PDA

Braktis arkiven dhe shih kėtė faqe nė dizajn standard : Sot TI ke ditėlindjen dhe unė dua ta uroj...


faqet : [1] 2

aliu_
03.03.2006, 19:36:00
Ta besh nenen tende krenare per diten qe te lindi Ty

Askush nuk eshte i pasur qe ta bleje te kaluaren e Tij andaj Kujto kete dite te shejte per Ty

Urimet jane rruga me e mire per te treguar respektin qe ke ndaj dikujt, prandaj duke dashur te te

shpreh respektin tim edhe une po i bashkangjitem urimeve me te mira per te ardhmen tone te perbashket /forum/images/smiles/icon_smile.gif

Kujtoi qe ditelindjet e kaluara i ke kaluar midis te dashurve,po kesai here do te kalojm si dy te Dashuruar


Dhe qofshim pergjithmone te rrethuar nga njerez qe na duan e na respektojne.

Uroi me shpirte kudo qe je dhe te gezuar ta kalosh kete dite te shenjte ne kalendarin tend

Shum perqafime per Ty e u befsh 100vj

Me respektin dhe sinqeritetin me te madh Urime dhe njeher 27vj nga i fejuari juaj

aliu_

Shendet

Feni-X
03.03.2006, 19:53:00
Pėrshėndetje aliu_ & Eliza

Kur tė marė e tė lexojė Eliza kėtė urim tėndin,paska pėr t'u emocionuar, pėr tė mirė kuptohet. Njėherėsh ky urim pėr tė do tė jetė dhurata mė e mirė e ditėlinjdes,pa dyshim....
Fjala e mira.... ėshtė dhurata mė solide nė kėtė botė /forum/images/smiles/icon_smile.gif

Edhe unė i bashkohem urimit tuaj, duke i uruar Elizės shum shėndet, suksese dhe bashkim sa mė tė shpejtė me Ty ( se po shihesh je bėrė shumė i padurueshėm) /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif ..
Hahahahahaa,

Gjithė tė mirat me Juve... :- )


Me Respekt
Feni-X

mergimtarja
03.03.2006, 20:10:00
Mirenata juve Qiftit te dashuar,

Prano edhe urimet e mia e nderuar Elza e i gezofsh 107 pranvera te lumtura me dashurin tend -Aliun!
Dashurin kosumone me mase e kujdes mos lejoni qe te lind as nje mosmarrveshje ne mes jush!!!!
Paqi fat e shendet ne jeten tuaj! Gėzuar Ditlindja Elza!

mergimtarja

Poediseja
03.03.2006, 20:11:00
Eshte gjithe kenaqesi e vecante kur shoh dy te dashuruar! Sidomos kur jane njerez qe i cmoj (aliu_)

Eliza, tė uroj gjitha te mirat dhe nje ditelindje te bukur. Megjithate, besoj qe dhuraten me te madhe ke marre: aliun.

Nga zemra Ju uroj Juve dyve gjitha te mirat e botes.

Elizaa
03.03.2006, 22:01:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
aliu_ afishoj me 2006-03-03 19:36 :
Ta besh nenen tende krenare per diten qe te lindi Ty

Askush nuk eshte i pasur qe ta bleje te kaluaren e Tij andaj Kujto kete dite te shejte per Ty

Urimet jane rruga me e mire per te treguar respektin qe ke ndaj dikujt, prandaj duke dashur te te

shpreh respektin tim edhe une po i bashkangjitem urimeve me te mira per te ardhmen tone te perbashket /forum/images/smiles/icon_smile.gif

Kujtoi qe ditelindjet e kaluara i ke kaluar midis te dashurve,po kesai here do te kalojm si dy te Dashuruar


Dhe qofshim pergjithmone te rrethuar nga njerez qe na duan e na respektojne.

Uroi me shpirte kudo qe je dhe te gezuar ta kalosh kete dite te shenjte ne kalendarin tend

Shum perqafime per Ty e u befsh 100vj

Me respektin dhe sinqeritetin me te madh Urime dhe njeher 27vj nga i fejuari juaj

aliu_

Shendet


</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

Idashur te flm per urimet e sinqerta nga ti poashtu keto ti deshiroj edhe un ty

Feni-x &amp; Poediseja ju flm edhe juve per urimet ndaj mua

Me respektin me te madh

Elizaa

Mario*
03.03.2006, 23:03:00
Edhe juve dyve mos rash perskaj po ju baj selam duke ju deshiru bashkim te shpejt. /forum/images/smiles/icon_wink.gif

Elizaa
04.03.2006, 18:06:00
Na lidhim keto gjona te perbashketa

Shkronjat e emrit me A

Shkronjat e mbiemrit me S

Shkronjat e qytetit me K

Ditelindjen un e kam me 03.03.1979 kurse ti 04.03.1980

Po shfrytezoi rastin edhe un ne ket virtualitet ta uroi 26vj e lindjes duke te deshiruar shum te mira dhe fat ne vitet e ardhshme

Te pershendes nga Zemra dhe qofshim bashke pergjithmon

Me respekt Elizaa

AmazInG
04.03.2006, 20:03:00
Ali i Kumanoves edhe un pota uroj Dit Lindjen e ishalla tpotsohen te gjitha deshirat qe tkan met pa i bo Downloads /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

Poediseja
04.03.2006, 20:09:00
I respektuari Ali

Te uroj nga zemra ditelindjen! Gjitha te mirat per ty!

Feni-X
04.03.2006, 20:13:00
Pėrshėndetje dhe Urime pėr aliun ..


Shėndet,dashuri dhe suksese nė tė ardhmen. /forum/images/smiles/icon_smile.gif


Nderime

aksioma-x
17.03.2006, 23:20:00
Te nderuara motra dhe vėllėzėr!
Ndoshta do t'ju duket teme e zakoneshme,por per mua jo!Arsyeja se cdo dite lindin njerez qe meritojn tua urojme ate dite te bukur kur ai apo ajo lindi.
E hapa TEMEN sot, ngase nje person i dashur per mua sot ka ditelindjen!
Ai ėshtė i veqant per mua dhe per ate: URIME TY....

Scarface
18.03.2006, 00:07:00
<font class=editedby>[ Ky afishim u ndryshua nga: scarface mė 2006-03-18 01:21 ]</font>

Madame_X
18.03.2006, 02:20:00
Scarface,

geht“s dir nicht gut?

shekulli
18.03.2006, 10:22:00
lexues te nderuar,

tema bartet ne forumin e pershendetjeve,grüsseve etj! /forum/forum/images/smiles/icon_wink.gif

gjithashtu urime!

Shiggaz
18.03.2006, 12:29:00
Uroma edhe mu se edhe une e kam pas dje ditelindjen /forum/forum/images/smiles/icon_biggrin.gif /forum/forum/images/smiles/icon_biggrin.gif....flm, flm, u plaksha /forum/forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

Scarface
18.03.2006, 13:46:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Madame_X afishoj me 2006-03-18 02:20 :
Scarface,

geht“s dir nicht gut?

</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

... dich habe ich vermisst /forum/forum/images/smiles/icon_lol.gif

glückwünsche an all die (potentiellen) Geburtstagskinder

Madame_X
19.03.2006, 00:21:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Scarface afishoj me 2006-03-18 13:46 :

... dich habe ich vermisst /forum/forum/images/smiles/icon_lol.gif

</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

Zu mir oder zu dir ? /forum/forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

kaleidoskopi
19.03.2006, 13:15:00
hajdeni ma mire te une madame x edhe scarface, nese nuk mundeni me vendose ku me u taku, heheheheh, e meqe edhe eshte fjala per ditelindje edhe nje edhe pak dite mundena me festu bashke /forum/forum/images/smiles/icon_wink.gif
urime ditelindja te gjitheve qe jane lindur ne mars.

TRIMI009
19.03.2006, 15:27:00
Sot TI ke DITELINDJEN,dhe une dua ta uroj!
===============================================
Mire se ju gjeta !
=============
Ju pershendes
=============

Ketu dua te ja uroje te gjithe atyre qe nuk kam pasure mundesi dhe kohe te i perkushtohem te gjitheve, ditelindjen e tyre,e poasaqerishte miqeve dhe mikeshave virtuale duke i deshiruare shume fat,lumturi,dashuri,respekte dhe cdo te mira ne cdo sfere te jetes.

Me respekte dhe sinqeritet TRIMI009

===============================================
Ju pershendes

Aurora
27.03.2006, 00:25:00
Tema mbartet ne forumin per pershendetje...

Pershendetje,

Aurora

gentelmeni
28.03.2006, 09:03:00
Urime ditelindjen Aurora

Fantastiku
31.03.2006, 22:56:00
Urime datelindjen tė gjithė Dashave (pasi jemi nė mujin mars-prill)

Fantastiku
31.03.2006, 22:58:00
Pėrshėdes dhe Uroj datelindjen tė gjithė atyre qė jan tė lindur nė vitin 1976! Tash duhet me nis me rujt shneten kapak /forum/images/smiles/icon_smile.gif

<font class=editedby>[ Ky afishim u ndryshua nga: Fantastiku mė 2006-03-31 22:59 ]</font>

Abetare
01.04.2006, 16:56:00
Sot pikerisht sot mu kujtu se Bali Gent ose Gentelmeni e ka Datelindjen . Ja uroj kete Datlindje e u bofte Plak me mjekerr dhe i menqur e Intelegjent qashtu qysh eshte e u kane prej se u lind ne Drenicen martire .

°°°Urime°°°Urime°°°Urime°°°

<font class=editedby>[ Ky afishim u ndryshua nga: Abetare mė 2006-04-01 16:57 ]</font>

**Lui
01.04.2006, 17:57:00
http://img439.imageshack.us/img439/1645/zemra7xl.jpg

Edhe unė i bashkangjitem urimit dhe
e takosh njė nuse t' mirė e ti mbaroftė nja 10-15 fėmijė...
u bėshė plak me mjeker t' bardhė si bora, deri nė gjunjė ...

A drenicas je a?...
po tutcan koke kanė, aman, aman!...
a s' guxojshe me u ndalė mė afer se n' Londėr, a?????? /forum/images/smiles/icon_lol.gif /forum/images/smiles/icon_lol.gif

imported_Angjelina
01.04.2006, 18:52:00
Oh Efa Gent....Urime Ditlindjen edhe qdo te mira...


Pershendetje

AmazInG
01.04.2006, 20:03:00
kshy kshyyy ,, koka bo njoni meja uru ditlindjen ,,


Hajde bal urime e ishalla tplotsohen krejt deshirat qi sun ike ngat .. /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

Njeri ishalla nuk merr vesh Fatimja Rames se tparen e ki ndark ...

njeri aeki bo gati Gajben e Birrave se jem ka vim un Adelina edhe Fatoni /forum/images/smiles/icon_lol.gif

tarasi
01.04.2006, 21:47:00
urime ditėlindjen mik i dashur!

prishtinasi-pp
01.04.2006, 21:57:00
edhe une i uroj ktiina ditlindjen e u rrit u baft plak me mjekerr

Xuki
01.04.2006, 22:09:00
Urime ditėlindja bali Gent...ishalla i bėn 100 vjet dhe bėhesh plak me mjekėrr tė zezė. /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif


Kalo mirė!


Xuki /forum/images/smiles/icon_smile.gif

Grasha_1
01.04.2006, 22:40:00
OOO Bali Gent Urime ditelindja.

Qfare fati bre djale, ke lind ne diten e rrencave,ishalla nuk je dale RRenc.

Belle
01.04.2006, 23:36:00
valla nuk besoj qe ka lind me 1 prill po si do qoft dikur ka lind edhe nese nuk asht dash ne horoskop diēka asht veq ma shum se une jo .
Une jam mbreti i te gjithve /forum/images/smiles/icon_smile.gif
urime ditlindja gentlemen sot kam festu si me pa dit qe ka sot fest ./forum/images/smiles/icon_smile.gif

*ylli
02.04.2006, 00:24:00
Ohhh shume urime bali Gent.

Te deshiroj forc te qendrosh edhe metutje keshtu sic je, te korresh suksese ne gjitha sferat e jetes
Mos te kaloj viti pa i gezu prindt e tu, me nje lajm t'mire (fejese apo martes).

Me respekt *ylli

P.S:Thjeshtesia,Shpirtebardhesia dhe Bujaria e dallojn Gentin nga gjithe qunat e Forumit

juvel_mann
02.04.2006, 16:54:00
bali Gent_
qekjo °°°Abetarja°°° hajgare po ban me tye aaaaa...
a je kah e sheh.... /forum/images/smiles/icon_wink.gif

Ishalla se pate pernime datlindjen bash me nje Prill se nese po ma mire mos me kane hiq... /forum/images/smiles/icon_lol.gif /forum/images/smiles/icon_lol.gif
jeto dhe lejo te jetohet

Belle
02.04.2006, 17:33:00
/forum/images/smiles/icon_smile.gif edhe Abetare edhe guximtare /forum/images/smiles/icon_smile.gif ashtu duhet !

Grejzi
02.04.2006, 20:24:00
Gentelmeni...une sot po ta uroj diteindjen /forum/images/smiles/icon_wink.gif

Ishalla t'punon shneta ma mire se hackerizmi se pasha ty, ke me ra zajft. /forum/images/smiles/icon_lol.gif Une pe ngrehi nje gote me vitamina per ty dhe ta uroj nje vit ma shume. /forum/images/smiles/icon_razz.gif
Gjithe te mirat ne jete

Poediseja
02.04.2006, 20:26:00
Oppaaaa. Genti na paska ditlindjen. Ec kho ec t'a qes ni torte hukubet breee /forum/images/smiles/icon_smile.gif

Nga zemra te uroj gjitha te mirat e me se shumti te uroj ni nuse ashtu qysh e meriton ti /forum/images/smiles/icon_smile.gif

Belle
02.04.2006, 21:22:00
edhe nji dit e ka me mendu qka me then per temen ? /forum/images/smiles/icon_smile.gif ka ra ne dert se me duket se ka fare ditlindjen ket ditź /forum/images/smiles/icon_smile.gif

Valja
02.04.2006, 22:18:00
Urime Ditėlindja Genti

Tė dėshiroj njė tė ardhėme tė pabrenga, shėndet tė mirė,shumė fatė dhe realizim tė dėshirave tė rėndėsishme.Le tė sjellė vetė jeta befasira nga mė tė ndryshmet ,por kuptohet le tė jenė ato nga mė tė mirat.

Me nderime Valja.

P.S U gati harrova: e marrėsh njė nuse tė mirė,e cila do arrin ta kuptoj dhe ta pėlqen humorin tėnd.A thash mirė a jo?

Proverbi
02.04.2006, 22:37:00
Bali Gent

Urime ditlindja edhe nga mua, ishalla eshte e vertete se me 1 Prill ditlindjen, mos t'kan rrejt te shpia kur ke lind t'kane than je ēike, veē me bo hajgare?
anyway

Gjitha te mirat ne te gjitha vitet towards your destination in hollywood.

Tung

bardha
03.04.2006, 09:28:00
Urime urime

Te percjellt shendeti dhe lumturija deri ne pleqerin e vonshme .

E u takovshe me nje vajze te mire drenicake .

te fala nga bardha

SMOOTH
03.04.2006, 09:47:00
Urime Genti...

Tu plotesofshin te gjitha deshirat...

SMOOTH

gentelmeni
03.04.2006, 15:52:00
Wow Abetare.

Ia paske filluar nga A-ja.

Faleminderit per kujdesin tend.

Veshtire te besohet se kam lindur me 1 prill,por tyneher Baba jem nuk kish pas kalendar por i kishte grah me t'rame te territ.
Pra,pahiri ka qillue 1 prilli.

Falenderoj te gjithe me radhe per urimet Tuaja te ngrohta dhe shpresoje qe te jeni te gjithe te gezuar.

me nderime
bali Gent-prilli

mergimtarja
03.04.2006, 20:42:00
I nderuar Bali Gent, edhe pse disi nuk ma thote mendja se ke ditlindjen, po i bashkohem ketij urimi ,qe le te behen urime me shume .
Ne kete fillim pranvere Gjithe te mirat per shume mote!I Gezofsh 100 pranvera tjera.(Prilla tjere).

mergimtarja

Turkish-girl
03.04.2006, 21:52:00
Dogum gunun kutlu olsun,umarim bu dogum gunu sana beraberinde butun mutluluklari getirsin dostum.

Kendine iyi bak

Belle
03.04.2006, 22:27:00
Ok dmth qenke i Muajit Prill /forum/images/smiles/icon_smile.gif
Urime Urime ,
ne lidhje me qka tregove per ditlindjen tende por tregoj qka me ka then njeni: Ai dukej i ri edhe i thonim urime ditlindja /forum/images/smiles/icon_smile.gif Ai ishte shum komik e thonte wallahi une kam ma shum vjet po i kam shkru vjetet vet ! ku mi besu se ishte komik i madh /forum/images/smiles/icon_smile.gif Ai bonte be pasha zote e maj n'men baben kur asht kthy nga lufta me "kufer" 1945 e ai kur e ka kry shkollen fillore per tu regjistru ne gjimnaz ju ka duft ēertifikata e lidjes e kur ka shku me marr ...s'asht askud i regjistruar /forum/images/smiles/icon_lol.gif i marr dy deshmitar dhe tha pse nuk bahna 15 vjeē se sme ka shku shkolla hiq e i kisha afer 20 vite /forum/images/smiles/icon_lol.gif
Ani me 1 Prill /forum/images/smiles/icon_smile.gif mu me kan shkru me 14-Shkurt /forum/images/smiles/icon_smile.gif pahiri /forum/images/smiles/icon_smile.gif

MR_Mendos
04.04.2006, 05:52:00
URIME Ditelindja Z.Gentelmen edhe nga un pak me vones por ma mire von se kurr hehehhe

tu plotsofshin te gjitha deshirat

Ciaoooo

Gjiki
04.04.2006, 14:43:00
oooo llabud u rritsh i madh /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

PRISHTINALIA
06.04.2006, 15:27:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Gjiki afishoj me 2006-04-04 14:43 :
oooo llabud u rritsh i madh /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

Gjiki /forum/images/smiles/icon_lol.gif /forum/images/smiles/icon_lol.gif /forum/images/smiles/icon_lol.gif /forum/images/smiles/icon_lol.gif


Bali Gent urime ditlindjen e ishalla gjithmon me te mira ashtu qysh ki qef ti

gjithesia
07.04.2006, 13:54:00
qy , une kishe rrejten masi ke 01/04 /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif


po masi s' koka rren , urime edhe prej meje ,


gjithesis !!!!

juvel_mann
08.04.2006, 10:41:00
Gent-Prilli_

urime urime urime ...
shendet, pune, shoqeri, suksese - ēdo te mire ne jete.

jeto dhe lejo te jetohet

gentelmeni
09.04.2006, 17:05:00
Nje falenderim nga zemra per te gjithe ata qe me kane uruar.

Jeni te thirrur ne darke me qaj ne mahallen e boshnjakve.

Urdheroni /forum/images/smiles/icon_wink.gif

ps.mos harroni me sjell ndonje dhurate

latina_girly
09.04.2006, 17:20:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
gentelmeni afishoj me 2006-04-09 17:05 :
Nje falenderim nga zemra per te gjithe ata qe me kane uruar.

Jeni te thirrur ne darke me qaj ne mahallen e boshnjakve.

Urdheroni /forum/images/smiles/icon_wink.gif

ps.mos harroni me sjell ndonje dhurate
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>


Genti, dhurata nmot kysmet i shperndaj, edhe per ato vitet e kalume se nuk ta kom uru ditlindjen /forum/images/smiles/icon_razz.gif

URIME dhe i bofsh edhe aq vite sa deshiron vet dhe tu plotsofshin gjitha deshirat /forum/images/smiles/icon_smile.gif

me nderime dhe shum respekt

qika latine /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

Aurora
28.04.2006, 12:06:00
Urime ditlindjen PROTOTIP!

TE deshiroj ne vazhdim jete te lumtur siq edhe e ke, shume dashuri, shendet etj., etj...

Tu realizofshin planet, tu plotesofshin deshirat.

Mpuq

Sternschnuppe
28.04.2006, 12:11:00
shume urime per ty, shume urime per ty....

marakli, tu plotsofshin te gjitha deshirat dhe i bofsh 100vjet!

Rrezja_djellit
28.04.2006, 13:18:00
Urime e i gezofsh edhe shume e shume te tjera.... i bafsh 85 vjet /forum/images/smiles/icon_lol.gif

Ma merr mendja se 100 vjet jan shume (stmajn kembet) e kshtu ma mire 85 vjet e qysh duhet hahahahahahhahah

elton
28.04.2006, 13:24:00
OMerakli sefaja tpershendes dhe urime Ditlindja ubefsh plak me mjekerr
ibefsh 1001 se Rrezja_djellit pak tka dhan tpershendes me ni qylym qe fluturon gjith tmirat shoki

Grejzi
28.04.2006, 13:25:00
Urime, urime. Nuk du me ti ngre veshte sepse tutna qe po lodhem deri sa ti numroj krejt vitet. /forum/images/smiles/icon_lol.gif
Paq shendet, fat, sukses dhe e ripertrifsh haremin. /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

SMOOTH
28.04.2006, 14:49:00
Qy, a edhe Daja Marakli ne Prill datelindjen a??

Hajde perhajr...

Urime ditelindja dhe te deshiroj shendet dhe lumturi ne jete...

Proverb ku jan krem bananet?? /forum/images/smiles/icon_lol.gif

SMOOTH

gentelmeni
28.04.2006, 15:50:00
Menova mas asht ni prilli sot po s'kaka jo.

Allahile a po gzohesh qi po plakesh hiq.

Hajde urime e pergzime per ketfar datelindje edhe ishalla t'punon mire kanuni.

Jepi me hanger napolitanka se s'ka qare pa punue

Hajt aftjeholla /forum/images/smiles/icon_lol.gif

Desara
28.04.2006, 17:40:00
OOOO shume Urime per tyy...te deshiroj fat dhe lumturi ne gjdo hap te jetes tende...ishalla edhe shume tjera.


dreqnajka

AmazInG
28.04.2006, 18:56:00
qy qyyy Merakli paska fest e nuk um ka Grish hiq npet ,, /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

qe un pa mgrish hiq ta uroj Ditlindjen e pot thom u rritsh i madh e u bofsh plak me mjekerr tbardh .. /forum/images/smiles/icon_lol.gif

Feni-X
28.04.2006, 21:23:00
Marakli,

Me kėt rast do tė dal te Haremi, e do ma nxjerrėsh kysmet njė birrė dhe njė zbavitje ... /forum/images/smiles/icon_razz.gif

Edhe do ngrejm dolli, pėr shėndetin tonė.
Ha ha ahaahaa


Hajde Gėzuar /forum/images/smiles/icon_smile.gif


&amp;#9827; &amp;#9827; &amp;#9827; &amp;#9827; &amp;#9827;

Tuta
28.04.2006, 21:41:00
Urime shum lumturi.

Belle
28.04.2006, 22:29:00
Hajde perhajr /forum/images/smiles/icon_smile.gif qdo te mir ne jetź dhe nji shendet te mirź .Vallahi si vet si shenja qetash e mora vesh /forum/images/smiles/icon_smile.gif

Xuki
28.04.2006, 22:59:00
Ooo shoki jem....urime ditėlindja e ishalla bėhesh plak me mjekėrr!

Qe njė dhuratė prej meje:


http://reiner-ruthenbeck.de/Plastiken%201970/leiter%20iii%20jpg.jpgTungiiiii

Xuki /forum/images/smiles/icon_smile.gif

Maraklia
29.04.2006, 07:20:00
jaaaaaaaaa me kini ba me kajt aaaaa?
qitash me duel e pimja prej djeshit dru jom kane...39 birra i kom pi...
faleminer per te gjithe juve qe jeni perkujtuar me me pershendet mua beterin e forumit qe bajagi do vjet po bahen ne forum...
shpresoj se c'do pershendetje tuajen do t'ua kthej me nga nje kafe ne Kosove...
edhe nje here shume flm te gjitheve,e ne veqanti Shtrumfetes se balit qe ju ka kujtue ditelindja ime...

imported_Angjelina
29.04.2006, 10:03:00
urime ditelindja mister President /forum/images/smiles/icon_razz.gif

Skifteri
29.04.2006, 10:40:00
Tungjatjeta Marakli tullaci, kryet superstradė a? /forum/images/smiles/icon_lol.gif


,...njeri, ku janė kupat me kulloshtėr, me rasoj, me hirrė, me tamėl t'ballicave? /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif


Sidoqoftė, urime ditėlindja me mirėshėndet.Skifteri

p.s. ku na humbi Proverbi, a din naj sen ti pėr ta?

elton
29.04.2006, 12:06:00
Skifteri

p.s. ku na humbi Proverbi, a din naj sen ti pėr ta?

Proverbi uba me 4 gra o skifter spe lan frym me mar si grrejz

Fatonb
29.04.2006, 14:26:00
Me agen urime ditelidja , e tu plotesofshin gjith deshirat


hajde prost me nje krigell te evropa 92 /forum/images/smiles/icon_lol.gifte fala

Gjiki
29.04.2006, 15:20:00
a ka me pi naj send a? pritum se erdhaaaaa /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

urime o qang qung /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

juvel_mann
29.04.2006, 15:43:00
Maraklise, - VENDASIT tim... i deshiroj suksese, lumturi e mbi te gjitha shendet ne jete

Ishalla na bohesh plak i katunit - pleqnar, e t'qojme mi pajtu grate... /forum/images/smiles/icon_wink.gif

jeto dhe lejo te jetohet

Maraklia
29.04.2006, 15:57:00
ooooooo falemineres kojshillak e vllaznillak per urimet dhe pergezimet e jueja...gjithashtu i falenderoj edhe tona kto bukuroshet e mahalles se forumit qe secilen e kom marak drejt me kallxue... /forum/images/smiles/icon_lol.gif
ishalla e festojm s'bashku ne Kosove ndonje PARTY a qysh pi thojn zijafeteve tash kullerski... /forum/images/smiles/icon_lol.gif

gentelmeni
29.04.2006, 16:08:00
39 birra i ke pi a???

Hmmmm...... vitin tjeter te 40-ten e festojme bashke.....

U plake he mazamakeq,veq kah pleqnija po ta kana ma forte....kulloshtren pum doket /forum/images/smiles/icon_lol.gif

Maraklia
29.04.2006, 16:34:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
gentelmeni afishoj me 2006-04-29 16:08 :
39 birra i ke pi a???

Hmmmm...... vitin tjeter te 40-ten e festojme bashke.....

U plake he mazamakeq,veq kah pleqnija po ta kana ma forte....kulloshtren pum doket /forum/images/smiles/icon_lol.gif

</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>
e po tash??? /forum/images/smiles/icon_lol.gif

Fantastiku
29.04.2006, 18:46:00
Edhe u po ju kacavirrna Urimeve pėr Ditelindje.
Urime urime me shumė gėzime. Fat e sukses

Maraklia
01.05.2006, 09:47:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Fantastiku afishoj me 2006-04-29 18:46 :
Edhe u po ju kacavirrna Urimeve pėr Ditelindje.
Urime urime me shumė gėzime. Fat e sukses
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>
faleminer njeri

elton
01.05.2006, 10:29:00
Merakli aka naj Pejonk ajo njeri hajde ti cakrroim metmira

TRIMI009
01.05.2006, 16:05:00
URIME ditlindjen MARAKLIA !
==============================================
Mire se ju gjeta !
============
Ju Pershendes
============

Pranoni pershendetjet e mia te sinqerta i nderuari Maraklia,duke ju pergezuare edhe ditelindjen, ju deshiroj shume fat,lumturi,dashuri dhe cdo te mira ne cdo sfere te jetes dhe i gezofshe edhe aq pranvera se keni deshire ju....

Me respekte TRIMI009

==============================================
Ju pershendes

bardha
01.05.2006, 17:10:00
Meraklis mikut tim te dashur


I uroj ditlindjen dhe i deshiroj jete te gjat shendet dhe lumturi.


Llokum pije njo prej meje e un paguj kure te vij

bardha

Maraklia
02.05.2006, 07:36:00
i lumi une i lumi per miq e per mikesha...dasht zoti e kete vere ta festojm ndonje mbremje s'bashku...
te gjitheve ju falenderoj...

PRISHTINALIA
03.05.2006, 14:47:00
hej njeri pak me vones .

urime urime e ishalla kto tjerat ma te mira se ato te parat

aksioma-x
07.07.2006, 00:26:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Fantastiku afishoj me 2006-03-31 22:58 :
Pėrshėdes dhe Uroj datelindjen tė gjithė atyre qė jan tė lindur nė vitin 1976! Tash duhet me nis me rujt shneten kapak /forum/images/smiles/icon_smile.gif

&lt;font class=editedby>[ Ky afishim u ndryshua nga: Fantastiku mė 2006-03-31 22:59 ]&lt;/font>
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

Fantastik me te vertet te pershkon niku me personalitetin tende....

E une qe pata hap kete tek qe nga sot me ky person nuk ekziston e uen do tja uroj ditlindjen dikujt tjeter....nej dite tjeter...ndoshta tani do ti vij radha "Prillit te thyer"

Jeta qenka e till

AniLa19
31.08.2006, 21:12:00
Sot duaj tja Uroj Nipit tim -Denatit- ,cillin e dua shumeee Ditlindjen e dyt ...

e gezoft dhe i mbusht edhe 100 vjet me shume shendet, lumturi dhe gezim..

http://gba.rso.wisc.edu/Squire/Images/Happy%20Birthday%201.gif<font class=editedby>[ Ky afishim u ndryshua nga: AniLa19 mė 2006-09-01 09:27 ]</font>

freeStar
31.08.2006, 22:17:00
Urime ditlindjen K-Master prej Infinit Recordz .. gjindet ene aj ketu ne Forum .. mujshi me dite se kush eshte .. /forum/images/smiles/icon_lol.gif ..

latina_girly
01.09.2006, 13:35:00
une ja uroj ditelindjen kunates teme dhe i uroj plotesim te te gjitha deshirave dhe lumturi ne jet...


URIME nusja e shpis /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

kunata jote /forum/images/smiles/icon_wink.gif

"Casa"
01.09.2006, 13:45:00
Sot ja uroj Yvonnit ditelindjen dhuraten ja jap ma vone /forum/images/smiles/icon_wink.gif

Laloshe
03.09.2006, 12:50:00
Sot ja uroj ditlindjen nje personit qe me ka inspiru ne jet shum!

Alles alles alles Liebe von mir!

freeStar
03.09.2006, 16:42:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Laloshe afishoj me 2006-09-03 12:50 :
Sot ja uroj ditlindjen nje personit qe me ka inspiru ne jet shum!

Alles alles alles Liebe von mir!
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

se kam ditlindjen oj qik /forum/images/smiles/icon_lol.gif /forum/images/smiles/icon_lol.gif .. qa je ka fol /forum/images/smiles/icon_lol.gif ..

Laloshe
03.09.2006, 23:30:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
mR_moRina afishoj me 2006-09-03 16:42 :

se kam ditlindjen oj qik /forum/images/smiles/icon_lol.gif /forum/images/smiles/icon_lol.gif .. qa je ka fol /forum/images/smiles/icon_lol.gif ..
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

Im Gegensatz zu anderen (möchte DICH nicht anschauen /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif) kann ICH mir Geburtstage sehr gur MERKEN HO niher /forum/images/smiles/icon_lol.gif

imported_Angjelina
06.09.2006, 00:01:00
Hi Zemrush!


Urime ditelindjen!

Cdo te mira per ty nga Zemra!
“Shpresoj se ki sukses ne cdo Hap te jetes!

tu plotzofshin te gjithat Deshirat edhe i ishalla i mbush 100 vjet!
Te perqafoj edhe te puthi 2 her sa i ke mbush sot vite /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif


Kiss

Laloshe
06.09.2006, 00:04:00
URIME ditlindjen

Gjdo te mirat, shum fat, lumturi dhe dashuri ne jeten e ardhshme.

Te pershendes

Laloshja

orion
06.09.2006, 00:06:00
urime dhe vetem urime edhe shendet.

Casperi
06.09.2006, 05:15:00
Urime Ditėlindja,shėndet fat e lumturi nė jetė...

SMOOTH
06.09.2006, 08:41:00
Urime ditelindja Prinzessin... shendet, fat dhe lumturi ne jete!

SMOOTH

Fllėnza
06.09.2006, 08:42:00
urimet ti percjell edhe une


I GEZOFSH EDHE 100 vite te lumtura

AniLa19
06.09.2006, 09:18:00
oj oj qysh moj nuk me tregove dje se eki ditlindjen ?? /forum/images/smiles/icon_smile.gif

Hajde ti ngrej vesht 22 here /forum/images/smiles/icon_razz.gif

URIME Ditlindjen Zemrushe.. Te uroj gjdo te mire ne Jete, Shendet dhe Lumturi...

Te plotesofshin krejt Deshirat dhe ishalla i mbush edhe 100 vjet /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif


Feier schön den heute ist ein besonderer Tag, dein Geburtstag... Geniesse es im Rampenlicht zu stehn /forum/images/smiles/icon_wink.gif

te puqi shumeeeeeeee

Asterix
06.09.2006, 09:28:00
Urime ditlindjen, e u rritsh e madhe e tu mbusht shpija plot me fat e tė mira.
Zaimi

"Casa"
06.09.2006, 10:17:00
Qika e Mamit /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

urime ditelindja me gjitha te mirat u ritsh u befsh e madhe dhe rrofsh sa malet /forum/images/smiles/icon_smile.gif

dhuraten e din ti eshte unterwegs ist bald da /forum/images/smiles/icon_lol.gif

kalo bukur dhe festo bukur

Grejzi
06.09.2006, 13:57:00
Urime ditelindjen Balerina e Mamit. 2 nga 2 a? I bajsh me shendet dhe paq fat jo vetem kete vit por gjate tere jetes. Edhe nisja mu pavarsu prej mamit se dikur msohesh keq e te ban dam /forum/images/smiles/icon_lol.gif

Agroni
06.09.2006, 14:22:00
Urime Ditelindjen ēika e Mamit edhe nga une meqenese e pashe rastesisht se paske ditelindjen!!!

Edhe pasiqe po thojne se ky viti 2006 vendimtar per Kosoven,shpresoj qe te jete vendimtar edhe per ty,dmth t'i mbushesh 18 edhe te pavaresohesh poashtu nga Mami! Apo mos te duhen edhe ty negociata te gjata si ne rastin e Kosoves!!!??? /forum/images/smiles/icon_lol.gif

Gjithsesi urime,urime,urime qe je bere nje vit me e madhe(vjeter)!!! /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

Ms-Exclusive
06.09.2006, 14:32:00
Happy Birthday to you
Happy Birthday to you
Happy Birthday dear Qika momit
Happy Birthday tooo youuuuuuuuuuuuu /forum/images/smiles/icon_smile.gif

prishtinasi-pp
06.09.2006, 14:54:00
OOOOOOO Urime


U rritesh


Edhe ishalla i gezon edhe 100 ditlindje tjera ne Lumturi e NE GEZIMEEdhe nime ishalla tjetren Diltkindje tende e festojna me Pavaresin e Kosoves /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

juvel_mann
06.09.2006, 19:58:00
ēika_e_mamit_

URIME URIME URIME

t'a uroje kete dite te veēante tenden duke te deshiruar shendet, fat dhe suksese ne ēdo lemi jetesore. Dashuria dhe miresia qofshin gjithhere percjellesit tuaj. Dhente Zoti te festosh edhe shume hera nga 22


jeto dhe lejo te jetohet

Grasha_1
06.09.2006, 22:09:00
Urime ditelindja Balerines sone (Qikes se mamit)
Ishalla kete vit te plotesohen deshirat qe ti i deshiron.

mafi'oze
06.09.2006, 22:36:00
hej balerina...
ich wünsche dir alles alles gute zu deinem OHOOO geburtstag..
koke rrit moj qura vogel /forum/images/smiles/icon_razz.gif hehehe

shum fat, lumturi, shendet dhe dashuri deri te fytiii ... te nalt e te posht /forum/images/smiles/icon_wink.gif

kiss Pr'mafioze

freeStar
06.09.2006, 22:37:00
urimeeeeeeeeeee ene prej mejeeeeeeeeee dhe te gjithat te mejra ne jete .. feier schön .. ene tanz schön oj balerine ..

Litta
07.09.2006, 10:17:00
uuu balerina a? allllllllles gute wünsch ich dir!!! shpresoj qe gjitha endrrat e deshirat te plotesohen e lumturia, dashuria, shendeti... te percjellin ne qdo hap te jetes tende /forum/images/smiles/icon_smile.gif

gjitha t'mirat sÜssE /forum/images/smiles/icon_smile.gif

milliondollarbaby
07.09.2006, 13:47:00
Falemnderit per pershendetjet dhe urimet!! /forum/images/smiles/icon_smile.gif

Tash e dini pse e kam ndrru nikun, 22 vjeqare e hala te MAMI nuk ban kurrqysh /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif hahaha


Ju pershendes perzemersisht!

Xuki
08.09.2006, 09:25:00
http://us.greet1.yimg.com/img.greetings.yahoo.com/g/img/windel/lachfaeltchen.jpg


Ishalla bahesh sa ma shpejt gruja e dikujt! /forum/images/smiles/icon_razz.gif


Alles guetii Zuckerwatte!Xuki /forum/images/smiles/icon_smile.gif

Fatonb
08.09.2006, 15:10:00
nje foto Live e kam bo veq per ty /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

http://img71.imageshack.us/img71/4216/balerinapu7.jpg

E_LEZETshmja_CH
08.09.2006, 16:39:00
Urime ditelindjen edhe shume mote me buzeqeshje dhe ahrmoni familjare, shendet te plot dhe fat ne te gjithat sferat e jetes !


Pershendetje nga Lezetja !

Lugano_CH
08.09.2006, 20:55:00
Urime edhe prej meje e ishalla i ban 100 vjet, ndaq te mami e ndaq te burri, kryesorja ti me kan e lumtur. /forum/images/smiles/icon_wink.gif

latina_girly
12.09.2006, 09:46:00
URIME DITLINDJA VLLAQKO /forum/images/smiles/icon_wink.gif


ishalla i bon edhe shum e shum tjera, ashtu qysh ta don zemra ty...

fati, lumturija, gezimi e dashurija kofshin gjithmon percjelles ne jeten tende.

uron motra jote e vogel

/forum/images/smiles/icon_wink.gif


MPUQ llokumi motres /forum/images/smiles/icon_smile.gif

Fantastiku
16.09.2006, 16:39:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>

Fantastik me te vertet te pershkon niku me personalitetin tende....

E une qe pata hap kete tek qe nga sot me ky person nuk ekziston e uen do tja uroj ditlindjen dikujt tjeter....nej dite tjeter...ndoshta tani do ti vij radha "Prillit te thyer"

Jeta qenka e till
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

nuk tė kuptova ēka dashte me thėnė veq po themė edhe U -> Selavi, That Is Life!

Fantastiku
16.09.2006, 16:40:00
Tė gjithė ata tė cilėt kan Datėlindjen nė kėtė muj Ju Uroj nga Zemra Urime datėlindja!

latina_girly
16.09.2006, 20:46:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Fantastiku afishoj me 2006-09-16 16:40 :
Tė gjithė ata tė cilėt kan Datėlindjen nė kėtė muj Ju Uroj nga Zemra Urime datėlindja!


</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

edhe mu a /forum/images/smiles/icon_razz.gif

Fantastiku
16.09.2006, 22:33:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
latina_girly afishoj me 2006-09-16 20:46 :
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Fantastiku afishoj me 2006-09-16 16:40 :
Tė gjithė ata tė cilėt kan Datėlindjen nė kėtė muj Ju Uroj nga Zemra Urime datėlindja!


</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

edhe mu a /forum/images/smiles/icon_razz.gif
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

Ty posaqėrisht!

gentelmeni
17.09.2006, 06:01:00
urime,urime ,urime...


selam mamit.

Grasha_1
20.02.2007, 18:25:00
Shfrytezoj rastin ti falenderoj te gjithe ata qe me uruan ditelindjen time te 50.
JU FALEMNDERIT TE GJITHEVE
gjynah qe nuk mund ti lexoj me ato pershendetjet tuaja.

Litta
24.02.2007, 14:16:00
sot ja uroj ditelindjen motres teme ma te miiiiires qe e due quuuum /forum/images/smiles/icon_smile.gif
uRiMe schwesterherz /forum/images/smiles/icon_smile.gif

Bukuroshja_Austri
24.02.2007, 17:37:00
Sot ja uroj shoces teme te mir DITLINDJEN !

****uRiMe uRiMe loqqqqqqqk ******
Ishallah tu plozofshin deshirat!!!!!

Ta uron Bukurija shka te don shum ! /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

Sternschnuppe
27.03.2007, 07:50:00
e lexova dikun rastsisht qe e ki sot ditelindjen. e masi jemi tash shoqe /forum/images/smiles/icon_lol.gif thash me duhet me ta uru patjeter.

pra, Urime ditelindja.
ti deshiroj nga zemra te gjitha te mirat ne jete.

sterni!

"Casa"
27.03.2007, 08:44:00
Hero-ina

oj Süße /forum/images/smiles/icon_lol.gif

hajt urime ditelindja me krejt te mirat: shendet, lumturi, pasuri me plot dhurata.

kalofsh nje dite te kendshme /forum/images/smiles/icon_smile.gif

_UniQue_
27.03.2007, 09:23:00
urime ditlindjeeen heroooo /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

wünsch dir alles erdenklich gute und das alle deine Träume und Wünsche erfüllt werden!

Feier schön und geniess dein Tag /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

te pershendeeeeeeeeeeeeees

elton
27.03.2007, 10:29:00
Pershendetje dhe nga un Hero-ina dhe urime Ditlindja gjitha tmir per ty efam tuaj gzuar me ni gram hashish

Anduena
27.03.2007, 11:07:00
URIMEEEEEEEEEE Ditlindjaaaaaaaa /forum/images/smiles/icon_smile.gif

Te uroj nje Dite plot Surpriza te bukura nga atyre qe te dojn.. dhe plus te uroj nje Jete te gjate plot Buzeqeshje, Lumturi dhe Shendet.

Kisssssssssssss

milliondollarbaby
27.03.2007, 12:46:00
Urime Ditlindja Heroina

Te deshiroj qdo te mir, tu plotesofshin te gjitha deshirat.


pershendetje

Xuki
27.03.2007, 12:55:00
Oo pėrhajr e ishalla i bon 100 vjet!


Xuki /forum/images/smiles/icon_smile.gif

Litta
27.03.2007, 13:06:00
http://www.zangygraphics.com/bday/9.gif


urime ditelindja dhe gjitha t'mirat ne jet /forum/images/smiles/icon_smile.gif

freeStar
27.03.2007, 14:08:00
urime edhe prej meje dhe gjithat te mira ne jete .. feier schön ..

ani e kam pa njanen najkun /forum/images/smiles/icon_razz.gif ..

mfg freemi

Angelina
27.03.2007, 14:12:00
Hi Hero, wünsche dir auch alles Gute zum Geburtstag, i mbush 100 vjet plote gezim e shendet!

Tpershendes shum

Angi

SMOOTH
27.03.2007, 14:38:00
Urime ditelindja Heroina,

te deshiroj shendet dhe lumturi ne jete...

U ritsh u bafsh e maaaaaadhe /forum/images/smiles/icon_lol.gif

Kalofsh interesant!

SMOOTH

Hero-ina
27.03.2007, 18:18:00
@ Sterni

shoqe /forum/images/smiles/icon_smile.gif falemenderit per urimin

ani pasi qe jemi shoqe duhet patjeter mu taku diku ne stuttgart...

te tregoj kur jem andej ka stuttgarti te prindrit!!!


@ Casa

flm per urimin

ani süsse qyqy tashti u skuqa.../forum/images/smiles/icon_wink.gif


@ Unique

flm per urimin du junger hüpfer /forum/images/smiles/icon_smile.gif


@ elton

flm edhe ty per urimin

hashin e kam lan moti moti se u shtrejtu bajagi, tashti vetem bari naj her qe perdori /forum/images/smiles/icon_wink.gif


@ Anduena

ani edhe ti paske gjet koh me ma uru...(kam ni qe punon shume.../forum/images/smiles/icon_smile.gif )

flm edhe ty pra...

mos puno shume se nuk ta din gjurmon!


@ qika e babit (a e mamit???...qysh e ke pas moj pseudonimin ma heret??)

nejse....edhe ty te falemenderoj per urim /forum/images/smiles/icon_smile.gif


@ Xuki

flm edhe ty per urimin

100 vjet....jo bre qfar nuk po du mu be 100 vjet, ma mire ti kisha pas ja 100 milion EVRO


@ Lita

kleine maus

flm per urim ( kuku i mrrine gati ato 6000 afishime qe ti kan qly per inati) /forum/images/smiles/icon_smile.gif

@ istogase

meine süsse große

flm per urimin

mire e ki...i lumi ai qe me merr mu /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif ....


@ DJ freem

flm edhe ty per urimin

me ke pa? ku ore...heren tjeter kur te me sheh me trego se nuk ashte e drejt ti mem pa e une ty jo.../forum/images/smiles/icon_biggrin.gif (ich weiß was du meinst)


@ Angi

flm edhe ty per urimin (tashti duhet me ngrit kryt per me mujt ket qik me kshyr ne sy.../forum/images/smiles/icon_biggrin.gif, obwohl NEIN ska nevoj vetem drejt me kshyr /forum/images/smiles/icon_smile.gif )


@ Smooth

flm per urimin

o njeri qdo sen mujsh mem deshiru vetem jo mu rrit se jam rrit e jam bo e maaaaleeeeeeee, bile bile ma shume se qe kam pas qef /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif


te gjithe ju pershendes /forum/images/smiles/icon_smile.gif

Marjeta
27.03.2007, 23:16:00
http://img370.imageshack.us/img370/8952/happybdpastelvict2.gif


Shendet, Lumturi dhe c'do gje qe te do zemra ta deshiroj ne kete dite te veqante per ty, dhe ne c'do dite te jetes tende...

Fatonb
28.03.2007, 00:47:00
urime Ditelindja , tu plotesefshin te gjitha deshiratPs ; a te ka qit tezja naj torte /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

Asterix
28.03.2007, 08:51:00
Urime ditlindja Hero-ina, i bofsh edhe 100 vjet tjera. /forum/images/smiles/icon_smile.gif
Shėndeti, gėzimi, lumturija dhe dashurija le tė jen me ty. /forum/images/smiles/icon_smile.gif

nga Zaimi.

Hero-ina
28.03.2007, 13:39:00
@ Zaim dhe Marjeta


falemender

fjalt e juaja ne vesh te zotit /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif !!!


@ Faton

edhe ty flm

Tezja eshte ne pushime ne Bella Italia.../forum/images/smiles/icon_smile.gif

juvel_mann
29.03.2007, 12:02:00
Ohoooooooooooo hooooooo

URIME URIME DITELINDJEN

te deshiroj shume suksese, fat dhe lumturi ne jeten tende...

PS. s'po kujdeset qajo tezja jote per tye hiq e hajt... ncnncncn
me kan si ti pa e leqit se kisha lane /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

Kalo mrekullueshem

jeto dhe lejo te jetohet

Laloshe
29.03.2007, 12:37:00
*Urime* ditlindjen edhe nga ana ime...

gjdo te mirat per ty.

Tpershendes shum

Laloshja

Hero-ina
29.03.2007, 18:17:00
@ juve_mann

falemender per urimet

jo BRE nuk ka nevoj tezja mu kujdes per mu se pesmdhjet nuk i kam be por pak ma shume, amo vetem pak ma shume /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

kalo bukur

@ laloshe

edhe ty flm kleines /forum/images/smiles/icon_smile.gif

ta kthefsha per t“mire /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

lg

freeStar
29.03.2007, 18:54:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Hero-ina afishoj me 2007-03-27 18:18 :
@ DJ freem

flm edhe ty per urimin

me ke pa? ku ore...heren tjeter kur te me sheh me trego se nuk ashte e drejt ti mem pa e une ty jo.../forum/images/smiles/icon_biggrin.gif (ich weiß was du meinst)
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

qyqy .. schreibt die direkt dj freem /forum/images/smiles/icon_lol.gif .. kishe ti sme ke pa mueeeee .. kennt die mich durch hinterleute ne ...... /forum/images/smiles/icon_lol.gif /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif /forum/images/smiles/icon_lol.gif /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif /forum/images/smiles/icon_lol.gif ..

te pershendes .. und feier schön das Weekend ..

Grasha_1
29.03.2007, 19:23:00
Hero-ina
Urime ditelindja e.........u nime po se di sa vjet i bane veq nejse.
Te uroj fat,gezim dhe lumturi ne keto vitet e ardhshme

Hero-ina
30.03.2007, 14:53:00
@ Grasha_1

falemender per urimet...

sa vjet i kam be? qysh ka then qumili...."para do vjete u ben bajagi si shume edhe prej ateheri nuk po i numeroj me.."


te pershendes /forum/images/smiles/icon_smile.gif

Grejzi
31.03.2007, 00:29:00
Me shnet ditelindja Hero-ina. Sado qe i ke ba besoj qe jane taman per ty. I gezofsh edhe shume tjera me gjithe te mirat /forum/images/smiles/icon_smile.gif

*ylli
01.04.2007, 22:38:00
Shume urime per ju Bali Gent!

..tu plotesosfshin te gjitha deshirat ne kete vit, edhe ajo qe e ke per z.Thaqin qe te behet Kryeminister.

*ylli

Angelina
02.04.2007, 01:01:00
Bal, oh bal urime te koft ditelindja..hajde ishalla te plotzohen nje kamion deshira...shpresoj se i pret edhe shum ditelindja plote shendet edhe gezim!


tpershendes bal

Angi

Turkish-girl
02.04.2007, 01:30:00
Hmmmmmmmm qenke i muajit prill si une,(dasha asi kryfort)ama na jem pa brina /forum/images/smiles/icon_wink.gif

Njeri Urime datlindjen dhe jeto sa malet.

Kendine iyi bak

Abetare
02.04.2007, 10:37:00
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/birthday7.gifBali Gent edhpse jam larguar nga Forumi nuk kam qare pa ba perjashtime ...!Me respekt nga Drenicakja me shkronja Abetarja /forum/images/smiles/icon_smile.gif

Skifteri
02.04.2007, 12:50:00
,... o Bali Gent, urime ditelindja ore burre Drenice !Skifteri


P.s. qajo deshira per Krye-min-i-stri, vallahi, bilahi, tallahi le t'i fshin Hasha buzte per murriz,... i ngrati! /forum/images/smiles/icon_lol.gif

Anduena
02.04.2007, 12:55:00
URIME URIME

shpresoj se i mbush 100 Vjet plot Gezim...

Edhe un jam e Prillit hahahahaha.... dhe shum jemi Njerz te mire sa me duket mua /forum/images/smiles/icon_wink.gif

Byeeeeeeeeeeeee

Gjilani2000
02.04.2007, 13:26:00
a pe shihni more? edhe ditėlindjen e ka n'ditėn e rrenave /forum/images/smiles/icon_lol.gif

genti... urime e ishalla i gzon edhe njo 75 copa tjera! /forum/images/smiles/icon_smile.gif

Proverbi
03.04.2007, 01:12:00
Urime edhe nga une ditlindja o Bali Gent,

Valla e ke rrok mu ba klloshar asi kshilltar i Thaqit le qe mizat nuk po i sheh qe po te hin e dalin prej gojes, por edhe ditlindjen e ke harru /forum/images/smiles/icon_lol.gif

O le hiqu tina se dhanderr i Vushtrrise eshte me pas dicka une isha kllosharit me te hahaha.

Urime edhe njehere, e te dasht Zoti shnet e shume gezime ne jete.

Litta
03.04.2007, 12:38:00
happppppy birthdayyyyyyy

http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/birthday8.gif


<font class=editedby>[ Ky afishim u ndryshua nga: Lita mė 2007-04-03 12:40 ]</font>

elton
03.04.2007, 15:08:00
O Bali Gnet Urime i gėzofsh edhe shum tjera ete lumtura

milliondollarbaby
03.04.2007, 16:01:00
URIME DITLINDJA, ishalla te plotesohen te gjitha deshirat e vitin tjeter e feston me ni nuse /forum/images/smiles/icon_razz.gif /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

pershendetje

Bukuroshja_Austri
03.04.2007, 16:24:00
U*R*I*M*E U*R*I*M*E U*R*I*M*E U*R*I*M*E U*R*I*M*E

*******DITLINDJEN*******

edhe nga UNE !!!

Ishallah i kalon edhe shum shum shum qera ditlindja me shum gzim ... /forum/images/smiles/icon_smile.gif

Grasha_1
03.04.2007, 18:37:00
O bal
I bafsh 100 vjet
Ishalla zoti te jep Pare,shendet edhe bereqet,e per tjerat banja qysh te din vet.

Asterix
03.04.2007, 22:15:00
Urime ditelindja zotni Bali Gent. /forum/images/smiles/icon_smile.gif

opusdeji
03.04.2007, 22:42:00
ani de urime qy

quiksilver
03.04.2007, 23:21:00
oo kushoo

urime ditelindjen e u befsh plak me mjeker


peershendetje nga gjumunija

@quiksilver kusha /forum/images/smiles/icon_smile.gif

Dredhza_20
05.04.2007, 09:58:00
Happy Birthday sweety!! /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif
Hanez tash e pash..pak von sorry..ti deshiroj veq mat mirat qe existojn dhe plotsimin e deshirav tua!

http://whatsupdownsouth.blogspot.com/uploaded_images/happy_birthday_10-728921.gif

PeAcE &amp; Küsschen

Grejzi
06.04.2007, 00:13:00
Balooo..Urime ditelindja. A i palove si nam a jo? Hajt mos u merzit se ka edhe ma pleq se ti. /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif /forum/images/smiles/icon_lol.gif
Te pershendes dhe te uroj ēdo te mire dhe gjithe urimet per ty.

laura43
08.04.2007, 10:17:00
urime ditlindjen niki qdo te mir ne jeeeeeet

Grasha_1
08.04.2007, 10:23:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
laura43 afishoj me 2007-04-08 10:17 :
urime ditlindjen niki qdo te mir ne jeeeeeet
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

Valla moj laura43, as nuk po te njoh ty, as spo ta njoh qat Nikin.

Hajt se tybe po te pershendes, edhe ty edhe qat Nikin

laura43
08.04.2007, 10:38:00
faliminderit

Sternschnuppe
21.04.2007, 10:05:00
Shume urime per ty, shume urime per ty ...

Unique, urime ditelindja. Te deshiroj nga zemra te gjithat te mirat.

U gezovsh dhe tu plotsofshin deshirat.

Karrameli
21.04.2007, 10:13:00
Tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyt /forum/images/smiles/icon_lol.gif

urime bijo urime.

_UniQue_
21.04.2007, 10:54:00
Sterni, je ma e mira /forum/images/smiles/icon_smile.gif Faleminderit shume qe te ka ra n'mend per ditlindjen time dhe per me hap extra nje tem /forum/images/smiles/icon_smile.gif me te vertet me ke befasu. te pershendes perzemerisht dhe te uroj gjdo te mire ty dhe familjes tende ne jete. nje puthje te madhe per ty /forum/images/smiles/icon_smile.gif

Karramelli, edhe ty te falenderohem nga zemra per urime dhe te pershendes nga zemra.

trixi
21.04.2007, 11:44:00
Shume Urime............Edhe 100 vjet ,me shendet dhe lumturi .......

Urime,Urime,Urime...........

Te uron Trixi

Grasha_1
21.04.2007, 11:44:00
Unikate
Urime ditelindja,ishalla te plotesohen te gjitha deshirat

Desara
21.04.2007, 12:49:00
Urime fat dhe shendet ne jeten tuaj..u befsh 100.

freeStar
21.04.2007, 13:40:00
eh edhe ketu ta uroj ditlindjen .. dhe gjithat te majra ne jete oj Y.... /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif .. te pershendes und feier schön kukell ...

freemqe ..

milliondollarbaby
21.04.2007, 14:28:00
URIME DITLINDJA!!! Te deshiroj qdo te mir, dhe tu plotesofshin te gjitha deshirat!

Hero-ina
21.04.2007, 17:30:00
Alles Gute zum Geburtstag und mögen alle deine Wünsche in Erfüllung gehen /forum/images/smiles/icon_smile.gif

adea
21.04.2007, 18:34:00
Halli Halloooo

shume urime per ty!

TE deshiroj gjdo te mire ne te ardhmen! Ich wünsche dir auch, dass dich Gesundheit, Freude, Erfolg und Glück stets begleiten werden.

lieben Gruß

Grejzi
22.04.2007, 20:29:00
Me shnet edhe nje vjet UniQue. Urime dhe jete te gjate me gjithe te mirat.

p.s. Tash je rrite, mos luj ma me lloq mas shpije /forum/images/smiles/icon_lol.gif

Asterix
22.04.2007, 20:41:00
Urime ditlindja Unique. ØShėndeti, gėzimi, lumturija dhe dashurija me ty, me nji jet tė gjat. /forum/images/smiles/icon_smile.gif

Proverbi
22.04.2007, 22:51:00
Urime edhe prej meje ditlindja, nusja e kusherinit.

Ishalla pret shume festa, te bekon Zoti me gjitha te mirat, prej shendeti deri ne Infinite.

p.s. nuk ki ti naj shoqe/kusherine beqaresh jo? /forum/images/smiles/icon_smile.gif

Litta
23.04.2007, 10:15:00
nime edhe ti te kokshe qik e prillit... hehe, e kom dit e gjithe kom thon qe s'ka me qikat te prillit, ma te mirat jon, und du bist auch ein beweis dafür /forum/images/smiles/icon_wink.gif

so, ich wünsch dir mal aaaallllleeessss gute zum geburtstag und immer nur das beste im leben /forum/images/smiles/icon_smile.gif bleib so wie du bist, dann klappt es schon /forum/images/smiles/icon_smile.gif


http://zangygraphics.com/hugs/7c2c661ee8e7216c4a10edbed831dbaf2977bdababa36faaca 4c6a24894bd736.jpg

happy birthday!

Anduena
23.04.2007, 11:32:00
Hehe..

neeee Du auch noch ein Aprilkind hahahaah coool /forum/images/smiles/icon_smile.gif

Te uroj Ditlindjen (edhe pse pakez me vones) ishallah behesh aso Gjyshe cool qe ju tregon Femive Sende interessante nga Rinija hehehehe

Kissssssssssssssssss

SMOOTH
23.04.2007, 11:44:00
Urime Anila edhe nga une... shendet, lumturi dhe shume dashuri ne jete!

Sa koke i bane /forum/images/smiles/icon_lol.gif ?? Hec me ti hjek veshet pak...

SMOOTH

"Casa"
23.04.2007, 13:05:00
UniQue,

oj Zanushe Urime Ditelindja me krejt te mirat: shendet, fat, lumturi dhe pasuri /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif kalofsh sa me bukur dhe nje puthje per ditelindje (se kam zakon) por e boj ni ausnahme /forum/images/smiles/icon_lol.gif

Dredhza_20
23.04.2007, 15:58:00
Unique Happy Birthday Baby, te deshiroj shum shendet,fat,lumturi dhe dashuri /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

http://www.childrencomefirst.com/animations/happy-birthday-cake-balloons32586690.gif

PeAcE

_UniQue_
23.04.2007, 16:46:00
FALEMINDERIT SHUME PER URIME JUVE TE GJITHVE!!!

Jeni te merrekullueshem dhe me vjen mire qe me keni pershendet te gjithet /forum/images/smiles/icon_smile.gif Edhe njeher.. falemniderti shume shume shumeee ... ju pershendes nga zemra dhe ju uroj gjdo te mire ne jete ....

ps: SMOOTH ich bin noch frisch und jung, 21 vjet i mbusha /forum/images/smiles/icon_razz.gif hajmedet haj u plakaaa /forum/images/smiles/icon_lol.gif

Laloshe
23.04.2007, 18:11:00
Urime!

elton
24.04.2007, 13:33:00
Pershendetje dhe shum urime per ty _UNIQUE_ shendeti lumturia dhe dashuria mbretrofshin ne juve

_UniQue_
24.04.2007, 23:17:00
faleminderit shume juve !! ju pershendes

Feni-X
24.04.2007, 23:26:00
Urime ditelindja....

u befsh plake me mjekerr.

_UniQue_
25.04.2007, 09:34:00
faleminderit shume per urime feni x, per plak ishalla bohna.. ama mjekrra sen nuk po me vyn qy /forum/images/smiles/icon_lol.gif

te pershendes /forum/images/smiles/icon_wink.gif

Angelina
25.04.2007, 09:45:00
Pak si von ,por ma mire von se hi, Urime ditelindja (nachträglch) edh gjithat te mirat uniquechen!


Tpershendes

cuki
25.04.2007, 10:32:00
deri tash tu t'prit ty, pa ja uru ti nuk guxojsha une /forum/images/smiles/icon_lol.gif

urime qiko, ishalla pjekesh pak ma shumė se hala e verdh niher valla /forum/images/smiles/icon_lol.gif

_UniQue_
25.04.2007, 10:37:00
angi, flm shume, per urime kurr nuk esht vone /forum/images/smiles/icon_wink.gif te pershendes perzemerisht...


cuki, mos me shurdho qy /forum/images/smiles/icon_lol.gif

por hajt prap se prap, flm per urime .. per mu ka hala shpresa qe pjekna masi jom hala e re.. por qka me bo me ty se?? i vjeter, por ende me mend te femis... per ty ska shpetim mo /forum/images/smiles/icon_rolleyes.gif /forum/images/smiles/icon_lol.gif

<font class=editedby>[ Ky afishim u ndryshua nga: _UniQue_ mė 2007-04-25 11:17 ]</font>

Xuki
25.04.2007, 10:39:00
Edhe unė pak me vonesė po ta uroj ditėlindjen!

Tė dėshiroj shėndet dhe lumturi nė jetė.


http://www.fleurop.de/Images/Product_Images/xstier_l.jpg

Pėrshėndetje tė pėrzemėrta (nga loqka e zemres dee)

Xuki /forum/images/smiles/icon_smile.gif

Bukuroshja_Austri
25.04.2007, 11:24:00
********URIME*URIME*URIME*URIME*URIME*URIME******* ******

**********************DITLINDJEN****************** ********


Ishallah me shum fat, dashuri, lumturi edhe sukses ne jeten tane !!!

Deshirat te tua tu plozofshin me shum shum shum te mira /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

PS: kam me ta marru sot ni torte edhe kam me ta qu me post /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif hehe!!

URIME edhe niher nga ZEMRA !!!

Te pershendes !!!

Bukurije

_UniQue_
25.04.2007, 14:02:00
xuki dhe bukurije... faleminderit shume prej juve.. jeni shume nice /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif ju pershendeessss

ninnela
25.04.2007, 14:09:00
Unique edhe pse si duket me vonese e pash kete ode tenden ,besoj se nuk eshte kurre vone qe te le nje pershendetje te ngrohte dhe njiherit pasi qe po shoh se ketu keni edhe urime per ditelindje,ateher shfrytezoj rastin pra qe edhe te uroj edhe shume tjera me fat e lumturi ne cdo sfer te jetes.

Respekt NINNELA

_UniQue_
25.04.2007, 14:32:00
oooo ninnelaaaaaaa me paska marr malli per ty /forum/images/smiles/icon_frown.gif po pse ke humb krejt moj? a je martu a qka esht puna e jote keshtu? /forum/images/smiles/icon_smile.gif ....

si do qoft, faleminderit shume per urime dhe pershendetje... gjtihastu te pershendes nga zemra dhe shpresoj se je mire??? doku ma shpesh dhe kalo si mas qefit... mpuuuqqq

Bukuroshja_Austri
25.04.2007, 16:46:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
_UniQue_ afishoj me 2007-04-25 14:02 :
xuki dhe bukurije... faleminderit shume prej juve.. jeni shume nice /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif ju pershendeessss
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

sps /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

klm ne ditlindjen tande /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

Turkish-girl
25.04.2007, 22:26:00
Unique shum urime per ty.
Besoj se kjo moshe e re ti sjelle te gjitha te mirat /forum/images/smiles/icon_smile.gif

_UniQue_
27.04.2007, 11:01:00
turkish flm shume per urime /forum/images/smiles/icon_smile.gif

te deshiroj nje fund jave te bukur dhe te pershendes /forum/images/smiles/icon_smile.gif

mergimtarja
10.05.2007, 14:32:00
Sot, pikrisht ne kete dite Maji kur ēdo gje merr jete .
Me deshire do isha ber sot lot, qe vetum e vetum te te theme:
Urime ditlinja TY!Te fali urimet me te mira nga zemra jotja ....( xhanit tim).


Me deshiren me te madhe do te isha prane te gjithe atyre qe paten; ditelindjen ne kete fillim Maji.Se pari perqafoje motren time t`vogel te ciles edhe ne fundjaven qe iku e perqafova shume, urime edhe nje here fat sukse ne jete xhane!
Ah, per nje qike me harruar vellun tim te dashur qe sot mbushi 40-te
Qe vetum e vetum per mua bente rrugen nga Bregu i Diellit te me marre ne tel. i pari per ditelinjen time ! haha e me bente te haroj mergimin nje ēast...
Gezuar per shume mote, vit i mbar qofte per ty!
e te gjthe atyre qe kane ditlidjen ne kete muaj!( mendoje qe i njohe) edhe ty Tina ime e shtrenjet ne France urime !( ti e kishe dje).
Ti mikja ime e dashur e gezimit e lotit neteve pa gjume ...qe te desha e te dua si motren time! Qofsh e gezuar gjithmone.
Liridona qe e duam e deshem aqe shume mu befsh 100 vjet moj xhan Halle...

mergimtarja

ps. ju fali rrezet e diellit /forum/images/smiles/icon_wink.gif

Eliza_
29.06.2007, 17:03:00
Hero-ina,

Te Pershendes perzemersish, doku moj cka ke humb /forum/images/smiles/icon_frown.gif

p.s. une e di qe per cka nuk po hyn kohve te fundit /forum/images/smiles/icon_lol.gif hec se bohet Mir, mos ta nin qyyyy.

Te hugssssss and kissssss

Eliza

Dredhza_20
29.06.2007, 17:19:00
Happy Birthday toooo youuuuu, te deshiroj plotsimin e deshirav tua! /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

http://gizzo.blogs.sapo.pt/arquivo/Happy%20birthday%20cake.jpg

..hee qika more moti e paska pas ditlindjen..

PeAcE &amp; sunshine

<font class=editedby>[ Ky afishim u ndryshua nga: Dredhza_20 mė 2007-06-29 17:21 ]</font>

Hero-ina
29.06.2007, 18:24:00
Eliza &amp; Dredhza /forum/images/smiles/icon_rolleyes.gif

pika ju raft!!!

sa mkeni tut kur e pash "urime ditelindjen heroina" niheri u hallakata tu mendu kur e kam ditelindjen edhe tu mendu cili muj eshte e tani cili vit...

deri kur erdha ne veti edhe e kuptova qe ju gabim e keni.. /forum/images/smiles/icon_smile.gif

Nejse flm per pershendetje edhe se nuk e kam ditelindjen!!! /forum/images/smiles/icon_wink.gif

Eliza, hajt me trego pse mendon se nuk jam ka hy ktu?

Jo moj kurgjo tjeter vetem erdhen pushimet verore e jem tu ngut me bo gati qezin se ndoshta del ne pushime naj send nuk i dihet fatit! /forum/images/smiles/icon_lol.gif

ju mquuuuuuuuuuqi qume qika
<font class=editedby>[ Ky afishim u ndryshua nga: Hero-ina mė 2007-06-29 18:27 ]</font>

Eliza_
29.06.2007, 19:00:00
Hero-ina, une deshta me te pershendet po sun gjet'sha tjeter od tanden, tani ketu te ditlindja, amo dite-lindjen s'te kam uru se e dita qe jam vonu /forum/images/smiles/icon_lol.gif

nejse, pernjemend sa vite i rrumullaksove:-D

p.s Ti e Din qe Une e Di Qe Ti Pse Nuk po Lajmrohesh Ma shpesh./forum/images/smiles/icon_lol.gif

p.s.2. A po Vjen dalmi shetitmi knej pari, nashta edhe knej del Dicka /forum/images/smiles/icon_lol.gif

Hugssssssss

Hero-ina
29.06.2007, 19:27:00
Eliza

nuk kam ode temen se prindrit mkan qit prej shpije... /forum/images/smiles/icon_smile.gif

Jo tybe nuk pe di pse po mendon se une e di qe ti e din pse nuk jam ka hy ktu!!! /forum/images/smiles/icon_lol.gif

Jo kam me msu asgje tjeter...

mbetem ortake pa burre, na burgosen /forum/images/smiles/icon_lol.gif

mire e ki hajde po dalim ndoshta del diqka /forum/images/smiles/icon_wink.gif

edhe une te perqafoj fort !!

elton
29.06.2007, 21:07:00
Qy ksaj ika ardh koha gati per tjetern ditlindje ekto ja uroikan halöa

Heroina (Hashishe) tpershendes kalo majro<font class=editedby>[ Ky afishim u ndryshua nga: elton mė 2007-06-29 23:16 ]</font>

juvel_mann
30.06.2007, 00:16:00
O o o o o o o o o o o o o
qyre qyreeeeee kush e paska ditelindjen
hajde ktu ta ngrehi veshin pak.... hmmm... edhe pse lur po te shoh kshtu, tybe boll koke rrite.... e ti e din se na shqyptart s'kemi shuem basketbollista.... /forum/images/smiles/icon_lol.gif

Te deshiroj shume shendet, suksese dhe miresi ne jete.
ēdo te mirejeto dhe lejo te jetohet

trixi
02.07.2007, 12:16:00
Te nderuar Forumist-e,perveq ditelindjes natyrale ,ne ketu ne forum kemi edhe nje dite-rexhistrimi(ditelindje)secili-a nga Ne,dikush ka 6 vite ne forum dikush 5,4,3,2 dhe 1 vite,andaj me kete rast mendoj se eshte mire qe ne ketea pervjetor te drejtojm pershendetjet njeri-tjetrit me urime dhe pergezime per afishimet dhe temat te cilat kan kontribu gjate ketyre viteve,nje lloj falenderimi dhe perkrahje ne cilat tema ka prirje....etj.

Duke Ju uruar shume suksese dhe mirekuptim nder mes veti ju pershendes !

Trixi

trixi
02.07.2007, 12:23:00
Turkish_Girl, Me rastin e 2 vjetorit te rexhistrimit (Ditelindjes ne Forum) Ju pershendes dhe Ju pergezoj per te gjitha ato afishime te bukura dhe kuptimplote qe po i dergoni ne tema te ndryshme....
Me knaqesi lexoj afishimet e tua dhe eshte nje pasuri e ketij Forumi edhe pjesmarrja jote ne Temat e kultures,pershendetjeve..............
Andaj me kete rast te deshiroj shume suksese ne te ardhmen Fat dhe shendet te mire..../forum/images/smiles/icon_smile.gif

Me Respekt,MIKU yt,Trixi

elton
02.07.2007, 12:36:00
Pe pershendes edhe un Turkish Qiken masi ipaska bo 2 vjet uritsh emadhe eubofsh plak me shkop tpast lakmi gjithkushi rri kshtu sije voglushe me pipa eme humor hihihihi

trixi
02.07.2007, 13:02:00
Hero-ina te pershendes shum,e dij se je e FJALES dhe e ke mbajt ,te lutem kthehu se po na mungon....e dij se edhe mua po me pengon mosardhja e Proverbit por me shpres se edhe aj do te kthehet ..........te pershendes Mike


Trixi

Hero-ina
04.07.2007, 14:33:00
Elton

mos ma ngatrro statusin se Heroina eshte shume ma e fort se Haschi /forum/images/smiles/icon_biggrin.gifJuvel

e kam vrejt edhe une qe kosova nuk ka shume basketbollista por une nuk po du shume se njo me mjafton... /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

te pershendes
Trixi
po de une e mbaj fjalen, Besa Bese!!!


ju pershendes edhe une juve!!!

trixi
17.07.2007, 13:28:00
XUKI,i nderuar Urime 5 vjetori ne Forum !

Une kam knaqesin qe nje vit ti lexoj afishimet e tua dhe mund te them lirisht se je nje shembull per te mire .
Me nje bagazh te gjitha ketyre afishimeve(7273) dhe nje respekt nga te gjith ne forum ..eshte e vertet se keni kontribu mjaft ne Forum dhe keni respektin tim gjithashtu,
Te pershendes Mik i nderuar dhe te deshiroj edhe me tutje shendet dhe argetim te kendshem duke na sjell nje frym shume miqsore ne Forum.


Keto ishin me nje fjale te mirat e Xukit ndersa si vrejtje thuhet se Xuki ka deshir ne MSN-at ,por edhe kjo arsyetohet per ata qe e njohin sinqeritetin e Xukit.

Duke te deshiruar Pushime te kendeshmne te pershendes me Fc Basel:

http://www.youtube.com/watch?v=06ZyOrjmlwg


Me respekt,Trixi

<font class=editedby>[ Ky afishim u ndryshua nga: trixi mė 2007-07-17 13:34 ]</font>

Xuki
17.07.2007, 15:05:00
Oooooohhhhh TRIXI....miku im i nderuar, falemnderit shuumė qė tė ka ra ndėrmend me ma uru 5-vjetorin e antarsimit nė forum. /forum/images/smiles/icon_smile.gif

Tė pėrshėndes pėrzemėrsisht dhe tė uroj gjithė tė mirat nė jetė. Ti plotėsoft zoti tė gjitha dėshirat.

Me shumė respekt.


Xuki /forum/images/smiles/icon_smile.gifPS: Allahile, me ta lypė ty msn-in a ma jep? /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif /forum/images/smiles/icon_lol.gif

Litta
17.07.2007, 15:34:00
urime xuki urime, 5 vjet u bonen a? shume paske qendrue more... urime e ishalla mas pakti edhe njo 5 vjet tjera /forum/images/smiles/icon_smile.gif hehe

Angelina
23.07.2007, 02:11:00
Hej xuki Urime Urime, nime une kokshna ma e vjeter se ti, ather thirrum lirisht Dad /forum/images/smiles/icon_lol.gif


einen schönen Urlaub Dir /forum/images/smiles/icon_smile.gif

trixi
23.07.2007, 12:57:00
Prishtinasi pp,Urime ditelindja ne Forum (20.07) dhe te deshiroj kthim vullnetar prap ne Forum duke pas parasysh kontributin tuaj ne tema te ndryshme.
Me 2392 afishime brenda dy vitesh dhe me nje shoqeri te krijuar brenda kesaj kohe nuk e besoj se eshte i leht largimi edhe nese ke arsyet tuaja.
Prandaj duke te pershendetur te them kthehu per hire te shoqeris ne forum
sepse kemi nevoj per secilin qe ka krijuar nje respekt dhe shoqeri ketu ne DF.

Kalo mire dhe te uroj pushime te kendshme me shpres se do te vijsh !

Me respekt ,Trixi

trixi
23.07.2007, 13:04:00
E kush e ka sot Ditlindjen ne Forum.......Latina_Girl ....i ka mbushur 6 vjet ne
Forum me 6511 afishime dhe nje shoqeri te madhe ,nje veterane e ketij Forumi qe kemi knaqesin me lexu ne tema te ndryshme.

Latina te pershendes dhe te deshiroj qdo te mire ne jete ,je nje yll i ketij Forumi dhe kam knaqesin qe nje vit me shume deshir i lexoj afishimet e tua ndersa ti ke krijuar nje bagazh te madh qe gjashte vite dhe te admiroj per shkrimet qe ke ba ketu.

Duke te pershendetur te uroj nje dite te lumtur,me nje pjese torte !

Me respekt Trixi

Turkish-girl
23.07.2007, 16:55:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
trixi afishoj me 2007-07-02 12:23 :
Turkish_Girl, Me rastin e 2 vjetorit te rexhistrimit (Ditelindjes ne Forum) Ju pershendes dhe Ju pergezoj per te gjitha ato afishime te bukura dhe kuptimplote qe po i dergoni ne tema te ndryshme....
Me knaqesi lexoj afishimet e tua dhe eshte nje pasuri e ketij Forumi edhe pjesmarrja jote ne Temat e kultures,pershendetjeve..............
Andaj me kete rast te deshiroj shume suksese ne te ardhmen Fat dhe shendet te mire..../forum/images/smiles/icon_smile.gif

Me Respekt,MIKU yt,Trixi
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>


Mikush sa teme e qelluar vertet te lumte shum ide fantastike,teper me pelqeu flm shum qe mu me paske ceke te paren,besom qe edhe vet e pasna haru 2 vjetorin e rexhistrimit ne kete forum,sa shpejt po shkojne vitet,po ndina shum keq qe nuk e pasna verejt kete teme,edhe pse me vones flm shume fhr ndihem shum mire qe te pelqejne afshimet e mia shpresoj se gjithnje kan me te pelqy ashtu siq me pelqejne tuat.
Si gjithnje edhe kjo ishte njera nder befasirat e bukura /forum/images/smiles/icon_smile.gif
Te gjitha te mirat me ty dhe duke shpresu se edhe shum vite tjera do te shkruajm me shkresa te mira dhe pa konflikte por me mirsjellje ne kete foru:)

Angelina
08.09.2007, 23:40:00
Urime ditelindje nachträglich, es tut mir leid,dass ich so spät komme aber zurzeit weiß ich noch nicht einmal wo mir mein kopft steht /forum/images/smiles/icon_frown.gif


Ich wünsche dir ,dass du fortwährend lächelst,weil dir all das passiert ,was du dir immer erträumt hast!Hoch lebest du geburtstagkind /forum/images/smiles/icon_smile.gif 3 mal hoch....


Ganz viele liebe grüße
Angi

gentelmeni
09.09.2007, 10:51:00
Urime ditelindja oj qiko...

doku ma qpesh ksajde more.

Casperi
09.09.2007, 13:57:00
Urime e u rritsh e madhe /forum/images/smiles/icon_razz.gif

Desara
09.09.2007, 14:16:00
Llokumja paska ditelindjen..eh shume urime per ty e shume e shume tjera.

juvel_mann
09.09.2007, 22:46:00
A edhe ti e paske ditelindjen a, ooooppaaaaaaaa urime urime urimeee... koka kane mir eme pas ardhe n'zvicerr kete fundjave e mei festu ditelindjet njeren pas tjetres /forum/images/smiles/icon_lol.gif
ēdo te mire ne jete dhe nje djale ashtu siē e preferon ti vete...jeto dhe lejo te jetohet

ui
16.11.2007, 23:21:00
E hajde kush po ma urone ditlindjen ma se miri aHajt ti si a.
Tregoje veten a se je me i miri a .

Sternx
16.11.2007, 23:23:00
qe bre bal,une po ta bej perhajr,e u rritsh /forum/images/smiles/icon_lol.gif

biki_jarule
16.11.2007, 23:54:00
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/birthday10.gif

Grasha_1
17.11.2007, 12:13:00
Frrrrrrrrrrrrr......
I bafsh 100 vjet.

Belle
17.11.2007, 16:31:00
i bofsh dy per veti e 30 per mu

sunrise
17.11.2007, 18:22:00
Urime ditelindjen edhe nga une, gjitheashtu te uroj shendet dhe lumuturi... nima ngat meje e paske (veqse mu me ka kalu)

mergimtarja
25.03.2009, 11:09:02
Sot,"me nje Gezim te madhe une jame zgjuar".....Ne kete dite Pranvere edhe pse kete vit Pranvera behet nje qike Lozonjare herė na fale diellin, here na kujton Dimrin me fjolla bore...hehe
Sot desha e dua qe Dy Yjeve te mija te ju Uroje nga Zemra Ditlindjen e tyre! Dy femije nje Ditlindje haha nje Kenaqesi e Veqant per mua!
Ylli-Zogeza i/e

Mamit Sot i mbushe xx... Shume urime,shendet,fat e suksese ne Jete te dyve!
Migezofshi 100 Pranvera te Gezuara!Dielli im, me jeni JU!

ju deshiron mami!
mergimtajra

Marjeta
01.04.2009, 03:29:16
http://i41.tinypic.com/fvzmh0.jpg

qendra
01.04.2009, 08:23:35
O bali Gent urime ditlindja ,u plaksh e e martofsh nipin e sternipin

Grasha_1
01.04.2009, 12:38:13
Urime ditelindja o Bal,ishalla zoti ti ploteson te gjitha deshirat.

trixi
01.04.2009, 12:47:37
OOOO Bali Gent Urime Ditlindja e ishalla me gjitha te mirat o Bal,po hajde ma shpesh e leje Obamen sot vetum ne Angli......hajde e festojm ditlindjen me muzik,torte e shoqeri ketu.....

klm Bali Gent

gentelmeni
03.04.2009, 10:49:11
Eh iu rrit nera e muhabeti te tanve.
A e dini ju se sa te mire jeni.

Ah llokuma iu kam bre.
Po kush thojka qe llokumat nuk jane prodhim vendor.
Kete ua beje me dije se jane MADE IN KOSOVA

Flm. per pergezimet dhe iu deshiroj suksese ne jete.

bali gent tuj shku kah pleqnia.

ncncnc...du me u plak ne kete forum e hajt.

zevzek
03.04.2009, 15:34:18
Urime e shume fat,shendet e lumturi ne jeteP.S sa i perket dhuratave me siguri kta baxhanaket e forumit te kane befasu me ndonje balldėze :-)

mergimtarja
25.03.2010, 11:13:43
Sot,serish do kisha kenduar kete kenge: ..."me nje gezim te madhe une jame zgjuar."..
Me deshiren me te madhe, qe dasht Zoti te me keni shendetin mami ju uron nga Zemra.
Urime Ditelindja juve:Zogu-Ylli, e Zogeza e mamit!
Urime me Gezofshi 100 vite ne Lumturi!Shendet,sukse e fat ne rrugtimin tuaj jetsor!

Dhurata me mire, qe me eshte ber mua kete vit,eshte ajo qe ēdo dite qe zgjoheni e me falni perqafimin me buzegaz e m`thrisni sa embel:"mam"...apo kur vi nga puna e me hapni deren e me falni perqafimin ...

mergimtarja
ps. qudi,as njeri nuk paska shkruar
nje shkronje te vetme...ka nje vit...

Ms-Exclusive
25.03.2010, 11:29:02
Mergimtare po ku je moj, a mujte allahile? Qysh i ki punt? Moti stkom po knena.


Kejve qe kan ne Pril Ditlindjen ja Uroj Ditlindjen, ska me juve, jeni mat mirt :D :D :D

Litta
25.03.2010, 11:43:22
ahahaha flm ms-exklusive e di :D

Ms-Exclusive
25.03.2010, 11:50:03
e tash pe di pse pot livdon hana aq shum, hajde urime me cillin dat e paske?

Litta
25.03.2010, 11:54:23
e tash pe di pse pot livdon hana aq shum, hajde urime me cillin dat e paske?


po normal april-geborene mo :D

une me 5.4. ...
e ti me 6.4. qysh e lexova qaty a? ti am njejten tag und njejten jahr si vllau jem und 2 andere personen qe i njoh paske lind :D veq per uhrzeit spo e di hala :D

Ms-Exclusive
25.03.2010, 12:00:14
qy sa mir une nje dit mas teje :D

Na kish shkue Biseda fort hehehehe, baba jem e ka me 8 edhe motra me 21 :D

Litta
25.03.2010, 12:10:14
qy sa mir une nje dit mas teje :D

Na kish shkue Biseda fort hehehehe, baba jem e ka me 8 edhe motra me 21 :D


ahahaha cool, heißt ihr vielleicht mit dem nachnamen "April"? :D

Ms-Exclusive
25.03.2010, 12:13:09
kakaka he thongt dreqi tye :D

Nime qat vlla tondin apo ma qet a jo :D :D :D

Litta
25.03.2010, 12:14:11
kakaka he thongt dreqi tye :D

Nime qat vlla tondin apo ma qet a jo :D :D :D


fal t'koft :D hahaaha e festoni tani ditlindjen bashk ju 2 :D

Ms-Exclusive
25.03.2010, 12:16:44
Ishim knaq tue festue :D :D :D Nicht das was du jetzt denkst :D :D :D