina dhe D&G lidhje s'kam :D


A ki dane (brekė t'gjata :D) veshun? :D

Proverbi
27.12.2010, 16:05:04
Mi marrshi t'ligat hoo....1.82m jam i madhė hoo :p....me biondina dhe D&G lidhje s'kam :D


A ki dane (brekė t'gjata :D) veshun? :D

M'falni, spata qare pa nderhy :)

Ku more ti 1.82, 1.81 jam une e ti n'zvicer tu jetu me kane 1.82 a? jo jarani jem sunrise ka faj, se une veē ja kallxova receptin e ajo t'ndertoj ty :)

vazhdon pytja e Xukit, um falni :)

Xuki
27.12.2010, 16:13:44
M'falni, spata qare pa nderhy :)

Ku more ti 1.82, 1.81 jam une e ti n'zvicer tu jetu me kane 1.82 a? jo jarani jem sunrise ka faj, se une veē ja kallxova receptin e ajo t'ndertoj ty :)

vazhdon pytja e Xukit, um falni :)


edhe unė po ndėrhy shkurt........po unė nuk kam lindė n'zvicėr more.....niher jam rritė e tani kam ardhė nė CH! Ti paske dalė jasht hala pa u rritė mirė! :p :p


Vazhdoni me pyetjen teme, se bash po mė intereson! :D

LOLO
27.12.2010, 20:23:34
Po more edhe ato ksi te plakave ahhahahhhahah

Abetare
31.12.2010, 23:59:09
Mi marrshi t'ligat hoo....1.82m jam i madhė hoo :p....me biondina dhe D&G lidhje s'kam :D


A ki dane (brekė t'gjata :D) veshun? :D

Per momentin s'kam veq i veshi do grillonka a qysh u thone ne ven te daneve se ketu ne gjermani spo ka dane bre as tlina spo ka he nanen ... :D :D

*ylli
02.01.2011, 21:40:17
Per momentin s'kam veq i veshi do grillonka a qysh u thone ne ven te daneve se ketu ne gjermani spo ka dane bre as tlina spo ka he nanen ... :D :D

A e keni marr per qellim si Abetar'ja, kete vit te mos perdorni fjale fyese (ju si edukatore) ?

*ylli

P.S:Kuptohet, pyetja vlen vetem per ju femrat, se mashkujt jan te matur

Jetmiri
02.01.2011, 22:08:23
A dini me (sha/ italisht se.:D

Abetare
03.01.2011, 08:37:01
A e keni marr per qellim si Abetar'ja, kete vit te mos perdorni fjale fyese (ju si edukatore) ?

*ylli

P.S:Kuptohet, pyetja vlen vetem per ju femrat, se mashkujt jan te matur

Hahahahahahha Ylli Abetaren shembull a?

Edhe pyetja ishte pak humoristike edhe pergjigjen e dhash ashtu se njemend nuk perdori fjale fyese dhe nuk shaje asnjehere ne realitet ...amo naten e vitit te ri falen te gjitha se kam qene e dehur me mish terun e uje te tharte hahahaha ...

mentor-de
03.01.2011, 15:20:02
a keni qef me martu me ni djal te paprekshem..? a ju pengon e kaluara e tij?

Yllėza*
03.01.2011, 15:55:02
a keni qef me martu me ni djal te paprekshem..? a ju pengon e kaluara e tij?


Jo more cfare, e pse mu martu kur nuk muj me prek ;) :p...

mentor-de
03.01.2011, 16:04:52
Jo more cfare, e pse mu martu kur nuk muj me prek ;) :p...

nuk ju ke pergjegje pyetjes ..:p

Yllėza*
03.01.2011, 16:08:04
nuk ju ke pergjegje pyetjes ..:p

Te pares ju pergjigja... e ti mos parashtro ka dy pytje perniher, qyyyy... :p

e kaluara?!?! hmmmm, varet se cfare e kaluare. Nese ai ka qene pedofil, ose vrases... ose... ose... besoj se m'kish pengu, perndryshe orientohem me teper nga e ardhmja ;).

Xuki
03.01.2011, 16:13:54
Yllėza...pyetja e Mentorit nuk vlenė pėr ty...se ti e ke hangėr qy! :p

A i ke shkru hala pushimet verore? :D

Apokalypse
04.01.2011, 11:03:46
Mi shkrune agjencioni turisktik, une edhe naj dite e paguaj pushimin se jam harxhu si shume gjate diteve te festave...

ps: ktu ku jam, nuk ta lyp kush pushimin e veres me shenu qysh ne janar (gje qe e pelqej)

po ti?

*ylli
04.01.2011, 22:50:17
Apokalypse,
ne kete teme, vajzat guxojn vetem me u pergjigj. Pyetjet i shtojm NE mashkujt.

..tani nje pyetje per Vajza:

Qysh ndiheni, kur i boni djemt me u gjunjezu para jush?

Yllėza*
04.01.2011, 23:15:21
Apokalypse,
ne kete teme, vajzat guxojn vetem me u pergjigj. Pyetjet i shtojm NE mashkujt.

..tani nje pyetje per Vajza:

Qysh ndiheni, kur i boni djemt me u gjunjezu para jush?Ndjehem shume mire... Qetesi spirterore... Si mbreteresh :p (deri sa nuk fillon ai tipi me qajt :D :D :D)

P.S. Mos beni pytje provokative, se ne duhet me u dasht e jo me luftu njeri-tjetrin ;)

Xuki
05.01.2011, 14:38:57
a ki ma shumė farmerka apo fustana? :D

thellenza-II
07.01.2011, 16:31:50
a ki ma shumė farmerka apo fustana? :D
ma se shumti kam jeans-e:p

gentelmeni
07.01.2011, 18:42:47
qfar mbathjesh preferoni?

ps.mos um kallxoni per kpuca ok hhahaha

Jetmiri
06.02.2011, 15:20:05
A po e shikoni bigbrother albania4 ,
dhe nese po,si cila mendoni se jeni perafersisht ne pamje,karakter etj.

sunrise
08.02.2011, 13:21:36
A po e shikoni bigbrother albania4 ,
dhe nese po,si cila mendoni se jeni perafersisht ne pamje,karakter etj.

jo as ide skom si kush se kurr nuk i kqyri keto far reality shows.
shpresoj te jeni te kenaqur me pergjigje :D

Abetare
10.02.2011, 08:23:24
qfar mbathjesh preferoni?

ps.mos um kallxoni per kpuca ok hhahaha

Nike i preferoj ato sportive se jan shume te lehta dhe jan diqysh si per kamen time sa te elefatit ...ndersa te tjerat S.Oliver i preferoj edhe e kam shitoren afer e ashtu keshtu i blej vec qaty :D

Abetare
10.02.2011, 08:24:16
A po e shikoni bigbrother albania4 ,
dhe nese po,si cila mendoni se jeni perafersisht ne pamje,karakter etj.

Nuk e shikoj as ne mend se kam ....

SUNSHINE_B
10.02.2011, 22:02:37
A po e shikoni bigbrother albania4 ,
dhe nese po,si cila mendoni se jeni perafersisht ne pamje,karakter etj.

Petriti :D ( e kam pa krejt 2 herė te njė shoqe)

Jetmiri
22.02.2011, 12:27:44
Per ato qe e shikojn bb4,prej ketyne djemve qe jan ne big,dhe keta djem qe jan ne kete forum,kush e ma kan pershtatet perafesisht.
Kush i pergjan kujt.

mentor-de
23.02.2011, 19:26:37
hmmmm...
...si keni raugu kur ju ka ndal naj djalosh rruges? ( ne qoft se ju ka ndal :p )

Yllėza*
23.02.2011, 20:07:27
Nese ka fol dicka te lezetshme e kam shiku dhe i kam buzeqesh embel, dhe kam vazhdu rrugen time (flirt i castit ;)), e ata qe flasin fjale banale i injoroj totalisht!

JaGuArJa
26.02.2011, 02:10:30
hmmmm...
...si keni raugu kur ju ka ndal naj djalosh rruges? ( ne qoft se ju ka ndal :p )

mu ska guxu kerkush mem dal nudhe :D :D

Abetare
26.02.2011, 23:08:28
hmmmm...
...si keni raugu kur ju ka ndal naj djalosh rruges? ( ne qoft se ju ka ndal :p )

Heren e pare kam kajte shume jam merzit shume edhe jam shku i kam pre flokte e gjata me gershere e i kam sakatu me qellim qe mu dok e keqe e mos mem ndale mo kerkush ....Herave tjera valla hiq s'mu prishke qejfi veq i shenojsha ne liste e u mburresha para shoqeve ahahahahah ah dynje dynje sa palidhje u kan ajo jete :D

LOLO
28.02.2011, 00:05:43
hmmmm...
...si keni raugu kur ju ka ndal naj djalosh rruges? ( ne qoft se ju ka ndal :p )

Kete ndjenje te me ndal diksh, apo te me ngacmon per se miri, per fat te keq kurr se kam prejetuar!!! :(

Une e trash, e keqe, e vogel po ku nleshin me ngacon kush rruges bre! :D

SUNSHINE_B
01.03.2011, 01:29:01
Kete ndjenje te me ndal diksh, apo te me ngacmon per se miri, per fat te keq kurr se kam prejetuar!!! :(

Une e trash, e keqe, e vogel po ku nleshin me ngacon kush rruges bre! :D

hahahaa LOLO " E bukur ėshtė ajo qė t“pėlqen" (fjalė e urėt popullore) hahaha unė jam si pėrshkrimi yt por njė ditė njė djalė i Shqipėris m“pa tu folė me njė shoqe dhe si mu n“tek "Tė lutem mė falė edhe njė buzėqeshje" hahaha, a unė nuk ia fala hiq atij por ai e vodhi ngase kesh tu folė me shoqen :D .
Po du me thonė qė ndodhė, shpresa vdes e fundit :D
E sa i pėket pyetjes dmth reagimit, veq kam ecė, shumica kanė mendu qė jam e shurdhėt :D

p.s
LOLO, njerėzit qė kanė humor tė harshėm, se kan qare pa u kanė t“bukur :)

Jetmiri
06.03.2011, 12:23:13
Kur kini ba sefundi,(dhe a dini me ba mazashe te mira):D

Abetare
06.03.2011, 22:43:12
Ncuk s 'di hic as qe kam njet mu mesu .....

Xuki
09.03.2011, 09:03:31
Allahile, ēfar anrrash shihni? :D

Abetare
09.03.2011, 10:10:15
..po kallxoj une ..turlifare ..mbreme pash enderr tu ma hap dikush vorrin ..me petshin mua a eshte taman a jo ?

Pasatj i shohe enderr shoqerine vjeter shpesh ..shoqet e simpatite vjetra ...valla nganjehre mire me doket po nganjehere bash nervoz bahna e tane diten e ndiej veten keq ....

JaGuArJa
10.03.2011, 00:57:51
Allahile, ēfar anrrash shihni? :D

mu ka pik qe 3 net ni onderr me dhumpira, u myta tu ik e tu u fshehh prej tyne..se di qka do mem thon truni me ket sen, veq u tirshtova ne onderr bre fara i dalt :p

sunrise
10.03.2011, 11:00:11
Allahile, ēfar anrrash shihni? :D

une gjithe shoh ondrra tu dashte me zor mashkujt me u martu me mu :p hahahahah..nejse, thone qe cka perjeton njeri diten e sheh onderr naten apo :D :p

mentor-de
10.03.2011, 19:52:06
hahahaha cfare ondrrash po shikan qikat hahah, ani une i ngrati mendojsha qe per neve djemve t“forumit endrroni, po ste koka ajo fije hiqe, naja :D

po te ishit single (te pa martuara) a kishi me dal me pij naj kafe me mu? (sesht e thana veq kafe) :p

mentor-de
10.03.2011, 20:08:14
Shihe, a edhe kėto pyetjet lejohėn a? :) Ani ani he burrė, vetėm vazhdo...


oj gru mos u nxej kaq shpejt, se veq ra llafi, se une s“dal breeee kuuuurr me asss teee njoooo hiiiq :D dale per dale, dale me ty..... veq dashta me dite mendimin et tyre ...

sunrise
10.03.2011, 22:04:24
hahahaha cfare ondrrash po shikan qikat hahah, ani une i ngrati mendojsha qe per neve djemve t“forumit endrroni, po ste koka ajo fije hiqe, naja :D

po te ishit single (te pa martuara) a kishi me dal me pij naj kafe me mu? (sesht e thana veq kafe) :p


hahahha...a po pret qe po kallxojme cka onderrojm na aa ... jo baco se na i vjedhin idet tani hahahahate isha kon pa martu kisha dal pa asnje problem ama cka me bo qe sjom de ...sjom a jom a sdi breh :D :p :D

*ylli
13.03.2011, 06:10:05
Kush kish ike me mu per 5-6 dite ne nje vend me diell diku ?


*ylli

P.S: U'a kujtoj, vetem vajzat kan drejt te pergjigjen

Jetmiri
18.03.2011, 23:55:17
A op ju mungon Proverbi:D:p

thellenza-II
19.03.2011, 15:59:00
A op ju mungon Proverbi:D:p
mu' jo a forumit pakez po :p.

Abetare
19.03.2011, 19:04:18
Kush kish ike me mu per 5-6 dite ne nje vend me diell diku ?


*ylli

P.S: U'a kujtoj, vetem vajzat kan drejt te pergjigjen

Une isha ardhe ..mos me'm pas ardhe po m'ka ardhe e spo muj me ardhe :D :D

Abetare
19.03.2011, 19:05:03
A op ju mungon Proverbi:D:p

Shumeeeeeeeeeee ata e kisha votu per president po na hupi se :D

Fantastiku
21.03.2011, 16:12:11
e pse kur jan grat shtatėzana atehere trashen burrat? :D

Apokalypse
21.03.2011, 17:18:50
e pse kur jan grat shtatėzana atehere trashen burrat? :D

se kur na jemi shtatzane ju pergadite gjelle nana e asaj sja nin a trashesh, neve po :D

Fantastiku
21.03.2011, 17:27:12
qy qy :D po mujshum pra me thone qe nuk koka mire per zemer qe ner nje qati me e pas nonen edhe grun perderisa ajo (gruja) eshte shtatzane :D

Apokalypse
25.03.2011, 09:54:06
qy qy :D po mujshum pra me thone qe nuk koka mire per zemer qe ner nje qati me e pas nonen edhe grun perderisa ajo (gruja) eshte shtatzane :D

ky konstatimi yt (shume me vend) vlene edhe per gjitha kohrat para dhe pas shtatzanise, hahahahahhaqaa :D

SUNSHINE_B
25.03.2011, 23:24:23
A op ju mungon Proverbi:D:p

Pse, ku ka shku?


e pse kur jan grat shtatėzana atehere trashen burrat? :D

Pse burrat prej frike qė nuk po i lėnė gjė nė frigorifer grat ( shtatzėnėt dmth), iu "gjuhen" gjithēkafit qė mund tė hahet, dhe harrojn me zgjedh (qysh e kanė zakon :D )

JaGuArJa
25.03.2011, 23:59:03
e pse kur jan grat shtatėzana atehere trashen burrat? :D

ajo esht shej solidarizimi, per mos mu ndjeh femra shum e trash kur ta shohin burrin e holl..e kshtu rrin peshorja dikun si barabar :p

Jetmiri
17.07.2011, 14:24:56
Ku esht ma mire?

mentor-de
17.07.2011, 17:08:54
edhe ju femrat jeni shume interesant diqysh, jaaa marum me juve... pse keni deshir me dite cdo send ? pse jeni shume kurreshtare? ...edhe pse jeni te sigurta qe nje molle eshte e ndaluar/helmuar e ju prap se prap keni merak me shiju se cfare shije ka ? pse ?

p.s. shkaku juaj na kan largu prej xhenetit :p

SUNSHINE_B
17.07.2011, 22:47:05
le tė vazhdon pyetja e Mentorit ,
se veq deshta me pyet Mentorin se pse meshkujt ia kanė pa gjithė sherrin femrav dhe prap i kanė ndėgju :D ?

JaGuArJa
18.07.2011, 00:16:31
Veq per pik te qefit, kem qef mi dit krejta..un per veti, gjdo send du me dit, gjdo hap, gjdo milimieter te nej ndryshimit apo ngjarjes....sepse: vetum ashtu mundesh me kuptu njerin pak a shum gati se 100% :D per tmiren e juv e kem honde hahah

e sa ju perket mollav te ndaluerav...nc, sme interesojn fare, sjam njeri i pemve ;)

- vazhdon

Frymori_
20.07.2011, 09:48:17
A ju ka shku mendja najhere me tradhetu burrat..... ? Edhe nese po pse ?

JaGuArJa
20.07.2011, 10:32:09
jo kurr jo, dhe kurr nuk do t'me shko mendja..muj 100% me thon jo pa dyshim..pik

e ti ?

Apokalypse
20.07.2011, 14:32:59
mendja nuk me ka shku me tradhtu por ka ndodhe qe m' ka pelqy dikush (kto problemet e pranveres, pi dini) dhe me kaloj shpejte ajo flame :)


vazhdon

mentor-de
20.07.2011, 23:01:10
mendja nuk me ka shku me tradhtu por ka ndodhe qe m' ka pelqy dikush (kto problemet e pranveres, pi dini) dhe me kaloj shpejte ajo flame :)


vazhdon


shiqyr pranvera veq tre muaj zgjat :p

Abetare
21.07.2011, 08:01:31
A ju ka shku mendja najhere me tradhetu burrat..... ? Edhe nese po pse ?

Hmmm, pyetje interesante ...Kur me ka shku mendja se ati po i shkon mendja me'm tradhetu ...fiuuuuuu edhe mu me ka shku mendja me e tradhetu ...fatbardhsisht pa pasoja mengjithese kan mundur te jen pasoja te renda ...ajo ka qene kohe e shkurte e qe me nuk po mendoi kurre sepse as ai s 'po mendon ma :D Mos me thuani ku po e din sepse secili njeri e njeh personin qe e ka ner jorgan :D :D

Fantastiku
26.07.2011, 13:18:58
...
ajo ka qene kohe e shkurte e qe me nuk po mendoi kurre sepse as ai s 'po mendon ma :D Mos me thuani ku po e din sepse secili njeri e njeh personin qe e ka ner jorgan :D :D

ja paske fut kot qitu :D. Pleqt ktynehere thojshin se pa e hanger ni thes kryp me burrin ner jorgon nuk mundet gruja apo edhe burri me e njoftun ate ;)

le te vazhdon pytja se a te ka shku menja me bo sherr me tjeter burre naj here :)

LOLO
26.07.2011, 15:29:30
Po me ka shku mendja! :p

Jetmiri
26.07.2011, 22:02:47
Cilin prej anetareve te ketij forumi, e kishit marr me veti,ne nje ishull te pabanuar:D

sunrise
26.07.2011, 22:04:14
Cilin prej anetareve te ketij forumi, e kishit marr me veti,ne nje ishull te pabanuar:D

asnjonin hiq...cka po em duhet :D

Jetmiri
27.07.2011, 01:30:45
Cka ju duhet nje mashkull,me marr me veti ne nje ishull te pabanuar...:D

JaGuArJa
29.07.2011, 00:48:17
Jetmir kjo pytja jote so bash e kjart..

qka me duhet nje mashkull ne nje ishull ta pabanuar? ..po kam ni qe ne ishullat e pabanuar kish shum berllog..qe vje nga deti (pllastik..kanta, e tjera gjara) kshtu se mkish vyjt me pastru aty vendin, para qe kishmi fillu me jetu aty :)

Jetmiri
30.08.2011, 17:06:37
Jetmir kjo pytja jote so bash e kjart..

qka me duhet nje mashkull ne nje ishull ta pabanuar? ..po kam ni qe ne ishullat e pabanuar kish shum berllog..qe vje nga deti (pllastik..kanta, e tjera gjara) kshtu se mkish vyjt me pastru aty vendin, para qe kishmi fillu me jetu aty :)

Paske harrue,qe rrobat ne tel me i qit:Dse kishit pas frike,mos po del naj ujk:D,

A keni shtu, apo kini hiq kilogram?

JaGuArJa
31.08.2011, 11:03:20
i kam hjek 3kg. ne ramazan :D

e ti ?

Yllėza*
31.08.2011, 11:11:51
Ncuk, nuk e kam hjek e as nuk e kam shtu asnje KG ne Ramazan :). Veq dje (per Bajram) me siguri i kam shtu qato 3 te Jaguares qe i paska hup :D

JaGuArJa
31.08.2011, 11:16:57
*Yllza, qato mdoket edhe un dje i kam shtu apet hahahah...u tuta me hyp apet n'peshore :p dhe e lasht...haha

Yllėza*
31.08.2011, 11:18:59
hahahahahahaaaaa edhe une u tuta me hyp n'peshore dje... po masi po m'shihet vizualisht, nuk eshte puna mire hiq :D :D :D

JaGuArJa
31.08.2011, 11:20:57
hahahahahahaha....ehmmm edhe un po doket pak vizualizisht, per qata i vesha shtrengesat ne mengjes hahahahaha :p :p tash per njo 2 jav, kurgjo te omel ska me honger, sikur denim per diten e djehit heheh

mentor-de
01.09.2011, 11:08:54
edhe ju femrat qysh jeni kaniher hihi p.s. kshtu ne avatar spo dokesh bre per shtrengesa

JaGuArJa
05.09.2011, 10:32:38
hahahaha...hee me dit ti, edhe kto neper avatar kan shtrengesa ma shpesh se na bile, po nuk dooken, qajo e mira hahah :p

LOLO
05.09.2011, 22:03:21
Paske harrue,qe rrobat ne tel me i qit:Dse kishit pas frike,mos po del naj ujk:D,

A keni shtu, apo kini hiq kilogram?

Me agjeru nuk kam agjeru, vetem prej Majit gjer tash, i kam humb 14 KG! :D

Ndriti
06.09.2011, 00:10:35
Oj ti, minus 14KG : ))))), a po ma perkthen qet mehlem cka po i bje si ma dogri?

"Es gibt nichts Schöneres als geliebt zu werden. Geliebt um seiner selbst willen oder vielmehr trotz seiner selbst."

Ti jep do lejthia qe i kam mledhe sivjet taze e edhe do dardha vjeshtore. : )

Ndriti!

Kur ja nis vjeshta zyrtarisht?

Apokalypse
06.09.2011, 11:13:30
kur t' shkon vera :D

mentor-de
06.09.2011, 16:14:02
cfare qante ke, po mendoj cfare marke ? dhe cka ki aty mbrenda ??

JaGuArJa
06.09.2011, 16:42:42
Lui Witong :D ...ehmm pa mark, veq o shum nice..nto i kam 2 krema per beba, kuleten, telefonin, 1 t'kuq, 2-3 kimika, plot t'ima qe kam pritu mi shti n'kulet dhe ni rreth te flokve..nime edhe do fllastera nese um vrasin kpucat dhe ni spray bepanthen -desinfikim nese um rrxohen djali nej kun..

e e jotja ?

Yllėza*
06.09.2011, 18:43:50
Canten Louis Vuitton, edhe kuleten Louis Vuitton (my last purchase :D), syzat, nje ombrell, ni neseser (cante e vogel per shminka, qashtu i thom) me pak shminka, 1 parfum, (1 binde :p), nje USB stick... ai paska shume cikrrime...

p.s. hahahaha Jagi 2-3 kimika, edhe do t'ima i kom edhe une si ti (qe kom pritu mi shti n'kulet)... edhe do shnolla e do llastika per floke... etj. etj.

LOLO
06.09.2011, 23:07:25
Oj ti, minus 14KG : ))))), a po ma perkthen qet mehlem cka po i bje si ma dogri?

"Es gibt nichts Schöneres als geliebt zu werden. Geliebt um seiner selbst willen oder vielmehr trotz seiner selbst."

Ti jep do lejthia qe i kam mledhe sivjet taze e edhe do dardha vjeshtore. : )

Ndriti!

Kur ja nis vjeshta zyrtarisht?

"Ska me mire se te te duan. Te te duan per hir te vetevetes apo me shume shkakuj vetevetes!

Ishalla e kam perkthy deri diku mire :D

Vjeshta fillon me 23.09.2011 :D ishalla ja kam qellu :D

LOLO
06.09.2011, 23:13:17
cfare qante ke, po mendoj cfare marke ? dhe cka ki aty mbrenda ??

Une qant me mark nuk blej, kshtu qe qanta kam shume, po pa marka ahhahahah

Mbrenda i kam ni pal syza, kuleten, do cikrimija (shnjoll te flokve, letra, pare tima) Shminka ncuk, se kshtu ashtu pritoj mu shminku :D Ni parfim, ni deodorant.. Edhe 5 here ne jav i kam teshat e fitnessit ne qant, patikat, trenerkat, qorapet, maicen, peshqirin, 1 liter e gjysme uje...

Ku po shume ahhahhaha

mentor-de
07.09.2011, 00:30:49
jagi... ti e paske pej turkiye lui witong :D

ylleza.... e qat neseser-in a e pate te louis viutton-it? :)

lolo...bash po me pelqen qe nuk paske qant me marke

Frymori_
08.10.2011, 20:15:27
A ju nguci kush gjate ketyre pushimeve....

sunrise
08.10.2011, 20:30:08
A ju nguci kush gjate ketyre pushimeve....

kolli bajagi valla....jo prej ftohjes po dicka si alergji po em doket :D

Frymori_
08.10.2011, 20:32:00
kolli bajagi valla....jo prej ftohjes po dicka si alergji po em doket :D


A u kan i that kolli a Qelbaz ? :D

sunrise
08.10.2011, 20:34:36
A u kan i that kolli a Qelbaz ? :D

jo breh koll i omel :D....une duhanpires nuk jom me pas asi kollitjesh!

Frymori_
08.10.2011, 20:36:39
jo breh koll i omel :D....une duhanpires nuk jom me pas asi kollitjesh!


Aha ti konsumon shume mjalte prandaj ka qen i ombel.


A ka levizje pozitive nga ti qe ja vlen me dite edhe na ? :D haha

sunrise
08.10.2011, 20:44:36
Aha ti konsumon shume mjalte prandaj ka qen i ombel.


A ka levizje pozitive nga ti qe ja vlen me dite edhe na ? :D haha

qysh e percakton ti levizjen :D....mos po don me dite ti e kishe po thom na :D

Frymori_
08.10.2011, 20:45:48
qysh e percakton ti levizjen :D....mos po don me dite ti e kishe po thom na :D


Jo moj me dasht me dite une te ves aty ku nuk e merr vesh kerkush :D Une nuk jam egoist kam qef me dite kolektivisht :D haha

sunrise
08.10.2011, 20:47:00
Jo moj me dasht me dite une te ves aty ku nuk e merr vesh kerkush :D Une nuk jam egoist kam qef me dite kolektivisht :D haha

ja per kokeltivisht smuna me fol ...se si dihet bre :D :p

Frymori_
08.10.2011, 20:48:39
ja per kokeltivisht smuna me fol ...se si dihet bre :D :p


Jo po Never saj Never thon anglezt e amerikant pak ma ndryshe na shqiptart Kurr mos thuj kurr :P Mire e ki ti.


Qysh je nime

sunrise
08.10.2011, 20:50:38
Jo po Never saj Never thon anglezt e amerikant pak ma ndryshe na shqiptart Kurr mos thuj kurr :P Mire e ki ti.


Qysh je nime

mire jena, rahat jena, shnosh jena ;)

ju qysh jinni a jinni mire, a jinni tann?

Frymori_
08.10.2011, 20:51:36
mire jena, rahat jena, shnosh jena ;)

ju qysh jinni a jinni mire, a jinni tann?


Mire jena krejt varg e vij nterezi .

Me qka po miresh koheve te fundit ?

sunrise
08.10.2011, 20:54:08
Mire jena krejt varg e vij nterezi .

Me qka po miresh koheve te fundit ?

me hulumtime breh ;)

Frymori_
08.10.2011, 20:55:55
me hulumtime breh ;)


A tash ju paske bashku Jeta Xharres a....... ncncncn dashta me than diqka po e lasha pet se si perket ti asaj kategorie... :)

sunrise
08.10.2011, 20:59:16
A tash ju paske bashku Jeta Xharres a....... ncncncn dashta me than diqka po e lasha pet se si perket ti asaj kategorie... :)

jo more cfare J.Xh une ajo poca cosa eshte qy ....une po merrna me cashtje kombetare shoki ;)

Frymori_
08.10.2011, 21:02:47
jo more cfare J.Xh une ajo poca cosa eshte qy ....une po merrna me cashtje kombetare shoki ;)


Qudi me kan te kisha pa n'drenice tyben... a n'mitrovicen veriore je ka punon tash shoqe :P

sunrise
08.10.2011, 21:06:45
Qudi me kan te kisha pa n'drenice tyben... a n'mitrovicen veriore je ka punon tash shoqe :P

hahahaha jo more me cashtje kombetare dmth po kqyri me bo rape per veti :D:p

a per drenice jom kon ni here boll eshte per 20vjet te ardhshme :D

Frymori_
08.10.2011, 21:13:17
hahahaha jo more me cashtje kombetare dmth po kqyri me bo rape per veti :D:p

a per drenice jom kon ni here boll eshte per 20vjet te ardhshme :D

Valla veq nese s'ke pi uji hiq se npaqe pi jo 20 vjet po ska me te prit as 1 muj ke me ardh prap :D

Me qaso qeshtje po mirem edhe une... edhe ku je me qeshtje deri ne cilen shifer ke arrit ? hahahah

sunrise
08.10.2011, 21:16:06
Valla veq nese s'ke pi uji hiq se npaqe pi jo 20 vjet po ska me te prit as 1 muj ke me ardh prap :D

Me qaso qeshtje po mirem edhe une... edhe ku je me qeshtje deri ne cilen shifer ke arrit ? hahahah

ja nima kom kalu aq mire sa jom ka mendoj me shku prap...shoqnia e mire normal :)


jo breh ti nuk din cka jon paret qy :D .... ja spo muj me bo gjo se thesi i shkym em ka qellu :(

Frymori_
08.10.2011, 21:17:41
ja nima kom kalu aq mire sa jom ka mendoj me shku prap...shoqnia e mire normal :)


jo breh ti nuk din cka jon paret qy :D .... ja spo muj me bo gjo se thesi i shkym em ka qellu :(


Kush sdin qka jan paret bre... vallai di edhe mire Eh qka ishin paret qka ishin hahaha... :D E per thes mos ta nin ta bij nja si te komandantave te uqks te fort veq tuboj ti.

A ke shfrytezu pushimin dimror ?

sunrise
08.10.2011, 21:23:51
Kush sdin qka jan paret bre... vallai di edhe mire Eh qka ishin paret qka ishin hahaha... :D E per thes mos ta nin ta bij nja si te komandantave te uqks te fort veq tuboj ti.

A ke shfrytezu pushimin dimror ?

e kom ndrru punen skom pushim hiq :(

Frymori_
08.10.2011, 21:25:21
e kom ndrru punen skom pushim hiq :(


Urime :) A ma mire a ma keq... A po e she qe paska 3 ka ti ? :)

sunrise
08.10.2011, 21:28:36
Urime :) A ma mire a ma keq... A po e she qe paska 3 ka ti ? :)

sdi more ....gjithkund ka te mira e te kqija ;)...eiii te reja....piihaaa liste te boj :p

Grejzi
08.10.2011, 21:29:55
Se di veē... krejt po me doket si me pase hi une me naj vend midis Drenices e Llapit. :D

Frymori_
08.10.2011, 21:30:25
sdi more ....gjithkund ka te mira e te kqija ;)...eiii te reja....piihaaa liste te boj :p


Po de po... A je ba qift moj a hala jo qekjo asht e re ma interesante :D hahahaha.